0 oy
496 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar belçikadan annemin teyzesigil gelecek pazar gunu hem bebek gormesine hemde ev aldigimiz icin hayirli olsuna aksam yemegine menüm şöyle 

Et kavurma 

Yaprak sarmasi 

Ayran corbasi 

Midye baklava 

Piyaz 

Türk yemeği istiyolar her gelislerinde yoksa daha farkli yemekler yapacaktim ama kac senedir hep boyle her geldiklerinde biz turk yemeğine hasretiz diyolar sorum şu menü nasil ? 

Salata olarak ne yapabilirim ? 

Tatli olarak ek bise yapiyim yada yemek olarak yani şunu ekle dediğiniz neler var ? 

Acikcasi beğenmezler diye cekiniyorum daha 19 yasindasin niye bu kadar agir bi menu sectin derlerse diye daha fresh biseler yapmak isterdim ama dediğim gibi turk yemeği istiyolar

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Et kavurma yerine fırına tavuk yemgi yap pattesli sognli biberli 

Ayrn çorbası yerine kırmızı mercimek yap 

Öyle olunca manti da yapa bilirsn 
tarafından
Bi dusuniyim tesekkurler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sulu yemek eksik kuzum türk yemeği kuru fasulye yapsana ya da buzlugunda yeşil fasulye bamya varsa onlar da olur ya da karnı yarık yap salata olarak normal kaşık salata yap meze olarak da cacık yap herkese küçük kaselerde sarımsaklı üzerine dere otu nane ve pul biberle servis edebilirsin 
tarafından
Suan dusunuyorum paylasicam son menumu takipte kalin ☺️♥️
tarafından
Okey baby ❤️ görmezsem yaz buraya kız
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ayran çorbası  yerine mercimek  daha iyi olur  ve  pilav  da yap salata  olarak  her yemek  yanına kaşık  salatası güzel olur  birde  yoğurtlu meze yap 
tarafından
Son menumu paylasicam takipte kalin tesekkur ederim fikirleriniz icin ☺️♥️
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Et kavurmanın yanına pirinç pilavı veya bulgur pilavı yapabilirsin 
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Pilavsiz kavurma olmaz bi kere pilav yap ek olarak lahmacun da yaptır çorbada mercimek yap 
0 oy
tarafından
kizlar menuyu guncelledim son postuma bakarmisiniz ☺️
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Et kavurma yanına pilav yapabilirsin patlıcanlı meze olablr patlıcan domates biber kavurması olablr salata yeşillik salatası olablr çoban yada ekstra nar salatası olablr

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 175 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 287 göst.
0 oy
6 cevap 122 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 1Anne1Melek (232 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 155 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde Anneliff (63 puan) tarafından soruldu