0 oy
1,429 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

imagebiz 31 olduukk ☺ ve hazirliklara basladiikk

ben asiyorum eldivenle coraplarii pat geri dusuyo askida bile duramiyor okadar minnak :D 

cookk asskkk❤❤

30 Cevaplar

0 oy
(68 puan) tarafından

Yaa bende patik eldiven corap yikadim pat diye dusuyorrr hahahahaha cok tatli degilmi

image

tarafından
:D yaa sorma yerden topluom askida bile durmuoo ahh seninkilerr pembis pembiiss uzun omurluu olsuunn bebisin inss ❣
(68 puan) tarafından
Insallah canim evet kiz :)
-Reklam-
0 oy
(154 puan) tarafından
Bizde 31 olduk bendemi yıkasam kızz korkuyorum nolur nolmaz halletmek lazım şu çantayı
tarafından
aynenn cnim hallet bende bi anda kalkistim allah korusun artk hersey olur diye koymak istedm.kenara
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Oyyy maşallah çok tatlılar kuzum Rabbim giydirmeye nasip etsin inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin bir avazda kurtarsın tatlım 
tarafından
amiiiinnnn inss canimm benim aminn sagolasiinn❣❣❣
(4,759 puan) tarafından
Aminnnnnnn kuzum aminnn sende sağol kuzum
tarafından
❣❣❣❣❣❣❣❣❣ ahh tatlii dillii
(4,759 puan) tarafından
❣️❣️❣️❣️❤️❤️❤️❣️❣️❣️❣️❤️❤️
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Hanifeee cok dadlii gi ❤❤❤:D ben unutmusum zibinlari gorunce diyorum hadi ya bukadar kucukmu olacak diye :)))))

tarafından
:D tesekkr edermm caniimm hemde.ne tatlii. valla bi karis esyalarr . hatirlarsinn yakinda okadr kucukmu diee :D
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Ama bunlar cok tatliii gule gule giyer insallah)
tarafından
tesekkr edermm caniimm amiinn.insallahhh❣❣❣☺☺☺
0 oy
(2,768 puan) tarafından

Yaaa yiyceeeem:woot:

Insallah zamaninda saglicakla kucagina almakta nasip olur bitanem <3

tarafından
allahiimmmmm dislerim acidii skmaktannnnn :D ahh iyiki yakin degilizz yoksa napardiimm onuuu. her bebek guzeldiirr o ayri ama her bebegi boylee sevemioruum buu kiz baskaa ya daha gormedenn cldiriomm masallahhhhhh yavruyaaa ❣❣❣
(2,768 puan) tarafından
Hahhaahah sağol yavrum :* Allahım razı olsun ❤ bilmiyorum gercekten kendi bebegim diye soylemiyorum bi yere gidince herkes elif zümraya bakiyo yanindakine soyluyo bak diye :D bizimkine kan akiyo birazcik sanirsam :D ❤ keske yakin olsak :(
tarafından
yuzundee meleklikk varr masallahh cookk guzell kendi gbii bahtida guzel olsuunn ins bakilmicak gbii degl rabbim nazardann saklasinn insallahh ❣❣ ah keskee canim sizden cikmazdim :D
(2,768 puan) tarafından
Amin bitanem Allah razi olsun güzel duan için ❤ hiç hayır demezdim :D
tarafından
:))) bende seve seve geliirr yerdiimmm elif zumrayiiiiii
0 oy
(54 puan) tarafından
Cok tatlilar masallah canım :) bu arada deterjan olarak ne kullandinn
tarafından
tesekkr edermm canimm ❣❣☺ canm ben deterjan almadim doktora danistim dogal ev yapimi yesil zeytinyagli sabunla dogal ev yapimi beyaz sabun alip rendeledim onu kullandim
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Saglikla kucağına alırsın inşallah canım benim 
tarafından
amiinn insallahh canimm❣
0 oy
(749 puan) tarafından

Hahajajabnde  dun yikadim asiyordumm asarkenn seviyorumm :D<3

tarafından
:D sende ben gbiii deliiiii ❣❣ sevilmezmii bunlarr hicc ahh ciger parcalariu saglikla gelsnler inss canimm

İlgili bir soru bulunamadı

382,172 soru

11,442,702 cevap

35,012 kullanıcı

...