+1 oy
1,559 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından
Eşimle bes aydır ayrıyız intihar içerikli ses kayıtları atıyor arkada arabex müzik caliyor eşim ağlıyor ama böyle bağırarak ağlıyor küfür ediyor bana Beddua ediyor artık sona geldim oğluma sana dayanamıyorum canım çok yanıyor falan diye bağırıyor 

32 Cevaplar

0 oy
(937 puan) tarafından
Amaaannn edecek olan ses etmeden eder ..

Onlar hikaye 
-Reklam-
0 oy
(2,980 puan) tarafından
Affetme diyeceğim ama ailenlede sorunlar yaşıyosun en boş anında geri döneceksin öyle düşünüyorum ne diyelim Allah hakkında ne hayırlıysa onu yaşatsın 
0 oy
(1,855 puan) tarafından
Ah canım eşin kaç yasında ergen gibi yapacak olan ses kaydı atmaz ALLAH KORUSUN YAPAR o sadece duygu sömürüsü yapıyor sana vicdan yaptırmak için
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Eğer şiddet aldatma kötü laf yoksa kurtarılacak bir yani varsa evliliğinin bence eşine şans ver. Çünkü eski postlarina baktığıma göre ailelerin kurbanı olmuşsunuz. Eşinle anlaş kendi ailenden de onun ailesinden de uzakta bir yerde bir süre ikinizde ailenizle görüşmeden birbirinize vakit zaman ayirarak deneyin derim. 
0 oy
tarafından
Birsey olmaz engelle gitsin canına kiycagi yok seni korkutuyor dön diye sen hala hattını degismedin mi??

Belliki istiyorsun  yoksa heryerden engeli atardın gerekirse ben olsam tup sosyal medya ve telefondan uzak dururdum
0 oy
(49,783 puan) tarafından
neyin kafasini yasiyo acaba sana duygu somurusu yapi vixdan yaptiracak aklinca
0 oy
(683 puan) tarafından
Canım aranızdaki sorun ne boyutta bilmiorm anladığım kadarıyla eşine hala sevgin var gibi. Özünde merhametli ilgili bir eş ve babaysa. Sana şiddet ihanet vb kötü seyler yapmadysa bence bir şansı her evlilik hakeder. Burnunun sürtüldüğüne pişman olduğuna inanıyorsan bir şans ver bence 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Blöf yapıyo intihar eden eder zaten sana duygu sömürsü blöf yapmaz hiç tınlama 
0 oy
tarafından
Yalandan yapıyordur yiyorsa öldürsün kendini insan canı tatlıdır öyle arabesk dinleyince intihar edilmiyor 
0 oy
tarafından
Havlar durur kaybetmeden önce bilecekti o değeri...!!
0 oy
(5,322 puan) tarafından
Acaba şuan ne durumdasın şimdi karşıma çıktı merak ettm cnm ya 
(1,723 puan) tarafından
Bende ya valla
0 oy
(2,992 puan) tarafından
Bizim burda adam karıdan kendimi göle atıcam intihar edicem diye söylemiş kadın umursamamış bir iki kişiye demiş bana böyle dedi sinirden demiştir diyolar adam bayram arifesi akşamı kendini arabayla göle atıyor 1 buçuk gun haber alamıyor gidiyolarki adam gölde intihar etmiş 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 160 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mnguuu (48 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 486 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ada3 (2,312 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 193 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ada3 (2,312 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 350 göst.