0 oy
631 göst.
Diğer kategorisinde (14,473 puan) tarafından

Sabah 7den beri ayakta. 

Meyveli süt istedi evde meyve suyu var icmiyo normal süt var icmiyo.

Agliyo kendini yerlere atiyo.

O kadar agliyo ki kusturuyo kendini.

Sarılıyorum  öpüyorum vuruyo.

Küsmüş gibi yapıyorum knusmuyorum 

Sanki bişey olmuş gibi hayiiiiuuur diye bagiriyo.

Hayır anneeeee diye inletti evi.

Dedim komşular şimdi sanacaklar ki dovuyorum falan.

Giydirdim kalın kalın, Ayşe'yi de aldım kanguruya hem dedim süt alırız hem hava alır kendine gelir braz.

Markete uzaktakine gittim bilerek, hava vursun kendine gelsin diye.

Aldık istedig bikac şeyi,evin olduğu sokağa girer girmez kendini suya attı yerde çamurlu su olmuş yağmurlu burası.

Ay delircem el kadar çocuğa hadi oğlum kalk oglm yalvariyorum bide atmış kendini yere agliyo.

Kucağımda kanguruda da Ayşe var egilemiyorum da.

Elinden tutcam zorla kaldircam elini  montun içine çekti tutamıyorum da.

O kadar bagiriyo ki hayiiiiir eve degillll diye ben başkasını öyle görsem kesin derim o evde buna işkence yaptılar ki bu çocuk kalkmıyor.

İkna etmeye çalışıyorum ama nafile çocuk delirmiş gibi yüzü şişti bağırmaktan.

Bı şekilde getirdim binanın içinde avaz avaz bağırıyor 

Yatiyo  yerlere Allah'ım sabır ver çekiyorum içimden habire..

Eve sokana kadar ter döktüm.

Eve girdik hiç bişey yok gibi   oturdu..

Siz ne yapıyorsunuz böyle olduğunda ya :(

30 Cevaplar

0 oy
(1,154 puan) tarafından

2 yaşında oğlum var aynısını yapıyor acımam tutar kolundan götürürüm ağlarsa ağlasın bağırırsa bağırsın alıp markete bile götürmem herkesin her istediği olmaz diyorum devamlı arada izin veriyorum şimdi 26 günlük kardeşi var onu ısırma derdinde devamlı peki ben ne yapıyorum o isirmaya çalışınca bende onu isirmaya çalışıyorum sonuç bıraktık:D hayır demeyi kabul etmiyorlar çünkü çok fazla hayır diyoruz hayır dedikce gözümüzün içine baka baka devam ediyorlar yapmaya o yüzden anlatmak lazım anladıkları kadar anlamadıkları yerde yaptıklarının aynısını yapmak lazım dinsizin hakkından imansız gelir taktiğiyle:D oğlum bağırıyorsa aynı şekilde bende bağırıyorum iki dakikada susuyor sonra.. o ağlarsa bende ağlıyorum bakıyorum ki ağlaması bitmiş yapacak bir şey yok rezil oluyorum diye de düşünme çocuğu olanlar seni çok iyi anlar olmayanlar da olunca anlar 

