+4 oy
1,309 göst.
Diğer kategorisinde (176 puan) tarafından
******** işe gider gitmez babamı aradım gel beni al dedim babam geldi eve götürdü herşeyi anlattım şiddetini tehditlerini aldatmasını herşeyi. Ailesini aradı birsürü laf söyledi kozımı artık göndermiyorum gelin konuşalım herşey bitsin dedi gelmediler ama, sonra kayınbabamı aradı biz darp raporu almaya gidiyoruz mahkemedr görüşürüz dedi babamı beni ikna etmeye çalıştı gitmeyelim diye ama biz gittik . Darp raporu aldık emniyete gidip ifade verdim elimdeki  sırtımının fotolarıda dosyama eklediler 1 ay uzaklaştırma  kararı verildi inşallah bundan sonrası boşanma olur ve tek celsede biter 

35 Cevaplar

0 oy
(1,757 puan) tarafından
Helal olsun sana canım valla babanında ellerinden öperim sahip çıktı sana en iyisini yaptın inşallah ******** cezasını çeker sende bundan sonra mutlu huzurlu bir hayat yaşarsın
-Reklam-
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Kocan olcak şahıs bir sey demedimi aradimi cnm

Hakkinda hayirlisi olsun
(176 puan) tarafından
Telefonum evden ayrildigimdan beridir yonlndirmede mesaj atmış senin bu yaotigini asla unutmicam diye bide 24 vefasız arama var
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım
0 oy
(774 puan) tarafından

Helal olsun sakın dönme o pisliğin yanina:angry:

0 oy
(483 puan) tarafından
Sanirim xocugun vardi iyi yaomisn boyle velayet davasi olsa cocugu vermez mahkeme  hergun cekecegine 1 gub uzulurusn hayatina devam edersin  allahbyardimcin  olsun ins daha guzel kapilar acilir
0 oy
tarafından
Cok amin inşallah hapise bile girer dosyaya onuda yazın tehdit falanda ceza alsın köpek 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
İnan bana çok sevindim sakın geri dönme ona aslan gibi baban var bak arkanda 
0 oy
tarafından
Zaten hep öyle olur bacım KARAKTERLİ YUREKLİ KADİNLARİN BAŞLARİ AGİR GELİR KARAKTERSİZ ERKEKLERE hep böyle dik dur gurur duydum seninle..❤️ onlarda tencere kapak birbirlerini bulmuşlar VE SUNDAN EMİNİM SİZ BOSANDİKTAN SONRA O KİZLA EVLENSE BİLE MUTLU OLAMAYACAKLAR O KİZ BUNU ALDATACAK KİMSE YASATTİGİNİ YASAMADAN OLMEZ!!!
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Allah yolunu bahtını açık etsin canım babana da helal olsun keşke her genç kızın babası kızının arkasında dursa 
0 oy
tarafından
Babanı takdir ettim daha sabah görümcesi şiddet gören biri vardı kayınbabsı kocandır döver ne olacak demiş göndermiş. Sen sözünün arkasında dur sakın geri dönme 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
İyi sağ salim çıkıp ailenin evine gitmişsin çok sevindim baban da ne güzel sahip çıkmış olması gereken bu zaten inşallah her şey daha güzel olur senin için o da hak ettiği cezayı alır ve sana musallat olmaz
0 oy
(92 puan) tarafından
Öncelikle o arkanda duran aileye helal olsun sonra sana helal olsun canım Valla çok mutlu oldum adına 
0 oy
(262 puan) tarafından
Nasıl sevindim gözün aydın aklım sendeydi yaa yazamadım da misafirlerim vardi
0 oy
tarafından
Kız esra erol o şeref.siz kocanı rezil etsene  o orus.pu kadınında fotosunu at ikiside rezil olsun insan yüzüne bakamasin
0 oy
(1,703 puan) tarafından

Kızlarının arkasında olan o babalara helal olsun her şey ailede bitiyor o desteği verdiler mi tamamdır 

Hayırlısı olsun hakkında 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,588 göst.
0 oy
12 cevap 1,086 göst.
0 oy
6 cevap 136 göst.
0 oy
14 cevap 461 göst.
22 Mart 2022 Aile kategorisinde 021821 (1,416 puan) tarafından soruldu

381,014 soru