+2 oy
1,197 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kaynananiz vefat etse kayinlederinizi bakarmisiniz  

Kendim cevaplayim bakarım   vefat etmeden önce bir süre yanima alıp bakmisligim da var 

Bir kere bana ismimle hitap ettiğini bilmem  hep kızım derdi  

Vefat etti  resmi oturma odamda asılı  bakar bakar keske yaşasaydı diye iç geçiririm    kayınpeder yaşasaydı   eminimki kimse bana bunca kötülüğü yapamazdı  

Sizler seviyormusunuz  kayınpeder lerinizi  

63 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kayınpederim çok iyi çok severim hiçbirşeye karışmaz tabi kayinvalidem gazlamasa melek gibi insan
tarafından
Rabbim bozmaya çalışanlara fırsat vermesin
tarafından
Aminnn
tarafından
Aynı bizimki
tarafından
Aynı bizz de boylee
tarafından
Her evde var bitane olmasa olmazlardan :D
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin kuzum benimkiler ikisi de yok hiç görmedim vefat etmişler çok isterdim şuan keşke yaşasaydılar ve yanımda olsaydilar ben bakardım vallahi ikisine de 
tarafından
Olmadıkları için böyle düşünüyor sun cnm
tarafından
Yok yaa inanki benim annemle babam nasılsa onlar da benim için öyle olurlardı canim
tarafından
Oyle olmuyor canim istisnalar hariç eger annene  bile gizli gidiyorsan ben hiç tanışmamış olmayı tercih ederdim
+1 oy
tarafından
İlk başlarda çok iyiydi son zamanlarda kaynana dolduruyo birbirlerşne benzediler malesef oda gönlğmden düştü
tarafından
Kötü olmuş
tarafından
Ama çok üzülüyorum çok iyi bir adamdı banada kızım derdi hep 4 yıllık evliyim son 1 yıldır böyle
+1 oy
tarafından
Her seferinde beni dovmekle tehdit eden psikolojik baskı uygulayan ağzı leş birine bakamam , benim başım açık diye bana kapalı gelin lazım diye yırtınmıştı o gelin kimse o baksın benden uzak cehenneme direk hiç işim olmaz. Karısı da aynı şekilde sinsilikten çatlayacak. 
tarafından
Rabbim yardımcın olsun
tarafından
Amin canım Allah razı olsun
+1 oy
tarafından
Allah korusun bakarım tabii 12 yaşında gorumcem var onada bakarım bekar kayinlarim var onlarda evlensin eşleri baksın  ;))şaka bir yana allah geçinden verse yuvayı dişi kuş yapar allah annelerimizi başımızdan eksik etmesin
tarafından
Allah razı olsun senden ben kaynana bakmam
tarafından
Bazen sınır ediyor tartışmalarımızda oluyor ama çok şükür bugüne kadar arkamdan konuştuğunu duymadın en iyi yanı bu
+1 oy
tarafından
Kayınpeder bakardım kaynanam Altan Altan laf sokar falan zor biri çekilmez o olmazsa hayat gzl
tarafından
Kaynana olmasa   eminimki  bir çok boşanmalar olmaz
+1 oy
tarafından
Simdi çoğu bakmaz burda ben bakarım ikisinede sorun olmaz
tarafından
Ben  karşımda  can sekisse  1 kaşık su vermem kaynanama
tarafından
Valla hak edene bakilir hak etmeyene bakilmaz.. ama genede rabbim bana muhtaç etmesin hic birini ölmesinlerde eşimde konusmuyo annesiyle babasiyla ama anasidir babasidir oda evlat sonucta
+1 oy
tarafından
Seviyorum evet sevmesem de eşimin gül hatrı için alır çiçekler gibi de bakardım babacığıma
tarafından
Helal olsun
+1 oy
tarafından
Evet zaten kayinpederler sevinir kaynanalar genellikle yaşadıklarını yasatmayi pek severler
tarafından
Kaynanalar olmasa az insan olsalar eminim ki bir çok boşanma olmaz
tarafından
Aynen oyle canim her zaman derim Allah herkesin kalbine göre versin
0 oy
(120,691 puan) tarafından
ben bakmam bakima mihtac degil genc parasi mali mulku herseyi var bence oyle bisi olsa evlenirde
tarafından
Yok kız benimki WC ye destek le gidiyordu
0 oy
(7,119 puan) tarafından
Kayinvalide mi severim ama kayinpederi sevmem. Yapacağım ne varsa Allah rızası için yaparım orası ayrı. 
tarafından
Büyük konuşmayın ama Allah rızası için bile bakmam  kaynanayi
(7,119 puan) tarafından
Tercih meselesi. Ben katı biri değilim. Kimin ne olacağını yalnız Allah bilir. Ben elimden geleni yaparım, gerisi Rabbime kalmış. Senin için birşey diyemem canım, kimin ne yaşadığını kimse bilmez Allah dan başka.
0 oy
(14,845 puan) tarafından
Kaynanan vefaat etmiş,  ben hiç tanımadım. Eşimin babasına da asla bakmam. Tabi hakedecek iyi bir insan olsaydı seve seve bakardım ama bu adam hiç  iyiliği ve merhameti hakeden biri değil. 
tarafından
Rabbim yardımcı olsun cnm
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Benim kayınpederim çok dindar bir insandı Mekanı cennet olsun bu yaz dogumuma 4 gün kala vefat etti gidemedim cenazesine eşim ailem gitti hala yaradır icimde son yolculuğuna uğurlayamamak:(
tarafından
Torununuda göremedi, üzüldüm :(
(2,801 puan) tarafından
Yok cnm bir süru torunu var ama zor bir süreçti doğumumda annem babam vardı eşım babasına üzülmekten bebesine sevinemedi mekanı cennet olsun :(
0 oy
(567 puan) tarafından
Yok bakmam. Allah'tan bana muhtaç etmesin. 
tarafından
Amin cnm
0 oy
(16,683 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kayinbabami öz babam gibi severim. 1 yil 3 ay önce vefat etti. Vefat ettigine inanmak istemiyordum hep gelecek kapi çalacak kızım ben ölmedim geldim demesini o kadar bekledim ki olmayacağını bile bile :'( cok özledim. O kadar şanslıyım ki benim bu hayatta 2 babam vardı biri gitti biri kaldı allah babalarimizi başımızdan eksik etmesin. 

