+4 oy
1,596 göst.
Aile kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Sabah direk eşimle bilişim suçlarına gittik yarım saat içinde bulundue adresi telefonu herşeyi zaten kayıtlı hesap atmak yasakmış numarasını vermiş para gönderecek olanlara ifadem de evlilik vaadiyle kandırma haksız kazanç zina ve resim görüntü paylsma izinsiz mahrem suçlar diye bir çok suça girecek şikayetler yazdık saat 1 de ifade vermeye gitmiş Sakarya da adı Büşra ......... Diye biri burdan yada değil maddi gelire ihtiyacı olduğunu açık bir bayan olduğu için kimsenin guvenmedigini ailesinden destek görmediği için yaptığını resmi Google'dan aldığını aynı resmi Instagram ve face'de kullandığını 5aydir aktif kullanıyor olduğunu sözlü ve yazılı ifade de belirtmiş . Google de kapalı aile anneleri tesettürlü orta yaşlı kadınlar naif yardım hakedecek kadınlar kapalı anneler diye bir çok şekilde aratarak bulduğunu ve çok sayıda resim arasından 2 tane seçtiğini söylemiş bakalım mahkeme ne diycek pazartesi tekrar gidicez eşim asker olmasa bu tür şeyleri bilmiyor olsa şuan daha kötü bir haldeydim inanmaz di  yani

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence bütün haklarını kullan kesinlikle acıma falan olmasın iyiydi öyle insanları sömürmek
(1,243 puan) tarafından
Ben iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum kaç aydır üzerimden para kazanmış arttırdığı isimlere bak ya hiç öle baştan sağma değil yanı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayyyy kuzum peki kaldırdılarmı senin resimlerini
(1,243 puan) tarafından
Bilmiyoruz ki goremiyoruz biz cnm
0 oy
(2,803 puan) tarafından

Madem yardım için (!) Kendi başını örtsün tiktoka atsın ge.ri.ze.ka.lı:angry:

(1,243 puan) tarafından
Çok üzdü bizi cokkk iyi niyetli olduğunu asla düşünmüyorum.
(2,803 puan) tarafından
Ben dünde postunuza yazmıştım kadın olduğunu ama bence yalan söyluyor uygulamayı kullanıyor gogleden bulduğunu sanmam
(1,243 puan) tarafından
Vallahi kadın çıktı çok haklısın bilmiyorum ki varmı yokmu burda
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Senin başına gelen bu olay bana iyi bir ders oldu bir daha asla resim paylaşman
(1,243 puan) tarafından
Allah korusun çok kötü kimse yaşamasın bunu
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Yuh ya nasıl googleden alabiliyo nerden biliyo aynı kişi olduğunu ben orasına takıldım ayrıca Google isim soyisim yazmadan da resim çıkmaz soyismini nerden bulmuş 
(1,243 puan) tarafından
Arama motoru dan bulmuş soy isim yazma yok tesettürlü kadınlar falan gibi şeyler yazmış
(3,504 puan) tarafından
Allah ıslah etsin pislik kadın ya kadının en büyük düşmanı kadındır valla bu siz çok doğru
0 oy
(872 puan) tarafından
Daha neler duyacak bu kulaklar. Gerçekten insanlar kafayı sıyırmış . Allah ıslah etsin böylesi kötü insanlardan da korusun.. sanada Geçmiş olsun 
0 oy
(87 puan) tarafından
Ay cıldırıyorum ya allahın manyakları tekmi resim atmıstın kuzum bende dun eslmle attımda benimkini calsada napabilirki dimi sonucta esim var yanımda bu ne olaylar oldu ya delircem
0 oy
(998 puan) tarafından
Ayyy adımı da kirletmis. Ne kadar ayıp yaa 
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Elhamdülillah bulunduğuna sevindim 
(1,243 puan) tarafından
Çok sağol Allah'ım razı olsun cnm
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Aboo yapan kadınmış bide vay arkadaş .  Burdan mi acaba olmayadabilir çünkü senin dediğin gibi google da aratmis demek senin resimlere denk geldi
0 oy
tarafından
******** demek istiyorum böylelerine başkalarının haklarını çalarak kendi hakkını oluşturamaz elinize ağzınıza saglik
(1,243 puan) tarafından
Çok canım yandı kuzum bana bunu nasıl yapar yıkıldım resmen
tarafından
Boşver eşin bulmuş canım olsun sen peşini birakma
0 oy
(9,227 puan) tarafından
Ne oldu sevgi senin de mi foton çalındı?
(1,243 puan) tarafından
5 aydır kullanıyormuş cnm yeni değil buradaki eski profildeki resmi almış biz raslantiyla gece öğrendik

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 442 göst.
10 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 301 göst.
0 oy
13 cevap 636 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Tuanadua (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde soydansoydannnn (56 puan) tarafından soruldu