0 oy
411 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızım var 1.5 yaşında akşam yatarken oyuncaklarını toplarım sabahtan akşama kadar ellemem oyuncaklara yatarken tekrar toplar yatarım sadece oyuncakta böyleyim yanlış anlaşılmasın:D  Siz dagıtınca hemen topluyormusunuz sohbet olsun 

33 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oynadığı zaman kisitlamiyorum ama oyuncaklarla ilgilenmediği anda önünden alıp etrafı derli toplu yaparım nasıl alisirsa öyle gider düzenli olmaya alışmalı vaktinde eğlence vaktinde düzen gün boyu sürekli dağınıklık görürse öyle alisir
tarafından
Oynamadıgındq toplatıyorum oynarken ellemem dagıtsın derim
-Reklam-
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Hiç sevmem dağınık çocuklarıda kısıtlamam ama daginikta bırakmam oyunları bitince hemen toplarim
tarafından
Oyunu bitince hadi toplayslım derim toplarız oynarken ellemem
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Çocuğum uyuduktan sonra toplarım çocuğum uyanıkken her yer oyuncak dolu diğer türlü bulaşık bırakmam evi dağınık bırakmam çamaşır falan 
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Oynamayı bırakıp uyumaya götürdüğümde toplarım . İçim rahat etmez . Ama uyanıkken karışmam .
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Uyuduktan sonra toplarım genelde 
0 oy
(7,098 puan) tarafından

İki tane bebem var ikisi de birbirinden dağınık ben asla bırakamam çat kapı biri gelir falan bende ortalıkta gördükçe daralıyorum aksama kadar peşlerine dolaniyorum 5 dk toplu kalsa da yine topluyorum alışkanlık:D

0 oy
(88 puan) tarafından
Çocuklu evi toplamak yağmur yağarken cam silmeye benzer bu yüzden evi toplamak gibi bir derdim yok ev bu dağılır toplanır ama bu günler geri gelmez mutlu çocuklar yetiştirelim hep beraber önemli olan bu bence
0 oy
(345 puan) tarafından
Valla canım açıkçası evime her gelen der oyuncaklar yerde vs diye ama oyuncaklar ne için var çocukların oynaması için ben öyle torlayip toplayıp kaldirsam bu çocuk tek başına ne yapicak bu evin içinde milletin dediğine hiç bakmam ha oturma odasının bir köşesi var oraya kızıma oyuncak yeri yaptım bide koca bir sepet koydum kızım istediği oyuncağı çıkarır oynar hadi topla derim çocuk bu yanii toplayabildigini toplar gerisinj de ben toplarım ama kesinlikle toplayaym kaldirayim yok ne oyuncağı varsa hepsi oturma odasında zaten evimde 1+1 olduğu için başka alanımız yok yanii tam toplmayaj temizlik yapacağım zaman 2 güne bir koltuk altlarına girenler oluyor onları çıkarırım hepsini koltuk üstüne koyarım temizler geri bırakırım yerine ama asla toplu olmaz oyuncaktan yana evim :) 
0 oy
tarafından
Keşke tek dağınık kalan oyuncak olsa 
0 oy
(1,297 puan) tarafından

Valla ben oyuncak koyarim cocugun onune 5 dakika sonra gozume batar toplar yerine koyarim davinikliga hic gelemem:D

0 oy
(1,414 puan) tarafından
Dagınıklıkla kir pis aynı şey değil..

Günlük siler süpürürüm yerde yuvarlanıyo sürünüyo o elini geri ağzına alıyo filan diye sabahtan hallederim temizliği ama dağınıklıga gelince oyuncakları o uyanık olduğu sürece ortalıktadır asla toplamam hatta bazen koltuk yastıklarını devirir kendince ev yapar hiç ellemem oynar öylece uyuyunca toplarım.. Bnm evim temizdir ama dağınıktır oğlum oynadığı oyuncağı toplamayı algılayacağı yaşa gelene kadarda böyle olur.. Bu yaşa bi daha gelmeyecek özgür takılsın..
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Her zaman topludur oğlumada aşılıyorum bunu oynadıktan sonra sepete geri koyup başka oyuncak alır 

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 768 göst.
5 Kasım 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 323 göst.
27 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,286 göst.
11 Ağustos 2023 Aile kategorisinde yenibiben00 (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 133 göst.