0 oy
930 göst.
Diğer kategorisinde (366 puan) tarafından

Kızlar benim ilk çocuğum erkek ve şuan 2.ye hamileyim kaynanam ve cevredekiler diyor ki senin 2.de erkek olur çünkü oğlunun kaşının ortasında mor damar var diyorlar.

Sizce böyle bir şey olabilir mi?

Açıkçası ben pek inanmıyorum.

37 Cevaplar

0 oy
(1,101 puan) tarafından
Benim kaynanamın komsularıda senin 2vi cocugun kız olucak ensesinden belli demişlerdi ne var ki ensesinde dedim bişe demediler ama gercektende kızım oldu
(366 puan) tarafından
Bide benim oğlumun ensesine baksalar :D :)
(1,101 puan) tarafından
Haha ben ozamn inanmamıştım baska biriside yuzunde kız güzelliği var demişti onada inanmamıştım rabbim ne derse o olur demiştim ama içimmdende bi oğlum var birde kızım olursa yeter bana dediydim ama suan kızım yoğun bakımda cok yakında kavuşucam inşallah Rabbimin izniyle
(366 puan) tarafından
Rabbim kavuştursn canım prensesine bnde öğrendiğimde öyle dedim bir oğlum var buda kız olsun Allah'ım die dua ettim nasipten öte yol yok bekliyp gorecz
-Reklam-
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Benimde kızımda vardı öyle dediler ikinci erkek oldu ama ben de inanmam aslında öyle şeylere 
(366 puan) tarafından
İnanmıyoruz ama çıkıyor çoğu kisede öyle olmuş yaa :(
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Alakaya maydanoz yazmak geldi içimden.  Ve yazdım da:)

(366 puan) tarafından
Hahahah iyi yaptn valla kız yorumları oluşan çoğunda çıkmış ama
0 oy
(2,803 puan) tarafından

Amann banada dediler yok oğlunun kaşının ortasi mavi kesin 2nci erkek yok rahat gebelik geciriyorsun erkek sonuc nur topu gibi prensess<3:)))

(366 puan) tarafından
Ayyy maşallah canım darısı bana inşallah
(2,803 puan) tarafından
Rabbim önce hayırlı sağlıklı sonrada gönlünden geçeni kucağına versin cnm ❤
(366 puan) tarafından
Aminnn inşallah canım çok teşekkür ederim :)
(2,803 puan) tarafından
Hayırlı geceler cnm ❤
(366 puan) tarafından
İyi geceler :*
0 oy
tarafından

Her iki çocuğum da da var ;)

(366 puan) tarafından
O zaman 3. De mi oğlan olucak tersi olsun kız olsn yaa
tarafından
İnş canm
Kızları daha çok seviyorum
Hatta ikinci hamileliğmde içimde hep kız geçyodu doğuma kadar bi yanm sürprz olsa da kız olsa diydm
Tabi eşim de hep kız diyodu
Ama ikinci oğlum doğdu
Şimdi de kız dye 3. Yü yapasm geliyo yine vazgeçyrm ya erkek olursa dye onun icin uzun süre düşünmyrm
(366 puan) tarafından
2.cocugum erkek olursa uzun süre bnde düşünmem ama kız olursa 1 oğlan 1 kız Yeter die düşünüyorum
tarafından
Rabbim gönlüne göre versn inş
Kac haftalksn
(366 puan) tarafından
Daha çok yeni 5 hafta 6 günlük :)
0 oy
(1,253 puan) tarafından

Benim oglumun da var burnunun en ustunde iki gozunun arasında gibi kaynanamda bunun arkasi kiz diyor:Dkim neyi tutturursa yani

(366 puan) tarafından
Galiba öyle yaş rabbim gönlümüzü biliyor ya onu nasip etsin inşallah
0 oy
(2,556 puan) tarafından

Ahhahahahah kaynanamda diyoki kizinin bkasinin ortasi beyaz 2. Oglun olcak diyo ama ben hamile bile degilim bu erkek tutkularindan canim tobe haşa gelecegi goruyolar gibi konusmalari insani olduruyo:D

(366 puan) tarafından
He valla ay hiç deme.d
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Vay *** dersem uyarı alır mıyım acaba jahhahahahah doktorların bilmediğini kaynanalar bilmiyomu gülmekten ortadan yarılıyorum :D
(366 puan) tarafından
:) :) çok doğru dedin valla
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Inanmicaksin ama benim oğlumunda ole vardı gene erkek olur dediler hakket 33 hafta gebeyim şuan buda oğlan:) arkadaşımın ilki kızdı onun damar vardı orda ikincide kız oldu :) doğru mu bilmem belkide tesadüf 
(366 puan) tarafından
Hangisi denk gelirse galiba atıyorlar tutan tutuyor
0 oy
tarafından
Hadi ya ne zmn biticek bu hurafeler
(366 puan) tarafından
Bnce bitmez canım hergun Bir şey çıkarıyorlar
0 oy
(667 puan) tarafından

Valla benim de ilki oğlan eşimin babaannesi aynısını dedi 2. De oğlan olucak dedi veeee erkek oldu tabiki rabbim ne nasip ederse o ama yani bazen insanların attıkları tutuuyo:D:D

(366 puan) tarafından
Tutuyor evet bende bu sefer onları yanıltmak isityorum hayırlısı bakalım
(667 puan) tarafından
Hayırlısı olsun rabbim hayırlı evlat versin canım:)
(366 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim ;)
0 oy
(382 puan) tarafından
Benim oglumda da var kiza hamileyim yalan inanc
(366 puan) tarafından
Ohhh beee şükür darısı bana inşallah:)
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benim oglumda da hafif vardi ikincisi kız oldu inanma öyle saçma şeylere bana da öyle diyen cok vardi 
(366 puan) tarafından
Ayyy ne güzel maşallah canım darısı bana
(9,626 puan) tarafından
İnşallah hakkında hayırlısı olur canim ilkim erkekti diye ikincisini hep kız istedim ama tabi önce sağlıklı hayırlı olmasını sonra kız olmasıni diledim erkekte olsa oda benim evladım sonuçta ama cok şükür Rabbim verdi  seninde gönlünden geçeni nasip eder inşallah
(366 puan) tarafından
Amin inşallah canım:* :)
0 oy
(470 puan) tarafından
Bnmde çocuğumda öyle var sokaktaki simitçi abla bni çevirdi dedi ki dersin simitçi abla böyle boyle dediydi erkek olacak dedi ne bilim ben inanmam böyle seylere ama
(366 puan) tarafından
Cinsiyeti ne oldu peki kimininki erkek olmuş kimininki kız
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Benim kayınvalidem de aşırı inanıyor hurafelere, bir dey desen alınır. Kızım bacağının üzerine diğer bacağının attığı için "böyle olunca ikincisi erkek olacak" derler diyor. Ki ikincisi olacak mı bilmiyorum :D Artık bende kısmet artık deyip geçiyorum :D
(366 puan) tarafından
Evet her gün başka bişey duyuyoruz hayırlısı olsun bakalım bekliyp gorecz Allah büyük :)
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Ben daha ikinciye hamile değilim bile banada cinsiyet söylüyorlar sinir oluyorum özellikle eltim kesin olacağını biliyo sanki
(366 puan) tarafından
Çok bilmişler o kadar bilgindin niye mucit olmadın deseydin:D

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 655 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 167 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Etipufum_2 (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu