0 oy
7,597 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Ya kızlar uzun zamandır farkediyorum evi süpürüyorum viledayşa siliyorum ama böyle sildiğimin izi kalıyor hiçsilmesem daha iyi kafayı yicemm oturdum ağladım en sonunda deli gibii... Sadece çamaşır suyu döküyorum kovaya iyicede sıkıyorum suyu kalmıyor hatta viledayı kırdım bastırmaktan neden öyle iz kalır ne yapmam lazım nolur fikir verin delircemm parkeleri o halde gördükçe 

27 Cevaplar

0 oy
(1,850 puan) tarafından
Parkelerin kötü olduğu için oluyor benim Şalom ile arka odaların parkesi başka salon iz yapıyor arka odalar ne güzel oluyor
(1 puan) tarafından
Yaa evett kötü sanırım ev kira olmasa değiştirirdim kesin o derece sevmiyorum parkeyi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vileda iz yapıyor ben hep elimde siliyorum yerleri. Çamaşır suyu yerine yüzey temizleyicisi al.
(1 puan) tarafından
Yüzey temizleyici aldım vala bakalım bugün nasıl olacakdaha temizlemedim de
tarafından
Ben elimde siliyorum güzel oluyor leke iz kalmıyor
0 oy
(87 puan) tarafından
Bunamı oturdun ağladın deli gibi hamilesin gailba duygular tavan cunki hayatta en son ağlanacak şey felan olabilir :D
(1 puan) tarafından
Ayy vala 5 6 kez sildim hep aynı şekilde olunca sinirlendim biraz yok yaa doğum yaptım 6 ay önce de reglim in ilk günüydü ondan oldu sanırım :)))
0 oy
tarafından
Silme suyuna koyduğun şey önemli. Eğer yerlere Uygun bir deterjan kullanmazsan iz birakiyor yapış yapış oluyor
(1 puan) tarafından
Ayy evett evett yapış yapış oluyor birde, çamasır suyu koyuyorum sadece sanırım ondan kaynaklı oldu biraz fazla döküyorum etkisi olsun diye birde
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Çamaşır.suyu iz bırakıyor cnm 

Bende yüzey temizleyici de koyuyorum camasir suyuda ama iz kalio 

Çamaşır suyu koymadan da yapmaj.istemiom 
(1 puan) tarafından
Demii bende çamasır suyu olmayınca içim rahat etmiyor ama artık koymucam
0 oy
tarafından
Mop al canim viledanda sorun var ve mop iz birakmiyor
(1 puan) tarafından
Onu alcam canım ilk fırsatım da teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canim
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Sirkeli su koyun hem patlatıyor hem  de mikropları kırıyor hemde doğal... emekleyen bebeler için en guvenlisi
(1 puan) tarafından
Ayy öyle yapcam valaa en iyisi o sanırım teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 300 göst.
0 oy
18 cevap 270 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 108 göst.
0 oy
11 cevap 1,698 göst.