Yanarak vefat etmişti.  16 gun hastanede kalmıştı doktor bir daha yürüyemez demişti ben kendimi iyileşecek gelecek diye o kadar umutlandirdim ki yeri bile hazırdı bizim evde..ama malesef bir daha eve gelemedi :'(

tarafından
Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah
0 oy
tarafından
Eli ayağı tuttuğu sürece yanıma almam. Ama yemek yapar gönderirim, evini temizlemeye birini yollarım arada vs. 
tarafından
Hiç yok tan iyidir
0 oy
(164 puan) tarafından

Benim kaynatamda vefat etti cennetlik insan derlerya aynı öyleydi mekanı cennet olsun inslalah:'(

tarafından
Benimkide tersine
0 oy
(801 puan) tarafından

Kayinpederimi kaynanam dolduruşa getirip herkezin hakkinda atip tutmazsa özün de iyi adam. Kaynanam sağolsun kayinpederle olan bağlarimizi hep zedeler aman iyi oluruz:getlost: 

tarafından
İlla fitne fesatlık yapacaklar
0 oy
(1,466 puan) tarafından
İkiside iyidir sağolsunlar bir telefonum yeter ne desem yaparlar çok şükür . İkisinede bakarım elimden geldiğince
tarafından
Allah razı olsun cnm    ben karşımda can cekisse 1 kaşık su vermem kaynanama
(1,466 puan) tarafından
İşte hak etmiş demek ki yoksa neden böyle düşünesiniz ki Rabbim kalplerine merhamet versin inşallah . Ben yanlarına giderken hep dua okurum yüzlerine uflerim gerginsem kendime uflerim bol bol okurum bazen anı cikislarim olmasın kimseyi uzmeyeyim diye belki sizede yardımı olur
tarafından
Ben hatim indirsem faydası olmaz cnm ben oğlumu bile göstermiyorum nemrut karıya
(1,466 puan) tarafından
Yaa anladım hayırlısı olsun ..
0 oy
(503 puan) tarafından
kayınvalidemi de kayınpederimi de çok severim. allah ikisinden de razı olsun 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 300 göst.
15 Haziran 2023 Aile kategorisinde Alyadua1 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 935 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu