+1 oy
924 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Her şeye %100 zam geldi. Marketteki fiyatları görünce şaşırdım herkes geçen ay ki fişiyle kıyaslama yapıyor bende iki aylık dişleri atmadım . Ekimde Molfix Bebek bezi 115₺ Kasım'da 135₺ Aralık'ta 179₺ ydi . Eşim aradı stok yap yılbaşından sonra daha da artar dedi. Abimle birlikte markete gittik bugün bimden iki adet yağ aldim tanesi 92,50₺ evde de iki 5 kg Komili vardı. İki paket çay iki paket şeker ve 6 adet Islak mendil aldım . Sizler ne stokluyorsunuz

52 Cevaplar

0 oy
(3,552 puan) tarafından

Stok denemez ama çok çabuk bittiği için bezi ve ıslak mendili baya fazla alıyoruz. Yani yeni değil kizim doğduğundan beri çok çok alırız bir iki ay yetecek kadar. Bi de eşim bu zamlardan önce sürekli cay ve şampuan alıyordu karşımızda şok var ekmek bile alsa orda uygun diye çay şampuan ala ala evi doldurdu :D onun dışında yağ un vs stok yapmam 

tarafından
Bizim de karşımızda şok market var 25₺ üzerine indirimli ürünlerden alıyoruz :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla iyi degil esim bugun bez almaya gitti kalmamis bi yerde insaf biz istesek yapariz stok ama yapmadaim hic valla insanlar sanki kitlik var gibi aliyo cok sacma tm hersey cok pahali ama yapacak bir sey yok 
tarafından
Bu ay almayım dediğim ürün diğer ay daha zamli oluyor. Geçen ay yag almadım evde var diye şimdi 130₺ marketlerde bim de indirim varmış öyle aldim
0 oy
tarafından
Valla ihtiyacım kadar alıyorum fazlasini almıyorum stok amaçlı almiyorum en azından birdahaki ayda bunu almam şunu alırım diyorum birde eism diyor stok yaptıkça daha çok arttırıyorlar fiyatlari
tarafından
Alakası yok bizler stok yapıyoruz diye artmıyor marketler stok yapıyor.
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Stok falan yapmıyorum 15 gündür 5 ltrelik yağ bulamadım 1 aylık bebeğim var çıkamıyorum. Eşimden işten gelirken bakıyor sadece 145 TL ye yağ var dedi aldırmadım. Online sitelerde bile pahalı olanlar kalmış diğerleri bitmiş. Ne ihtiyacım varsa onu alıp evimize geliyoruz.
tarafından
Bimde indirim vardı.
(1,964 puan) tarafından
Bizim burada bim ve a101 de yok canim. Geldi bitti diyorlar biz denk gelemedik bir türlü.
tarafından
Bilerek öyle diyorlar marketler yağları ellerinde tutuyor zam gelecek diye
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Stok yapmıyoruz biz.  Az da başkalarını düşünerek hareket edin. Herkes aynı üründen 3 er 5 er tane alınca geri de kalanlar ne yapacak. Herkesin stok yapma durumu olmayabilir sonuçta. Insanlar marketler de yağ, şeker bulamıyor sizler gibiler sayesinde.  
tarafından
Ne alaka diğer ay 50₺ fark ödeyince kâr mi sağlayacağım aynı üründen iki adet almak suç mu hiç mi hayatinda bir üründen iki adet almadın ? İki ayda bir giderim markete her ay gitme firsatim yok. Ülkede yağ seker bitmiyor marketler sakliyor. Milletten marketlerin sakladığını bildiği için alıyor
0 oy
(578 puan) tarafından
Para yokki stok yapak
tarafından
Ne olacak bu milletin hali
(578 puan) tarafından
Bilmiyorum ki bugün askeri ücret açıklanacak ne olacak bakalim
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Gerek görmüyorum stok yapmayı biraz hakka girmiş oluyoruz

tarafından
Aynı urunden iki adet alınca hakka girilmiş mi oluyor ? İki ayda bir alışveriş yaptığım için iki iki almak benim için avantaj her ay markete gitme firsatim olmuyor
(27,564 puan) tarafından
Öyle almak başka stok yapmak başkadır
tarafından
Benim stogum bu şekil diğer insanlarında böyle marketi eve taşimiyoruz sonuçta .
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Hiccc huyum deil
0 oy
tarafından
Yapıyorum market stok yapsın zamlanınca satışa koysun paralar kolay kazanılmıyor fırsatım varsa alıyorum 2 gün önce 100tl olan bimin yagı  bulunmuyordu bügün 120tl olmuş palet palet satışta hakkım asla helal degil böyle fırsatcılık yapanlara bunlar yüzünden indirimde bişey buldunmu kacırma alırım
tarafından
Bugün 92,50₺ aldım bimden abalı yağı dün 100₺ imis
0 oy
tarafından
Hiç stok yapmiyorum ben canm 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Uyarı veren  kişi kemiğin  çok herhalde  bu gidişle kesilmesinden korkuyorsun o yüzden uyarı veriyorsun 
tarafından
Ben göremiyorum uyarı ne yazmış
0 oy
(9,025 puan) tarafından
Stok demeyelim ama az bi ocak öncesi bi alışveriş yapsam mutfak için iyi olurdu

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 553 göst.
5 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde clk38 (1,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 459 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 194 göst.
23 Nisan 2024 Aile kategorisinde Zeynepmutlu0606 (50 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 234 göst.
29 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Pinkfloyd (776 puan) tarafından soruldu

384,669 soru

11,506,944 cevap

35,160 kullanıcı

...