0 oy
568 göst.
Diğer kategorisinde (522 puan) tarafından
Hiç kimse bilmesin diyor neden diye sormadım sorsam uzar gider huzursuz oluruz sizce bir art niyet aramalimiyim babamlar duymasın diyip duruyor

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şöyle bir şey aklıma geldi belki ailesi para istemiştir oda yok demiştir şimdi bilezik alındığı bilseler hani yoktu derler diye :)) yazdım çizdim seneryoyu
-Reklam-
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Ne güzel başka şey almamız blezik almış yatirim için ama keşke çeyrek alsaymis gram alsaymis bozarken değeri düşmezdi
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Art niyet sezmedim ben bizde yapınca kimseye söylemiyoruz 
0 oy
tarafından
Kimse bilmesin diyor çünkü isterler diye haklı milletin gözü para olmuş geçen eşim abisine diyor işten cikcam felan oda diyor tazminatını alırsan araba kullanırız diyor sanki beraber çalışmışlar millet karaktersiz herşeyden kendine pay cikartiyolar bence eşini yalnis anlama derim
0 oy
tarafından
Bu altın takma hevesini anlayamıyorum benim de var ama bayramlarda seyranlarda dahi takmıyorum millette bozdurduk herhalde sanıp niye takmıyorsun diyor.
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Birikim yapıyordur kendince canm gören olursa belki borç isterler yine elimizden gider dıe de düşünmüştür ama sen takmak çok istiyorsan görüştüğün yakın kişilere ben sahte bilezik alıp takacam felan dıe duyur önceden sonra gerçekleri tak :)) 
0 oy
tarafından
Ee bence gayet normal benim eşimde eline para geçtikçe ceyrek alıyor kimse bilmesin diyor zaten bende istemiyorum kimsenin bilmesini 
0 oy
(191 puan) tarafından
Bence ailesi bilse belki kızar yada bize ver borclarimiz var diyip alır çünkü bizde aynı evde yaşıyoruz birikim yapınca altın falan kimseye demiyoruz ilerde ev araba alırsak onları harcarız 
0 oy
(1,364 puan) tarafından
Eee bencede duymasin  kocan sana almis zaten 2 bilezikle hava atayim derken yarin birgun verin borç diyen cok olur diye, elindeki de gitmesin doye  adamda soyleme diyor iste.
0 oy
tarafından
Söyleme canm sende , ne güzel tak işte koluna
0 oy
(79 puan) tarafından
Takmayacak misin takınca mutlaka sorarlar takmayacaksan altın alsaymış keşke :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 497 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,923 puan) tarafından soruldu
+1 oy
52 cevap 1,368 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 61 göst.

396,450 soru

11,858,988 cevap

35,956 kullanıcı

...