0 oy
525 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim oglumun gobek baği düştüğün de ben yikamastim kaynanam cok istemişti yikamayi ama ben asla yikattirmadim cunku hamileyken bana yapmadiği eziyet kalmamisti 2. Katta ki evinin camini sildirmeler yavruma beddua etmeler vs vs o yuzden kendim yikadim anne olduğumda 18 yasindaydim basima dikildi sen yikayaman edemen diyodu hasetinden catliyodu ama valla oyle bi yikadim ki cok sukur 

70 Cevaplar

0 oy
(1,207 puan) tarafından
Allah razı olsun ondan annemle birlikte yikadik
tarafından
Benim annem hic ustelemedi her zmaan basinda buyuk olmuycak sen yika elin alissin dedi canim anam
(1,207 puan) tarafından
Valla ben paniğim  biraz olmasam bile yeni doğmuş bebeğe insan korkuyo birlikte yıkadık  zaten bir ay falan bende kaldı annem sonra kendim tek yıkadım
-Reklam-
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Anacığım yıkadı :)) gene annem yıkar :))
tarafından
İyi ki var annelerimiz
0 oy
(337 puan) tarafından
Dayımın eşi yengem yani saolsun
tarafından
Ne guzel
0 oy
(9,626 puan) tarafından

İki cocugumuda ilk annem yıkadı:)

tarafından
Cok guzel masallah
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Annemle birlikte yıkamıştık uzun bir süre de hep annemle yıkadık
tarafından
Ne kadar guzel ben alistim hemen bi kere bile birinden yardim almadim
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Annemle eşim yıkadı bende izledim öğrendim kaynanana iyi yapmışsın bende aynısı gorumceme yaptım 2 ay hasret kaldı şimdi ayağını denk aldı herşeyimi karışıyordu saf soyka ;:))))
tarafından
Valla bise diyim mi ne sinsirella gorumcem nede pislik kaynanam hak etmiyolar ne beni ne eşimi ne yavrumu zaten mahkemeligiz kaynanamla
(1,030 puan) tarafından
Hadi canım neden
0 oy
tarafından
Ben anneme gitmiştim doğum için hastanede kaynanam kaldı. Eve geldik bi hışım girdiler banyoya annemle kaynanam eşim. Annemde hani alınmasın diye kaynanam yıkacak sanmış geri durmuş. Yok ben yikayamam demiş. Annem yıkadı. Kızım prematüre idi onu yengem yıkadı. 

Bu yaz kaynanam yikayayım gibi bişey söyledi çocukları. Şakasına dedim mahremiyet eğitimı kimseyi almıyoruz banyoya. Eşime dedi almıyor beni banyoya diye dedim saçmalama saka yaptım al yıka canıma minet dedim hazırladım banyoyu kızımı soydum o da bi önlüğü var taktı geldi al yıka dedim yok ben yıkayamam su dökmeye geldim dedi. Allah aşkına beni uğraştırma dedim 5 dk yıkayıp çıkacam ne su dokmesi dedim. Şu döküyor göya  2 saatte aldım elinden. Bazen gerçekten böyle saçmalıklar delirtiyor beni.
tarafından
Benim kaynanam hasetinden geldi o yikayacak sandi ki konusmadigimiz halde geldi yani annemin evindeydim ben lohusaligimi orda bitirdim akli sira bana laf sokacak beni assaliycak zaten o gun bi kavga kiyamet koptu evi ayirdik mahkemelik olduk
tarafından
Ovv çok kötü olmuş. Bizim aramızda sorun yok çok şükür böyle anlasmazliklar var sadece
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kayınvalidemi aradim tenezul edip gelmedi anacumla ikimiz yıkadık 
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Anam ve no iki anam birlikte yıkadılar yavrukuşumu 
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Sezeryanlıydım agrım cok diye görümcem le annem yıkadı bende kaynanam yıkasın istemedim hamileligimde hiç aramadı görümce den rica etmstim
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Annem, eşim, ben kaynanamı sokmadım bile :D
0 oy
(2,713 puan) tarafından
Bende anne ilk anne oldugum da 17 yaşımda idim. Kimseye yıkattırmadım hep kendım yıkadım 2 bebeğimi de
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Walla kaynanam yikadi Alalh ra,i olsun ben cesaret edemedim annemde yikiyamaz yine dogursam ona yikatirim
0 oy
(382 puan) tarafından
Kocamla ben 3 ayna gibi bir yikadik
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Ben yıkadım file ile sonra eşim ile beraber yıkadık. 
0 oy
(909 puan) tarafından
Annem ve kaynanam yanımdaydı. İlk annem yıkadı. Sonra kayınvalidem. Daha sonra ben ve eşim yıkadık
0 oy
(416 puan) tarafından
Hastaneden taburcu oldum kendi basima yıkadım çok şükür şimdi 4 aylık oldu kızım
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Benle kayananm yıkadık. 
0 oy
(534 puan) tarafından
Kaynanam ve annem yıkadılar, yarı kırkını annemle ben yıkadım 40ında da tek yıkadım
0 oy
tarafından
Bende tek başıma yıkadım

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 585 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,158 göst.
22 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Fatmanur789 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 374 göst.