0 oy
1,101 göst.
Diğer kategorisinde (4,068 puan) tarafından

Lütfen dikkat edelim arkadaşlar 

image

32 Cevaplar

0 oy
(118 puan) tarafından

Aboooo aman allahim sen koru yarabbi nasıl fark edilmemiş bu işte bi iş var arkadaşlar insan nasıl görmez :(

-Reklam-
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Malesef gerçekmiş
0 oy
(937 puan) tarafından
Çok saçma bence doğru değildir.calistiemasi için sonuçta içine bişey atması lazım değil mi ? E bişey atması içinde açması lazım yani 
0 oy
(818 puan) tarafından
Şaka mi bu ya insan o makinayi kontrol etmez mi ya kesinlikle baska bi iş var bu işte 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Gerçek  maalesef ama  o işte  başka  birşey war makina da çamaşır warmiş  birde  5 yaşındaki  çocuk  girmiş  ne olursa  olsun o çocuğun  orda  olduğu  anlaşılırdı  çamaşır  ve çocuk  warken  nasıl  kapatmış  o makinanin kapağını  

Kafam da deli  sorular  ah Yawrum  ne kadar da acı çekmiştir 
0 oy
(371 puan) tarafından

image

bu çocuk nasıl sığar makinaya aklın mantığın alacağı bir şey değil çocuğu otopsiye göndermişler inşallah orada çıkar ne olduğu

(4,068 puan) tarafından
Oha mümkün mü gerçkten maknye sığması Bn 1 vya 2 hdi taş çatksn 3 yaşnda falndr dyodum ya
(371 puan) tarafından
Maşallah kocamanmis ışıklar içinde uyusun yavrum
0 oy
(9,004 puan) tarafından
Yani bilemedim kapatırken bile ses yapar çocuk ama rabbim korusun dikkat edelim biz
0 oy
(2,942 puan) tarafından
Bence olamaz ya nasıl annesi fark etmez çocuk ses eder sonuçta 
0 oy
(48,833 puan) tarafından
hep fisini cekerim esimide tembihlerim oda hic birakmaz daha oncede duymustum çocuklar oynarkende yapiyo icine giriyo
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Çamaşır dolu olan bi makineye mümkünati yok 5 yasinda ki çocuk giremez makine 10 kilo olsa bile giremez..Allah uzak etsin bu şekilde örnek vermek istemiyorum aslında ama benim 1 buçuk yaşındaki oğlum bile sığmaz çamaşırlı olan makineye 
0 oy
tarafından
Bu işte bir tuhaflık var benim makinenin kapağında iyice bastirmasam kapanmıyor ve çalışmıyor çocuk içerden nasıl kapatacak kapağı kaldiki sığmaz bile 
(371 puan) tarafından
Aklımdan bin bir türlü şeyler geçiyor inşallah otopsi de çıkar ne olduğu eğer birinin suçu varsa cezasını çekmeli
tarafından
İnşallah inşallah çeker ama hiç sanmıyorum
(371 puan) tarafından
Ben de sanmıyorum ama umut dünyası işte canım olan günahsız bir çocuğa oldu annesinin haberi yokmuş deseler inanmam asla
tarafından
Nasıl yokmuş canım ya kim inanır buna belliki birşey yapmışlar çocuğa bir sürü çelişki var ben kızımı 5 dakika yanımdan ayiramiyorum gardiroba falan giriyor diye
(371 puan) tarafından
Kesinlikle bir şey var canım başkalarının günahını o mazlum yavru ödedi bence
0 oy
(7,935 puan) tarafından
haberlerde de çıktı canım malesef doğruymuş .

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 490 göst.
21 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 1,312 göst.
18 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 375 göst.
27 Şubat 2020 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,326 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 496 göst.
23 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde MELTEM ❤ (2,172 puan) tarafından soruldu

381,730 soru

11,428,169 cevap

34,988 kullanıcı

...