0 oy
1,218 göst.
Aile kategorisinde (476 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Fotoğrafi nasıl kaldirabilirim

80 Cevaplar

0 oy
(167 puan) tarafından
Maşallah Rabbim nazarlardan korusun bahtını güzel eylesin.

Biri benim bebeğime böyle laflar etsin afedersin ama onun ağzının ortasına sçarım bi daha da tek laf edemez uzaklaştırırım çevremden de. 

Kim oluyor da Allah'ın emanetı güzelim yavruya pis dilleriyle pis kalpleriyle böyle saçma sapan yakıştırmalar yapıyorlar ya. Bu ne fesatlık bu ne çirkin kalplilik. Şeytan bu insanlar şeytan 
-Reklam-
0 oy
(9,117 puan) tarafından
Ayyy ne kadar tatlı. O a.ptal lafları söyleyenler kendilerine baksınlar bir. Bildiğin melek. Kuzum benim maşallah çok güzelsin. Kocaman güzel gözleri var. 
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Oo maşallah çok tatlı canım   

Su bebeklerden ne isterler anlamıyorum  ya pislik kalpli insanlar 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Oy kurban olsunlar bu bebise:)) konusanlara bise diyemicem kendilerine baksinlar ama bebegin bi melek her bebek kendine has güzellige sahiptir..cokta güzel.. suyun içinden çıktı daha ne bekliyolarmis biz bile dusta az fazla kalsak burusuyoz. Cahiller şte.
0 oy
tarafından
Sen o lafları söyleyen insanlar dan bir an önce arkana bakmadan uzaklaş selamı sabahı kes çünkü seni kıskanıyorlar bacım çocuğunda gayet güzel şeker mi şeker maasallah rabbim uzun ömür versin bazı insanlar kiskanctir bunu da senin canını yakmak için yaparlar çünkü bı kadının en zayıf noktası evladıdır o lafı diyenlere lütfen şunu de siz açın da kendi gotunuze bakın de asla da moralini bozma 
0 oy
(92 puan) tarafından
Onu diyenin .... sktrsn gtsnnnn o kim beee Melek melek senin yavrunnnn çok tatlı kurban olurum Yaradana rabbim çocuklarımızı böyle yaratıklardan korusun pisliklerrrrr sen takma şöyle aptllarin lafiniiii
0 oy
(6,275 puan) tarafından
Onu dien *** yemis masAllah yavruna
0 oy
tarafından

Onu diyen kimse kurban olsunlar bo.kuna pisliklerಠ_ಠ

0 oy
(346 puan) tarafından

Onların gözleri kör içleri pis 

O bir melek kurban olsunlar ona Allah sana bağışlasın ömrü uzun olsun inşallah <3

0 oy
tarafından

Ölürüm bunun bakışlarına ben ya

0 oy
(435 puan) tarafından
Bir evlada sahip olabilmek için servet harcayan insanlar var. Ama şansımıza ne çıkacağını bilemiyoruz. Kız mı erkek mi sağlıkli mi sağlıksız mi güzel mi çirkin mi bilemeyiz. Ama bir bebeğe çirkin denilmesi çok yanlış. Daha o masum bir melek. İri gözlü bir bebeğin olmuş annesi çok da sevimli maşallah. Allah korusun bir yerinde bir eksiklik ya da hastalık olsaydı şu an o bebeğin güzel mi çirkin mi olduğunu düşünebilir miydiniz? Ki zaten bebekler 3-4 aylık olduktan sonra daha sevimli daha tatlı oluyor. Lütfen bu tür şeylerle canınızı sıkmayın. Size bunu söyleyen insanlarla da görüşmeyin. Ne demek benim evladıma çirkin diyecek ya ağzını yırtar eline veririm onların. Terbiyesizler.
0 oy
(8,160 puan) tarafından
Ya bu daha melek Allah akıl fikir versin onu diyen pislik insalara.
0 oy
(476 puan) tarafından

Fotoğrafi nasıl kaldirabilirim hepinizden Allah razı olsun<3

tarafından
Orda kalem işareti var ona bas düzenle fotoğrafın altına geç sil işareti ile sil
0 oy
(389 puan) tarafından
Eli ayağı düzgün sağlıklı doğmuş ona bak canım bunlara kafanı yorma elalaem konuşur da konuşur benim oğluma da kepçe diyen var kıllı diyen var napim benim gözümde o melek melek en güzeli 
0 oy
(316 puan) tarafından
Daha kğcücük brnim büyük kızıma da öyle diyorlardı simdiki kücük kızıma da öyle diyorlar yeni dogan Bi bebek 3 4 ayı dolmadan kilo almadın yüzü gözü daha tam toparlamaya brbefe de her seyi diyicek yüzüzlikte insan cok bebegim daha minnacık kaşı yok kirpik yok niye böyle diyorlar hele Bi bekleyin kaç ayı dolsun öyle gelin diyorum 
0 oy
tarafından
Yerim onu maşallah benim kızın da gözleri büyük olduğu için aynı uzayliya benziyor diyolar umurunda değil kızımın tırnağı olamazlar kötü konuşsunlar boşver nazar değmez
0 oy
tarafından

Ayyyy kız bak göre maşallah dünya güzeli olacak bu minnak zaten çok güzel Allah onlara akıl versin.

Hiç evlat çirkin olurmu ya bebekler melek melek 
(476 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️ fotoğrafı nasıl kaldirabilirim
0 oy
(11,508 puan) tarafından

Kalpleri kararmış  insanlarin

0 oy
(767 puan) tarafından
Oy girban ilim maşallah ya kim ne derse desin o senin evladın evlat çirkin olurmu rabbim sana bağışlasın ❤️❤️
0 oy
tarafından
Oyy maşallah çok şeker valla hem anlamıyorum masum meleklere nasıl kıyıp böyle saçma sapan şeyler diyolar ne hadsiz konuşmalar bunlar 

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 969 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 343 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ilkbahar (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
28 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (118 puan) tarafından soruldu
+1 oy
46 cevap 1,317 göst.