0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde (252 puan) tarafından
Bulasık makınası profılo marka bir turlu temiz yıkamıyor tuzu parlatıcı herseyı var fıltresıde temiz ama neden 

10 Cevaplar

0 oy
(1,206 puan) tarafından
porçöz bulaşık makine temizleyici keşke önce kesfetseydim dediğim nadir urunlerden
(385 puan) tarafından
Porçöz makineye zarar vermiyor mu canım çok etkili ya o yüzden sordum
(1,206 puan) tarafından
Yok canım kendi makine için olan temizleyicisi var  biraz pahali gelebilir ama iki senedir makine kullanmıordum sırf güzel yikamiyor diye bunu kullanıyorum artık iki üç aya
(385 puan) tarafından
Ben makinem boşken limon tuzu, karbonat ve sirke üçlüsünü koyup en uzun programda çalıştırıyorum mis gibi oluyor tavsiye ederim eğerki kirli yıkıyorsa ya tuzu bitmiştir, ya parlatıcısı, yada filtresinin temizlenmesi gerekiyordur
(1,206 puan) tarafından
Defalarca denedim bu üçlüyü farklı kombinasyonlar ile bana mısın demedi
(385 puan) tarafından
Allah Allah çok enteresan o zaman bi servis çağır istersen canım
(1,206 puan) tarafından
Çağırdım xanim ise yaramadi. Tek çözüm porcozun ürünü oldu
-Reklam-
0 oy
(426 puan) tarafından
Benimde profilo bende aynı şeyi yaşıyorum iyice temizleyip katıyorum makinaya yine ayni hemde lekeli yıkıyor
(252 puan) tarafından
Aynen ya cok kotu
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Makina temizleyiciyle bos yika canim kaç senelik bazi makinalar hiç iyi yikamiyo 

Şans
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Temizleyici al makinani bos calistir her ay yap bunu cnm
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Aynı sorun bende de vardı bugün tamirci geldi. Borusu aşağıda kaldığı için kirli yıkıyomuş tazyiki vermediği için, şimdi yukarı kaldırdık düzeldi 
0 oy
tarafından
canım tıkanmıstr makinan icine bisey kacmstr ondan dolayı bendede oldu ayni sorun ben bulasık teli koyardm icine yıkansn diye makinayi tıkamış  aynı seninki gibi herseyi tamdı ama temiz yıkamyordu servis aradm geldi baktı icine tel parcası kacmstı 
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Tamirci çağırdım su püskürtme yerlerini iğneyle açtı bide ben altta gider yeri var iri söküp yıkıyorum tam oturtmamisim ondan kirli çıkıyormuş benimde profilo
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Pervaneler dolmuştur servisi ara değiştirsinler canım
(252 puan) tarafından
Pervaneleri söktüm baktım temizdi
0 oy
(1,533 puan) tarafından
A 101 in finish in makina temizliyocisini kullandik yine de temiz yikamadi. Tablet olarak finish kullandigim halde. Fitre surekli yag oluyor devamli temizliyorum yine ayniydi. Bardaklar sarariyor pis cikiyor vs ne cektim. Sonra paraya kıydim feiry denicem dedim anam 1 yikamaya bardaklar vs yeni alinmis gini cikti ne sararma ne pislik mis gibiii ya tavsiye ederim 
0 oy
tarafından
Servisi ara sor canım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 124 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sude_ceylan1 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 148 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Papatya__ (741 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 130 göst.
12 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selin&& (1,272 puan) tarafından soruldu

378,249 soru

11,321,257 cevap

34,765 kullanıcı

...