0 oy
1,172 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından

Kızlar polisi aradım siber suçlara yönlendirdiler aradım emniyete gidin dediler yarın erkenden gidip şikayetçi olucam inanmayanlar varmış  Çok rahat davranıyormuşum ben burda deliriyorum . Üst üste Akrabalarım arıyor eşime de söyledim bana kızmadı ama çok sinirlendi oda. Diğer postta arkadaşın biri linki atmış ben ne kadar attıysam olmadı bir türlü gidip izleyebilirsiniz oradan zaten ss atcam buraya sizden tek bir ricam var lütfen eski fotoğrafları nasıl silmeliyim söylermisiniz bir türlü beceremedim 

image

25 Cevaplar

0 oy
(1,015 puan) tarafından
Şuan gördüm cnm ne kadar takipçi olmuş ne kadar yorum yapmışlar şikayet etti m hatta bir kızın resmi dedi
-Reklam-
0 oy
(721 puan) tarafından
Canim ne oldu bildiniz mi kimin yaptiģin ?
0 oy
tarafından
Pazartesi bileşim suçlarına gidip dava açabilirsiniz 4 sene yargılama var ben inandım.size..

ayrica burda resimler goggle düşüyor ve hesap kapatsanda kalıyor malesef admine burdan duyuralim kapatılan hesaplarda resimleride silmeleri gerekiyor burdaki çoğu bayanın resmi var ne yazık.ki
tarafından
Bacım admin ne yapsın? Kadın arada post açıp başa tutturuyor. Burası Google üzerinden açılıyor görünüyor dikkatli olun diyor. Benim resmimi alıp ne yapacaklar bizi tanıyıp ne yapacaklar diyip duruyorlar. Aha olan bu. Ne yapacaksın...

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 254 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Kubraumut (3,143 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 473 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Elif21 (2,581 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 526 göst.
0 oy
1 cevap 130 göst.
18 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu