0 oy
2,013 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim 4 aylık ve hiç mama yemiyor öncedeki postum da görebilirsiniz bugün ilk defa cici bebe versem olur mu ilk defa başlıycam 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Verme canım daha çok küçük 
-Reklam-
0 oy
(44,800 puan) tarafından
6 ayda verdim    
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Herkesin kendi fikri.

Ben veriyordum kizimada vermustim oglumada 
tarafından
Kaç aylikken verdin bir sıkıntı oldu mu
(3,853 puan) tarafından
4 aylikken elma sikib suyunu .ve cicibebe veriyordum drum soylemisdi .benimkiler anne sutu almiyordu  onuda belirteyim.o yuzden ek qidaya 4 aydan bu iki besinle baslamisdik .elma suyu ve havuc suyu.arti cici bebe biskuvisi veriyordum gunde bir ve ya iki kez .3 tane falan yiyordu .ilk pasda yarusini  yiyemiyordu kucuk ya ustekik kasiga alisik diyildi .sonra bir taneyi yedi sonra iki 3 boyke veriyordum.seviyorduda
0 oy
(346 puan) tarafından
Canım 4 aylık çok çok erken anne sütü almıyorsa mama değişikliği yapsan doktoruna danıştınmı? 

Eğer başlarsan ev yoğurdu ile başla 3 gün kuralı ile
tarafından
Pazretsi doktara gidince sorucam canım
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Aslında cici bebe hıc iyi değil en kötü ihtimal hani ek gıdaya geçince ver derim ama şimdi çok erken bence canım 
0 oy
(9,897 puan) tarafından
4 aylık bebek ne yese ek gıda olur şuanda ve ek gıdaları tadımlık olur doyumluk değil yani boşuna çocuğu rahatsız etme 18 aylık bebeğim bi tane yese bile tuvalette zorlanıyor 
0 oy
(1,322 puan) tarafından
Canim ayni dertten bende muzdaribim . Anne sütü emmedi 1 aydan sonra kesildi mama ile devam ettik 4. Aya girdi mamayi da reddetti doktor kontrolünde ek gidaya basladik simdi sadecee gece ve gündüz 2 kere mama iciyor uykusunda onun disinda hep corba püre yiyor. Bebe bisküvisi 2 3 tane tattirdim ama onun disinda vermedim. 
tarafından
Ay yemin ederim aynı beni anlattın açlıktan ağlıyor uykusunda emzigi ağzından çıkarıp biberonu koyuyorum biraz yiyor pazretsi doktara gidince sorucam
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Verme canm mamayi neden yemiyor. Yogurt ve 4+ ay icinn kasik mamalari var onlardan dene benimkide 4 aylik kasik mamasina basladim yogurtta veriyorum sevdi tadlarini yoğurtla pürede yapabilirsin muz armut gbi hafif meyvelerle
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Cicibebe yi zehir ilan edenler ne ile büyüdü acaba durdum durdum dayanamadım. Cicibebe ağır gelebilir dün de dediğim gibi pirinç unu, tarhana çorbası falan verebilirsiniz. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 175 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kubrabas (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 417 göst.
9 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 227 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde Tunanin annesii (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 217 göst.