(14,473 puan) tarafından
O kadar tatlı anlatmışsın ki ababababba
(1,154 puan) tarafından
Sen bir de bunları yaşarken gör bizi :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Direnerek canım dünyayı yıksın kuralalrindan vazgeçmeyerek hayır demsini öğrenmesi lazım küçük yaşta yoksa ilerde daha zorlar bi yaş aralığı yapıyorlar bunu ben bir kere hayır derim iki ucc der duruşumu bile değiştirmem giderler ama eninde sonunda yaptıracağını bilirse yıkar zorlar sonunda kadar bana biraz kızarlar diktatörsun diye ama severim oynarım yatarız yuvarlaniriz ama hayır dediysem asla evet olmaz içeri dışarı biri var yok farketmez bence direnmeye devam Allah yardımcın olsun
(14,473 puan) tarafından
Allah razı olsun bitanem
0 oy
(15,997 puan) tarafından
Heo yumuşak olma sert ol kız cezalar vwr yapmazsan şunu almam bunu almam sevdiği şeyler neyse mesela onlarla yinelt alışır ise her ağladığını yaparsan yaotirir ağlayarak yaotirir belazen baktın ağlıyor takma bakacak sen umursamıyorsn oda istemez 
(14,473 puan) tarafından
Aslnda kıyamıyorum ben ona kızmaya ama o bana güzel kiyiyo :/
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Kurallarını koy elini kolunu tut sakince ben annenim bana vuramazsın de kızmadan ters bakmadan tavrını  koy yüz verme yanlış bir şey yaptığında gereken yerde pedagogdan yardım al youtu.be da psikologlardan bir sürü videolar da var isleyebilirsin. Bir birey gibi yaklaş fikirlerini sor seçenekler sun. Bağırınca böyle bağırdığın zaman seni anlamıyorum ne istiyorsun kendini anlat sakince de bağırırsa oralı olma 
(14,473 puan) tarafından
Ağlayarak herşeyi yaptımaya calisiyo ben de düşünüyorum bı uzmandan yardım almayı :/
0 oy
tarafından
Benim 3 aylık bebeğim.Ben de bununla ilgili kitap falan arıyorum.Çocuk nasıl yetiştirilir.Cidden çocuklar tvden ,Youtube'dan mı görerek öğreniyor bilmiyorum da çocuklar çok garip.. Annesine vuran var, başörtüsünü açan var,çığlık atann var.Nereden öğreniyorlarsa artık.. Çocuk gelişim üzerine bir şeyler öğrenmeliyiz bir yerlerden . 
(14,473 puan) tarafından
O saydiklarinin hepsi eşittir Faruk :/
0 oy
tarafından
Kızıyorum tepki gösteriyorum yeri geliyor bağırıyorum. Çünkü o çocuk yaptığı yanlışın farkına varmıyor. Eğer normal karşılarsam bir süre sonra onada yaptığı şeyler normal geliyor. Hayatımda asla çocuğumun yanlışınin arkasında olan bir anne olmayacağıma yemin ettim. Çünkü ben her yanlışında destek olursam samuray kılıcı ile ve verdiği ifadeyle bile insanlardan korkmayan utanmayan ailesinden çekinmeyen bir evlat yetişir. Şiddete karşıyım ama bir çocuk bebeklikten çıktıysa yaptığı yanlışın farkına varacak bir yaşta ise onun yanlışına ortak olmam. Kızarım çünkü o bana allahin emaneti ona yanlışı doğruyu öğretmezsem hesabını veremem 
(14,473 puan) tarafından
Ya sokakta bı görsen neler getirdi başıma tepiniyo bagiriyo. Yüzü şişti bağırmaktan burnu şişmişti ya burnu :/
tarafından
Anlıyorum, çocuklar öyleler .Garip.Eşimin yiğeni var .Bir çığlık atıyor ,insanlara vuruyor falan.Ama görsen babası annesi de çok çok uysal .Ona hiç tokat atmamışlardır.Nereden öğreniyorlar ilginç .Özellikle erkekler böyle..Herhalde izlediklerinden görüyorlar.Erkek çizgifilmlerinin çoğunda şiddet var. Bağırma var
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Sucuk yediriyom
tarafından
Kızın postlarini niye hortlatip duruyosun ya :D
(25,223 puan) tarafından
Çok eğlenceli sende dene :D
(14,473 puan) tarafından
Aha sjsjsjjs deli bu deli deli :D
0 oy
tarafından
Ben dAha dogurmayim akıl vermek bana düşmez ama ablamın bebeler böyleydi 1 hafta kalmaya gittim bu oğlu bi kızı vardı o zaman Allah'ım çocuklar beni görünce delirdiler yemek yaptirmazlar tezgahın başına gecenin karnını yumrukladilar parka götür beni diye ağladılar götüren olmayınca bi bardak suyu üstümüze döktüler o odadan o odaya kasturuyolar tuvalete girenin kapısını yumrukluyolar ışığı kapatiyolar çamaşır katliyoruz tutup tutup atıyorlar ablam kızdı bağırdı yok iyice sinirlenmişti girmişler klozetin içine bi bütün tuvalet kağıdı atmışlar telefonumu alıp yere çarpmış 3 parçaya ayırmış al b.kunu yedim diye getirdi oğlan e.sek sipası seni dedim ablamda tam komşusuna çocuklar çok simArdi diye anlatıyordu oğlan ben bağırınca koşmaya bağırmaya başladı ablam telefonu firlatta ikisine bir bi dayak attı elinden almaya ben korktum müdahale etme Merve diye banada kızdı bunlar kim gelse böyle yapiyo dedi çocukları odalarına kapattı çıkmayın dışarı dedi yerinden kalkmaya korktular akşam enustem geldi anlattı böyle böyle yaptilAr dedi enistemde kızdı siz niye uzuyosunuz annenizi teyzenizi diye o günden sonra çocuklar akillandi 
(14,473 puan) tarafından
Aahhaha kıyamam ya
tarafından
Arada cidden gerekiyo heralde bende hiç kıyamıyorum bende yapamam heralde Aaa bak şeyi de anlatıyım sana teyzem Almanya'da yasiyo küçük kızı almış tuz almaya gitmiş ne bilsin başına geleceği sadece tuza yetecek. Para almış kadim kız markete girince çikolatayı görmüş sarılmış yere yatmış ağlaya ağlaya tepinmis teyzem param yok dediysede ikna edememiş tuzu bıraksam yine yetmiyo param diyo neyse güç bela çıkarmış kızı marketten yolda. Giderken teyzemin elini bırakıp bırakıp kaçmış kız yakalayamazsin ki diyomus türk adamın birisi bakamiyosan niye. Doğurdum polis görse yetiştirme yurduna alır o kızı temiz teyzem iyice çıldırmış eve gidince kızı bi dövmüş bi dövmüş komşusu oldurcen kızı diye elinden zor almış ondan sonra kızin hiç bi simarikligi kalmamış ay kız anlatıyor da sen yapma aman deyim :D
0 oy
tarafından
Canm resmen bizi anlatmışsın oğlumla Faruk , kızımla Ayşe  yaşıtlar sanirim  , bir an dedim acaba bizi mi anlatiyor oğlum sayesinde kızla ilgilenemiyorum hep benim dediğim olsun diyor herşeye ağlıyor istediğini yaptırana kadar neler neler yapıyor bir bilsen seni çok iyi anlıyorum Allah yardımcımız olsun 
(14,473 puan) tarafından
Selin serfsizi hortlatmis eski postumu ya shahhaha
tarafından
Aaa hiç dikkat etmedim tarihine :))))

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 137 göst.
29 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde MutluSakine (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
1 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Ipekreha (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 286 göst.
8 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,557 puan) tarafından soruldu

396,472 soru

11,859,589 cevap

35,956 kullanıcı

...