0 oy
730 göst.
Diğer kategorisinde (234 puan) tarafından

nasil evlilik yaptiniz evlilik sureciniz nasil oldu zorluklar vs oldumu ve evliliginiz kac yilda oturdu:)) bizimki ask evliligiydi aci tatli zamanlarimiz elbet oldu ama iyi ki diyorum

58 Cevaplar

0 oy
(2,926 puan) tarafından
Canım kocamın yıllardır aklındaymışım sonra yollarımız hastanede kesişti abiside bizle çalışıyo ilk o söyledi sonra kocam açıldı görücü usulü aşk mantık hepsi var iyiki o Allah yokluğunu göstermesin ♥️
(234 puan) tarafından
aaa rabbim mutlulugunuzu hep daim etsin masallah❤️
-Reklam-
0 oy
(802 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Görücü usulü çok zengin, çirkin ve benden yaşça cok büyük biriyle evlenmeyi hayal ediyordum:D ama tam tersi fırtınalı bir Ask la evlendim<3Rabbim cümlemize aile olma saadeti nasip eylesin♥️

(234 puan) tarafından
ahahhahahahaha amin canim benim❤️❤️
0 oy
(742 puan) tarafından
Bizim aşk evliliği ünv den beri...şükür bı sıkıntı da çıkmadı aileler falan herşey gayet yolunda ilerledi..çok şükür bin şükür diyorum her evde olur aile de olur sıkıntı ama öyle büyüyecek şeyler hiç olmadı..
(234 puan) tarafından
tabi her ailede olur masallah size❤️
0 oy
tarafından
7 senelik evliyiz Severek evlendik Evlilik süreci biraz zorluydu aileler falan fistan şükür tabi herşey yerine oturdu artık. Ailelerimiz görüşmüyor birbirleriyle ama
(234 puan) tarafından
herkesin basindan gecuyor ya
0 oy
(545 puan) tarafından
Amcasının kızı tanıştırdı bizi daha sonra biz kaynastik :) 2 ay konuştuk sonrasında istemeye geldiler söz nişan düğün toplam 10 ay sonra evlendik şuan 8 senelik evliyiz bazen beni sinir etse de iyiki diyorum canımm kocam ❤️
(234 puan) tarafından
masallah❤️
0 oy
(5,921 puan) tarafından
Valla annemin yakın arkadaşının oğluydu ama tanışmamıştık tanışınca aşık olduk şimdi evliyiz oğluşumuzu bekliyoruz :) aileler çok samimi olunca nerdeyse zorlanmadık diyebiliriz herkes çok mutlu oldu bizim kararımızı duyunca.. Evliliğim ilk 5 ay çok zordu alışma süreci.. Ama şimdi çok şükür herşey yoluna :) 
(234 puan) tarafından
masallah❤️
0 oy
tarafından
Aşk olmazsa olmaz ask evliliği yaptım illk senede oturdu çünkü eşim olgun birisi sorun eşimle yaşamıyorum 
(234 puan) tarafından
masallah❤️
0 oy
tarafından
Mantik evliligi ama evlilige hazir degilmisim kiminle evlenseydim yine keske evlenmeseydim derim 
(234 puan) tarafından
hadi yaa
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Aşk evliliği yaptım cnm İyiki diyorum
(234 puan) tarafından
masallah❤️
0 oy
(942 puan) tarafından
2010 da dersanede tanistik universiteye hazirlandim kazandik ayni sehirde universite okuduk sonra is bulduk askere gitti evlendik:) asg evliligiydi ama surecte mantigimada uyuyordu cok sukur su an iki aylik oglumuz var alalh agzimizin tadini bozmasin ali riza bey:))))
(234 puan) tarafından
aminnnn❤️:)
0 oy
(745 puan) tarafından

Aşık oldum aşık:woot:

(234 puan) tarafından
Allah sifani versin:Dd
(745 puan) tarafından
Amin amin cümlemize ☺️
0 oy
tarafından
Aşk yaptm canm kocam ❤️
(234 puan) tarafından
masallah ❤️
0 oy
(2,593 puan) tarafından

evlilik süreci zor oldu biraz aşk evliliği oldu 3 yıl oldu evleneli geçen sene oturdu gibi oğlumuz doğunca daha bir güzel oldu :)

(234 puan) tarafından
masallah ❤️
0 oy
tarafından
Aşk evliliği yaptım çok şükür ki evlenmisim eşimle 
(234 puan) tarafından
masallah❤️
tarafından
Tşk ederim
0 oy
tarafından
Görücüuslulu eşim kuzenimdi onu hiv  görmemiştim görünce sevdim evlendim evlenince çok zor zamanĺarim oldu 1 yıllık evliyim bebeğim olduktan sonra daha iyi gitti evliliğimiz 
(234 puan) tarafından
masallah❤️
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Ikiside degil Boş kafamin acısını çekiyorum diyelim 4yili bitirmek üzereyiz 
(234 puan) tarafından
hadi ya Rabbim yardimcin olsun canim
(1,314 puan) tarafından
Cümlemizin

İlgili sorular

+2 oy
47 cevap 872 göst.