0 oy
1,440 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,250 puan) tarafından
Kızlar ekmek 2.5 TLoldu evde mayalı hamur yapıyorum sonra  kalınca lavaş gibi açıp tavada pişiriyorum pamuk gibi oluyo ayda 400 tı ekmek parası veriyorduk yarıya düşürdüm siz neler yapıyorsunuz 

40 Cevaplar

0 oy
(3,282 puan) tarafından
Evde un yok anam unda pahalanmış alıp yapalım
(1,250 puan) tarafından
He ya 5.75 e alıyom
-Reklam-
0 oy
(119,640 puan) tarafından
yaa ne guzel 
0 oy
(930 puan) tarafından
Komşum zeytin den gelsin tandır da yapıyor bende yaptırcam beraber yaparız çekmeyi biliyorum sadece aile kasaplı fırınımız var ordan geliyor ekmegimiz şükür de çocuk lar somun ekmek seviyor sabahları iki tane alıyorum hep 
0 oy
tarafından
Hayır yapmıyorum cnm iki kişiyiz ve 2 günde bir ekmek bitiyo gerek duymuyorum
0 oy
tarafından
Bizde ekmek 1,75 ama gelecek ay kaynanam soba kuracak onda yaparız yine ekmek
0 oy
tarafından
Amaaaan bacım hiç yoramam kendimi valla,yemeğimi yapsam yeter :D zaten ben ekmek yemiyorum eşim de 1 ekmek alır 2 gün yer,bir tek patates kızartması yaptığımda azıcık ucundan alırım..bazen bazlama yapıyorum bazen poğaça yapıyorum. Eşim hamur işlerini pek sevmiyor ya,evde yapsam bile o ekmek kuflenir gider valla ziyan olur
0 oy
tarafından
Bizim de aylık 150 tl buluyor 2.5tan her gün 2 ekmek..halk ekmekten alıyorum 1.25 tl tanesi 75 anca tutuyor bu daha karlı 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Zaten günde yediğimiz 1 veya 2 ekmek var onu da zahmet edip elimde açamam :D Ama cok ekmek alanlar için iyi bise evde ekmek yapmak 

0 oy
(2,067 puan) tarafından
Annem tandır da pişirir bana. Bazen de eşim iş yerinde ekmek kalırsa getirir Bayatlamış ekmekten köfte yaparım, tirit yaparım. Unu dahi alamaz hale geldik o da çok pahalı. Allah sonumuzu hayır etsin inşallah 
0 oy
(10,501 puan) tarafından
Ekmek 10 oldu bu post üzdü beni;)
(2,697 puan) tarafından
Hahaha burasını iyi bilmen lazım canım benim malum öylesi istemedin kadar var ayy napim kız çocuklarla uğraşıyorum hep anacım 3 bebe yedi bitirdi beni yahu  şu son zamanlarda çok uykum geliyo aşko gözlerimi açamıyorum inan ni doktora gidip de  kan vermem lazım ne oldu bana bilmiyorum yaaa sen nasılsın
(10,501 puan) tarafından
Ben de aynı kızla uğraşıyorum balım hala tek bebe:) kız hava da çok sıcak anam o da etkiliyor insanı. Böbreklerin nasıl balım peki
(2,697 puan) tarafından
Yani yeniden kist üretmeye başlamış içi sıvı dolu dedi doktor büyüme yaparsa ozaman böbreğin tamamı alınacakmış inşallah böyle bişey olmaz da gerek kalmaz bıktım kız artık
(10,501 puan) tarafından
Allah korusun ya Allah sevdiği kulunu sınarmış balım vallahi sınavın çok senin
(2,697 puan) tarafından
Valla öyle gülüm ama Allah büyüktür napalım
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Ne 2.5 TL si 6 7 TL oldu diyecektim ki 2021mis tarih 
(3,895 puan) tarafından
Burada 8 tl
(119,640 puan) tarafından
2021 yilinin postu
(3,895 puan) tarafından
Biliyorum.
(4,358 puan) tarafından
Kovidden sonra ulke komple iflah olmaz yola girdi baksama ozaman hersey zamli diyorduk suan bedavaymis resmen 2.5 tl lik ekmek
(3,895 puan) tarafından
Git gide daha kötü olacak çocuklarımız nolacak onları düşünüyorum.
0 oy
(482 puan) tarafından
5 ken 6 tl oldu şaka gibi eşim evde diye sabah 3 tane öğle 2 tane akşam yine 3 tane alırız günde 50 lira ekmeğe gidecek yakında taş kemirecez 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Ne 2.5 TL si diyecektim ki eski postmuş :)))
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bende dün bunu araştırıyordum un ile basit doyurucu ucuz ve sağlıklı atıştırmalıklar :))
0 oy
(681 puan) tarafından

Un bedavamı cnm:angel:

(738 puan) tarafından
En azından daha fazla ekmek çıkıyor ;)
0 oy
(736 puan) tarafından
Nerde yasiyosun 2.5 tl ekmek mi kaldi valla bedava 5 bucuk 6 lira aliyorum ben
(8,589 puan) tarafından
2021 postu bu :)
0 oy
(1,538 puan) tarafından

Kız bu Post hortlamış:D:D

(1,250 puan) tarafından
Sorma ya
0 oy
(2,735 puan) tarafından
Ne iki buçuk 7bucuk TL alıyım ekmeğin tanesi
(738 puan) tarafından
2021 yılına ait poat
0 oy
tarafından
Ekmek 2 buçuk TL mi:)) ucuz yani
(1,250 puan) tarafından
Kız bu 2021 postu horlatmislar sabahtan beri aynı soru silmeyide bilmiyom ki
tarafından
Milletin işi gücü mü yok eski bir posta niye yorum yapılır ki .bakmadım tarihe canim sjsjsjj:))
0 oy
(2,474 puan) tarafından
O günlere geri donsek ben 2bucuk liraya ekmek almaya razıyım tabi kovit olmadan gidelim lütfen 
(1,250 puan) tarafından
İnşaAllah ama bu saatten sonra zor o fiyatlar Türkiye'de hiç bir zaman hiçbir şeyin fiyatı düşmedi hep artarak gidiyo daha bunlar iyi gunlerimiZ ahir zamanda yiz kuraklikta başladı gün gelicek bir yudum su bulamicaz

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 407 göst.
0 oy
13 cevap 384 göst.
0 oy
5 cevap 102 göst.
0 oy
4 cevap 185 göst.

382,022 soru

11,437,175 cevap

35,004 kullanıcı