+2 oy
2,070 göst.
Diğer kategorisinde (2,674 puan) tarafından

Merak ediyorumda boyle hisleri aşirri kuvvetli yada baska ozel gucleri olan var mi?

Etrafinizda akrabalarinizdan arkadaslarinizdan boyle gizemli tipler olan varsa yazin bakayim

Burdanda bir kaç kisiye denk geldimde o yuzden sordum :angel::D

51 Cevaplar

0 oy
(1,364 puan) tarafından
Evet var, sinirlenince gozlerimden alev, kulaklarimdan duman çikartabiliyorum :) :) :)  amaan yok olsunda istemezdim ne o efsunlu gibi ;) sende varmi bişeyler 
(2,674 puan) tarafından
Yok bol salakliktan baska bir sey malesef
(1,364 puan) tarafından
:) ;)
-Reklam-
0 oy
(1,033 puan) tarafından
Etrafındaki herkez sorar bana birşey olursa veya olacakmi diye 6. Hissim çok kuvvetlidir
(2,674 puan) tarafından
Keske benimde etrafmda olsaydi senin gibi biri yaa
(1,033 puan) tarafından
:)) hiç iyi değil gecenin geç saatlerinde bile mesaj atıp acil acil diyen arkadaşlarım var
0 oy
(92 puan) tarafından
Cocugumla yemek is yapabilme olağan ustu bi güc tabi bazen kaybediyorum ama olsn :D 
(2,674 puan) tarafından
EVET inanki oyle yemek yaptigim zmn şoka giriyorum nasil basardim diye :))
(92 puan) tarafından
Hahahshj aynn ya iki kucuk bebekleri olan bi cok anneler var nasil basariyorlar cok merk etmisimdir
0 oy
(2,323 puan) tarafından

Allah cezanı vermesin ya gece gece nasıl post bu yok ölülerle konuşanlar yok van depreminden önce ölü kokusu alanlar fln ödümün içine sıçtınız :(:D

Başıma ağrı girdi Mina kapat postu ben seninle kanka olurum merak etme insanlık hissi yeter gizle şunu psikolojimi bozdular :ermm:

(2,323 puan) tarafından
Devamını okuma yat uyu :D
(2,674 puan) tarafından
Yatcam dur esimi uyandiryimda korkmiyim
(2,323 puan) tarafından
Kız Allahtan benimde eşim bugün evde yoksa korkudan delirirdim ☺️ dün okusaydım eşim görevdeydi ışıkların hepsini açar otururdum deli gibi töbe estağfurullah ☺️
(2,674 puan) tarafından
En sonki cevaba bak yarildim gulmekten
(2,323 puan) tarafından
Baktım İyi bari o iyi bişeymiş ☺️
0 oy
tarafından

Bennn :) aklıma gelen başıma gelir , hislerim kuvvetlidir

(2,674 puan) tarafından
Hissi kuvvetli olanlardansin sende o zmn
tarafından
Evet cnm
0 oy
(762 puan) tarafından
Aklımdan ne gecırsem olur ozellık le canım bırsey istese oyle oldu kı bu artık alay konusu oldu evde kardeslerım abla cınımız bunu istedi hele içinden geçir de akşam bir sekılde eve gelsin derlerdi kı aksam gercekten o istedikleri sey gelirdi. Örnekleri cok bır kac ornek vereyim daha ortaokuldayım okulun onunde manav vardı cıleklerı aman alalh ım ne kadar buyuk be kadar guzelı canım cok istedi keske evde olsaydı da yesekdım dedım eve geldım bır de ne goreyım annem çilek almıs ıkıncı ornegı uni de okuyorum eve gelecem tablacıda hurma gordum oyle utanan biride degılım dır canım istese rıca ederim bır tane nefsim ölsun dıye isterim o gun utandım istemedim ama nasıl canım istiyor eve geldım  mutfaga gırdım rahmetli dedem gıtmıs almıs bızede bır tabak yollamıs hemde o tablacıda gordugum hurmanın aynısını.  Bazen korkarım ıcımde bırsey gecırmeye o yuzden hayatım boyunca hep dikkat ettim.  Bu sadece yemek ıcın degıldır. Yanı ıcıme dogan sey mutlsks dedıgım saatte olur dersanedeyken bır kızla tanıtım daha kızı hıc gormemıstım ilk defa o gun gordum. Ders calsıtık neyse ara verince dedım kı sen uni yı konya da okuyacaksın dıye yok asla orada okumam orası berbat bir yer onceden bir olay yasamıs konya ile alakalı bak gor dedım senın rızkın orada dedım.  Aylar gectı sınava sonuclar belli oldu kızla dershanede yıne karsışastık nerden bildin neyı dedım konya yı kazanacagımı en son tercıhımdı babam yapmıs tı haberım yokdu dedı konya da okudu kız Daha bir cok var boyle anlatacaklarım ama cok sıkmayayım sizi. 
(2,674 puan) tarafından
O yemek şeysinden bendede olaydi keskee yaa ne karilar varmis burda haberimiz yok : Dd
(762 puan) tarafından
Bazen benı korkutuyor İnan guzel bırsey degıl cunku artık Rabbım bana bu dunyada verecek de dıger dunyada esırgecek dıye korkuyorum.  Hatta gecen gun bır arkadas benı cagırdı gl parkda oturalım dedı tamm dedım gıttım ama o hafta nasıl makarna salatası istiyor boyle anlatamam ay bir gıttım kadın yapmıs getırmıs şoka girdim bir yedım bır yedım ama  iste dedıgım gıbı Rabbım esırgerse dıger dunyadan
(2,674 puan) tarafından
Kiz niye esirgesin tovbe bence kalbin çok temiz saf senin o yuzden diledigin oluyor
(762 puan) tarafından
Hanı Rabbım. Bu dunyada verırde dıger dunyada  istemeye durumun olmasın diye dunya nıöetımsonucda   u hissiyat sadece yemek ıcın degıl bır cok sey ıcın boyle oluyor basımdan gecen olayları anltsamsıze nasıl olur bu dersınızn
0 oy
(27 puan) tarafından
Rüyamda gördüğüm çıkar ne zaman rüyamda bebek görsem biri hamile kalıyor :D en son bebek görüp hanginiz hamile gene diye aile grubuna yazmıştım ben hamileymişim kızlar :D
(2,674 puan) tarafından
Puhaaahaaajjjjjhhhhhhhhh ay koptum buna yaa
0 oy
tarafından
Ben nnnnnn :)))
(2,674 puan) tarafından
Seeennnnnnn ne? :))
tarafından
Özel gücüm var yani :) aklından geçen hep gerçek oluyo iyi kötü herşey
0 oy
tarafından
Eğer doğurabilirsem özel gücümü görecem inşallah
(2,674 puan) tarafından
Benimde belim koptu ellerim uyustu yazmaktan valla
tarafından
Ahahah kıyamam birazını yarına sakla jdjd
0 oy
tarafından
Ben rüyamda gördüğüm herşey çıkıyor ya. Etrafımdakiler yakınlarım sen çok iyi niyetlisin o yüzden sana malum oluyor derler

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,123 göst.
0 oy
0 cevap 252 göst.
27 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 762 göst.
21 Kasım 2020 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (484 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 510 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Busraqq (42 puan) tarafından soruldu