+1 oy
393 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Kızlar 20+6 günlüğüz doktor 1 ay sonra bakalım dedi. Sizler kaç haftalıkken öğrendiniz. 25 haftada çok mu geç olur sizce

25 Cevaplar

0 oy
(606 puan) tarafından
10 haftalıktı ögrendik biz cnm 
-Reklam-
0 oy
(426 puan) tarafından
Geç bence emin mi olamıyor acaba. 13 de tahminde bulunmuştu 17 kesinlestirdi
(4 puan) tarafından
Bi bilsem. De se ki göstermiyor tamam diycem ya o da yok
(426 puan) tarafından
Başka doktora gitseydin söylemesi gerekiyor o zamana kadar
(4 puan) tarafından
En erken randevu 15 gün sonraya
0 oy
(1,048 puan) tarafından
13 haftalikken ogrwndim erkekti
0 oy
(7,269 puan) tarafından

26 da gosterdi sağolsun kızim  :)

(4 puan) tarafından
Hay maşallah :)) ayrtıntılıya girmişmiydin canım
(7,269 puan) tarafından
Ayrıntılıdada bacakları kapalıydı :)) doktor baya dürttü ama pozisyonunu değiştirmedi inat kızım
(4 puan) tarafından
Ozamn bende bekleyeyim canım :) 1 ay sonra gel dedi ama ben 25 gün sonraya alacağım galiba :)
(7,269 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım ama kız göstwrmiyor diyorlar hep :))
0 oy
(1,763 puan) tarafından
11+4 de ogrendim ben canim devlette 16 haftadan itibaren pozisyon uygunsa soylenir genelde 21 haftada detaylida da netlesir bebek pozisyonu uygunsa
(4 puan) tarafından
Ayrtıntılım 5 dk sürdü cinsiyetide söylemedi canım
(1,763 puan) tarafından
Devlette bazen oyle olabiliyor cnm kendileri bakiyorlar size detayli anlatmadiklari icin kisa surebiliyor ama normalde size anlatmak ve gostermek istediklerinde 15 ile 1 saat arasinda degisebiliyor
(4 puan) tarafından
Kendileri her şeye detaylı bakmaları için 5 dk yeterlimi canım
(1,763 puan) tarafından
Yani onemli seylere bakiyorlar cnm beyin odaciklarina bobreklere vs aslinda yeterli degil ama bi kac onemli belirti yerlerine bakip birakmis olabilir down sendromu acisindan mesela umblikal kordlara bobreklere burun kokune vs gibi 5 dakikada bakmistir gozune carpan birsey olmadiysa detayina inmemistir simdi ne desem bos evet yeter derim belkide bakmadi o kadarini bilmeme ozelde detayli pahsli oluyor cogu ozel hastanede de detayli olmuyor bunun icin de ayri bir klinik tarzi yere yonlendirme oluyor genelde ben gecen sene 600 tl ye yaptirmistim yanlis hatirlamiyorsam birde saglikci oldugum halde indirimli fiyati canm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 104 göst.
0 oy
11 cevap 155 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 66 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,339 soru

11,388,190 cevap

34,892 kullanıcı