+1 oy
435 göst.
Diğer kategorisinde (48,695 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

camasir katlamayi biraktim cekirdek citliyorum ☺️

22 Cevaplar

0 oy
(2,671 puan) tarafından
Bıktım ya valla bıktım bu. Nedir 2dakika oturayım diyroum aklıma işler geliyor bitmiyor bacım valla bitmiyor valla herkesin mi öyle :-):-):-):-) benim mi öyle
(48,695 puan) tarafından
bununla ilgili karikatür var bulup ekliym ☺️ saga bak is sola bak is valla bitmiyo
(2,671 puan) tarafından
Off valla inan elbise makineye atiyrm katmiyrm diyrm iş bittti yok yok valla artık bazen diyem yapmiycam ama olmuyor başka işler çıkıyor bide benim komşum hergun bir yerkere gidiyor sasiyrm yani bu temizlik yemek ev işi naisl yapiyor inan bir haftadır ütülenecek kıyafetler var yetisemiyrm oğlumda 5aylim durmuyor :-):-)
(48,695 puan) tarafından
Allah bagislasin oglusunu onun cocugu varsa usludur benim kixim bes aylikken hep kucakta dururdu zor oluyodu hersey biri gelsede severken is yapsam diye bekliyodum . karikatürü ekledim bak posta gerci biliyorsundur ☺️
(2,671 puan) tarafından
Tmm canim bakarım inan benimd ekucakta duruyor canımı çıkarıyor durmuyor ev iş yemek onunla ilgilen bide tekim çok zor oluyoe :-):-)
(48,695 puan) tarafından
Allah kolaylik versin canim camasir selesine koyuyodum ben o aylarda tv karsisina oturtup wc gidiyodum ☺️
-Reklam-

İlgili bir soru bulunamadı

380,239 soru

11,384,212 cevap

34,884 kullanıcı

...