0 oy
821 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından

Hastane de kullanmak için aldım nasıl sizce . Hastanede olur mu

image

36 Cevaplar

0 oy
(3,156 puan) tarafından

Sen bence bunları evinde giy hastaneye de düz tabanlılardan al derim tabi fikir senin yine:D

-Reklam-
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Çok tatlis .ben terlik yaptırmıştım ama heycandan giyinemedim lastik tuvalet terliklerini giymiştim evde giyindim :)))
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Ay çok tatlı <3 sen ne götürmek istersen hastane terliği o olur :D 

0 oy
(1,586 puan) tarafından
Biraz kaba gibi sanki canım ya 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ben cok begendim cok tarz duruyo kuzum 
0 oy
(164 puan) tarafından

Ayyy çok tatli bu terliklererr8-)

0 oy
(6,047 puan) tarafından
Canım tavsiyem o terliği giyme tuvalet yerler nemli ıslak oluyor ve bu terlikler jilet gibi kayıyor ıslanınca. Ben hamileyken düştüm.
(34 puan) tarafından
Anladım canım hastane terliği niyeti ile almıştım sonra da kullanırım diye ama dediğin gibi bunlari evde kullanmayı düşünüyorum. Hastaneye naylon götürürüm
(6,047 puan) tarafından
Evde de kullanacaksan canım yerleri sildigin zaman giyme ben o şekilde hamileyken bir defa kaydim bir defa da düştüm
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Hoş görünüyor ama hastane için uygun değil diye düşünüyorum. Suya gelebilecek bir şey alsan daha iyi olur
0 oy
tarafından
Olmz bu çok yüksk 

Düz taban yumuş bişy al
0 oy
(1,763 puan) tarafından

Cok tatlis kuzum gule gule kullan insan ayagini kaldirip adim atamiyor sen bide yuk bindirmissin ayagina :D

0 oy
tarafından
Kaba ve alt taban çok yüksek evde olabilir ama.hastane ortamı 9cin çok uygun değiller. Lohusa terlikleri var 30 40 ₺ sayılıyor onlar olabilir hastaneden çıkarken çöpe atılır covi dönemi sonrası zaten hastanede giyilen eve getirmem ne olr ne olmaz 
(34 puan) tarafından
Hastane den çıkan herşeyi atmak gerekir o zaman. Telikleri orda kullanıp atmak çok manasız geldi bana. Eve getirince yıkamak daha iyi . Sonuçta hastane den kendimiz de dahil Corona kapma ihtimali mız var. Terlik taşımıyor koroniyu
tarafından
Sezaryan sonrası yürüyüş o bu yapılıyor o terlik ile.makine atıp.yikinca strelik nerde kalıyor. Siz atmıyor olabilirsiniz ama ben kullanamam. Zaten insan elini kolunu surekli yıkıyor..ama wc koridor gezdiğin terliği o dk.yikayamiyorsun. Ve açıklamaları.iyi.okuyjn ayakanbaki vb şeylerde virüs 2 3 gün kalabalığı için evime taşıyıp.riski dahada arttırmak herkesin kendi yaşantısı tarzı buna kimse birsey diyemez. Sadece terliklerini beğenmedim o kadar
0 oy
(8,330 puan) tarafından
Sen istersen herşey olur bacım takma kafana gule gule giy
0 oy
(3,681 puan) tarafından
 bence çok hoş Normal doğumda biraz zor olabilirdi çünkü ben af edersin kusmustum terlik felan kalmamıştı sezeryanda bence doğumdan sonra olabilir
0 oy
(188 puan) tarafından
İnan bana, o anda terlik filan gözün görmüyor. 

Savaştan çıkmış gibiydim.. Allah kolaylık versin inşallah :) 
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Ay çok şeker ben bayıldım eccuk kokosumdur  sen kullanmazsan bana yolla :D

0 oy
(5,559 puan) tarafından
Hastane için fazla cici değil mi

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 376 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde bglm_ftma (5,511 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 221 göst.