+1 oy
783 göst.
Diğer kategorisinde (450 puan) tarafından
Kızlar hastanede ebeler bebeği yıkayıp üstünü giydirip mi getiriyorlar? Yoksa biz mi yıkıyoruz orda nasıl oluyor? 

52 Cevaplar

0 oy
(2,091 puan) tarafından
Siliyorlar bebekleri yıkanmiyor göbek bağı düşene kadar tekrar silebilirsin sende saçlarını falan o şekildeyken bol bol kokla bence mis gibi kokuyorlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eve getirip hemen yıkarsın cnm
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Devleti bilmiyorum ama özelde yıkadılar, hatta yıkarken kardeşimi çağırmışlar ilk banyosunu Çek hatıra kalsın demişler, kardeşim de çekmiş, baya banyo yaptırıp giydirip yanıma getirdiler..
0 oy
(8,589 puan) tarafından
Sezeryan olmustm beni dikerken bebek coktan gitmişti odaya
0 oy
(374 puan) tarafından
Hayir sadece siliyorlar yikanmiyor uzrrini giydirip veriyorlar sonra da seninle birlikte odaya cikiyor yani ben sehorde normal dogum yaptim oyle giydirip sandalyeye oturttular beni cocugu da kucahima veriler oyle servise cikardilar
0 oy
tarafından
Önce doğduğu gibi sana veriyor sona aliyor gotuyor temizliuorlar . . Aşısını yapıp giydirip getiriyorlar
0 oy
(7,935 puan) tarafından
yıkamıyorlar canım silip giydirip getiriyorlar .Ben 3-4gün yıkamadım dışındaki verniksi madde bebeği mikrop ve virüslere karşı koruyor .3-4gün yıkamamak gerekiyor
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Sezeryan oldum doğum hastanesinde. Ben odaya çıktığımda bebeğim gelmemişti hala tedbir için. Nefes durumuna bakmışlardı. Neyse işte geldiğinde tertemizdi. Yıkamamışlar ama çok güzel silmişler. Tertemizdi.

Girerken yenidoğan kıyafetlerini verdik giydirp paklayıp getirdiler
0 oy
(93 puan) tarafından
4 tane dogum yaptım hicbirini yikamadilar canım zaten uzerindeki tabaka bebegi mikroplardan koruyor demişti ebemiz  ben göbeği düştükten sonra yıkadım biraz korkuyorum yara bereden oyuzden göbek bağı düşmeden yıkamayı göze almadim
0 oy
(218 puan) tarafından
Bazı özel hastaneler yıkıyor ama devlet hastanesi yıkamıyor siliyor diye biliyorum ben odaya geçtiğim zaman 2 dk geçmeden getirdiler kızımı silmişler güzelce sadece bılgıldağın olduğu yer de kalmış orayı ellemeişler baya saçlı doğmuştu acır diye silmemişlerdir 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben sezeryan oldum  canım  ben odaya  geldiğim de bebegim odadaydı benden  yarım saat önce  gelmişti yıkıyorlar mı  bilmiyorum  ama  temizdi  bebegim mis gibi kokuyordu  

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 648 göst.
5 Kasım 2018 Aile kategorisinde Yasemene (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 478 göst.
15 Mayıs 2024 Aile kategorisinde mehal (635 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 906 göst.
0 oy
7 cevap 170 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Tugce12. (610 puan) tarafından soruldu