0 oy
1,488 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Dün gece saat 3 gibi oğlum ağladı bende çok hastayım o da girip huysuzdu benimde baş ağrım var ve hiç geçmedi giripten baya öksürüğüm var eşim bana hiç yardımcı olmuyor biri 2 yaşında oğlum diğeri 8 aylık 2 yaş oğluma yemek yedirirken bile ikisini ben taşıyorum iki dk versem eşime hemen ben çalışıyorum bide akşam cocuklarlami ugrcm diyor dünde gece ağladı ben de yerimden kalkamiyrm gördü ve uykusuna dvm etti bende emzirmk için ortamiza yatordm öyle emzirdm gece pat çocuk yere düştü hemen hastaneye aldım kafasında 5 cm kdr kırık var her hangi bi kanama olacak mi diye halen hastanedyz lutfn dua edin ve tüm olanlardan eşim beni sorumlu tutuyor 

23 Cevaplar

0 oy
(1,015 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah eşine de ben değil senin yüzünden öldü de iki küçük çocuğa nasıl yeteyim biraz yardımcı olsaydın bunlar olmazdı de kendini suclama
-Reklam-
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Lafların çok tanıdık geldi benimde esim iş ten gelince tut deeim yoruldum der ama hasta olunca Allah razı olsun bakar onun dışında bakmaz bide oğlum yanında durmaz ama Allah eşini bildiği gibi yapsın tabi suçu kendinde aramazlat ki halbuki en çok içi aciyanda sensin Rabbim inşallah şifa verir yavruma çok üzüldüm  gerçekten  erkeklerin hepsi öyle inan :-(
0 oy
(119,289 puan) tarafından
allah im sifa versin

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 507 göst.
0 oy
10 cevap 334 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Mrvvvv (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.
31 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 439 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Seherl (553 puan) tarafından soruldu

379,661 soru

11,365,035 cevap

34,841 kullanıcı

...