0 oy
439 göst.
Diğer kategorisinde (417 puan) tarafından
Hanımlar kafam çok karışık İstanbul da doğum yapsaydım kesinlikle özelden şaşmazdım ama memleketim de nasipse doğumum olacak ve küçük bir memleket , devlet hastanesinde doğum yapan arkadaşlarım memnunlar ama tabii farklılıklar oluyor özelle devlet arasın da sizce özel mi devlet mi tercih etmeliyim?  Sezaryen doğum olacak. 

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende devlette dogum yaptim sezeryan guzel gecti sonrasi tek kisiydim bi odada annem tek vardi ama oncesi  ameliyat zor oldu benim icin asagida okudum sondayi nasil uyusarak yapiyolaki beni uyusturmadilar
(417 puan) tarafından
Devlette sondayı uyuşturmadan mı takıyorlar?
-Reklam-
0 oy
tarafından
Muayene için özele gidiyordum çok kusuyordum özeldeki doktor faydalı olmadi acilen sevkle devlete gittim bir doktora denk geldim hemen sorunu buldu çözdü ondan sonra hep devlete gittim çok memnun kaldım kişiden kişiye değişiyor tabi özelde küçük yerlerde hemen sezeryan yapmak istiyorlar bıçak parası almak için 
(417 puan) tarafından
Ben ilkimi de özellikle sezaryen istedim ikincisi de sezaryen olacak benim kararsızlığım tek oda ve sonda konularında oluyor devlet uyuşturmuyormuş sonda takınca özel uyuşturuyor ve devlet iki kişilik oda veriyormuş ben pandemi nedeniyle hep tek oda olur sanmıştım devlette de
tarafından
İki kişilik odaydi bizimde bir gün kalıp çıkıyorsun benim gittiğim devlet hastanesi özel gibi ilgilendiler normal doğum yaptım daha dikişi hissetmeyeyim diye iki iğne attılar Ogün kadını sezeryana aldılar özellikle anestezi uzmanı hassasti uyuşturdu öyle sezeryan yaptılar acaba hastaneden hastaneye fark mi var ki artık devletler özeli geçti ebeler isminle bile hitap etmiyor hep canım cicim hayatım oyleler sürekli odana gelip sağlığınla ilgileniyorlar nüfus işlemlerini bile devlet hastanesi hallediyor nüfusa gitmene gerek kalmıyor içine nasıl siniyorsa öyle yap bence tek odada kalmak istiyorsan özeli tercih et benim şansıma Ogün doğum yapan yoktu özel gibi hastanede bir tek ben doğum yaptım ertesi gün gelenler vardı doktor sabah hemen cikisimizi yaptı millet yerlesmeden
(417 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Durumun varsa bencede özeli tercih etmelisin

(417 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bilgi mi ilgi mi önemli parayı verdiğin heryerde yapmacık ilgiyi herkes gösterir önemli olan yapmacık ilgi değil fikrimce.ozele gideceksen ilgi yi değil doktorun bilgisini seçerim sadece doktor için özele gidilir yoksa aman görevliler iyi davranacak mis el bebek gül bebek bakilackmis diye özele gidilmez ben anlamıyorum burda herkes özel de özel nedense herkes te özel de dogurmus bu devlette de bir sürü doğuran var o zaman devlettekiler kimler merak ediyorum sırf söylemek için mi özel diyorlar acaba devletin imkanları her zaman daha fazla buna emin ol devlette de özel de de çalışmış biri olarak bunu söylerim.
(417 puan) tarafından
Hem ilgi hem bilgi taraftarıyım. Doğumdan korkusu varken yüz göz asılsın tabii ki istemem doktor konusunda sıkıntım yok oğlumun doktoru olacak özeli seçersem çok bilgili ve iyi niyetli bir doktor. Devlette gitmeyi düşündüğüm doktor da çok bilgili ve iyi niyetli ama hemşiresi temizlik görevlisi bile insanları terlsliyor birşey söylediklerin de kendimde şahit olmuştum yine de bir geceden ne olur ki diyorum bu sefer de 2 kişilik odalara da verdiklerini öğrendim yoğunluktan ki pandemi de olmaması gerekiyor
0 oy
(5,486 puan) tarafından
Ben 2 doğumumu da devlette yaptım çok memnundum özel de ki doktor da ters olabilir devlette ki de önemli olan merhametli vicdanlı olması özellikle 2. Doğumum da doktorlar hep başımdaydı biraz zor geçti kaç sefer odama geldiler hemşireler öyle 
(417 puan) tarafından
Haklısınız teşekkür ederim
(5,486 puan) tarafından
Rica ederim canım Rabbim hayırlı doğum nasip etsin
(417 puan) tarafından
Amin kuzum Allah razı olsun
0 oy
(4,178 puan) tarafından
Ben hepsini devlette yaptım en sonuncu sezeryandi hepsinden Allah razı olsun vallahi özeli aratmadilar 
(417 puan) tarafından
Sezaryen de odanız tek kişilik miydi eşiniz refakatçi kalabiliyor mi ve kaç gece kaldınız sondayı uyuştuktan sonra mı taktılar önce mi ameliyatta sakinleştirici yaptılar mı ? Biliyorum çok soru sordum ama bunlara göre kararımı vereceğim yardımcı olursanız çok sevinirim
(4,178 puan) tarafından
Kizkardesim kaldi yok oda tek kisilik degildi lakin guzel ilgilendiler sürekli kontorol ettiler benide bebegimide cikincada surekli aradilar sordular sondadan korkmayin acimiyorki sezeryana alirken zaten o kadar guzel ilgilendilerki sagolsunlar korkmak aklıma gelmedi sonuc 1 saat sonra kizim tertemiz kucağımda korkma hastaneyi iyi bulursan bisey olmaz ozele verecegin parayida bebegine harcarsin ama karar senin
(417 puan) tarafından
Teşekkür ederim yardımınız için

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 258 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Lala123 (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,466 göst.
8 Nisan 2020 Aile kategorisinde annekeddi (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
21 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Uras (191 puan) tarafından soruldu