0 oy
903 göst.
Aile kategorisinde (276 puan) tarafından
Bir sene önce ablamla 2 ay aralıklarla evlendik ilk ben evlendim benden 2 ay sonrada ablam evlendi benim eşim birqz kısa benimle aynı boy ablamın eşi uzun yeşil gözlü göze hitap eden biri ama karakteri biraz eksik aşırı cimri bencil kimseyi konuşturmaz ablama da iyi bakmaz ablam ara sıra abimden para istiyormuş. Benim eşim ise aşırı dindardır merhametli cömerttir borcumuz olmasına rağmen anneme borç bilezik verdik 1 tane 1 sene anca para toplayıp yaptığım bileziği anneme verdik borcunu kapatsın bize geri verecek diye biz bu kadar yardımcı olurken o hep eşimin tipiyle beni vuruyor ablamın eşinden asla borç isteyemez çünkü biliyor onun asla vermiceğini ne sıkıntısı olsa ailecek bizi ararlar ama konu kıyasla gelince eniştemin tipini öve öve biteremezler toplum içinde de böyleler hep eniştemi överler hamile olduğumu söylediğim ilk an verdiği tepki ise  "ayy çocuğunuz şimdi kısa çirkin olacak" güldü ne zaman konu bebeğime gelse çirkin olur ihtimalini yüzüme vurur halbuki eşim çirkin degil çok güzel yüzü var boyu da 1.70 çok kısa da deigl ama eniştem hep kıyaslar annemin şaka anlayışı o kadar can yakıcı ki anlatamam gel doğumunu yanımızda yap dedi farklı şehirde ikamet ediyoruz çok korkuyorum gitmeye bebeğim kara kuru olursa sürekli yüzüme vuracaklar eminim ki bebeğim dünyanın en güzel bebeği olur ama annemin lafları canımı  çok yakıyor. Biz evlenirken eşimin ailesi destek olmadı 1 tane çeyrek bile takmadılsr düğün yapmadılar bir tane lif bile hediye etmediler bana onun acısını eşimden mi çıkarıyor anlayamıyorum çok ağlıyorum eşim uyurken ona bakınca o kadar anlayışlı sakin mutavazi merhametli dindar bir eşim varr ki annem nasıl acımaz bize beni bh kadar üzer

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Önce güzellikle konuş baktın anlamıyorsa annemdir tanırsın illa ki vardır vurulacak bi huyu ordan vur neden yaptın derse de empati yapamıyırdun yaşatmak istedim dersin. Anne de olsa bazı insanlar bunu hak ediyor malesef 
(276 puan) tarafından
Aynen öyleeeeeee
-Reklam-
0 oy
(1,220 puan) tarafından
Sen eşinle iyiysen kendi yuvanla.ilgilen en guxel eşe sahipsin bu devirde kimse çok da lazım degil zorla güzellik olmuyo bu ailen bile olsa 
0 oy
(762 puan) tarafından
eger surekli yapiyorsa annen bunu tavrini koy bence kocama oyle deme falan de benim ailem diyemez mesela benden cekinirler tavrini koy derim ben izin verme oyle konusmasina
0 oy
(800 puan) tarafından
Gitme evinde eşin bakar vnm sana

Öyle anne lohuza iken seni de çok üzar gerek yok 

Dış değil iç güzellik olsun 
0 oy
(5,307 puan) tarafından
Karşılığını söyle yoksa hep üzer seni açık açık söyle 
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Anneni karşına alıp düzgünce konuşman lazım söylediği lafların canını sıktığını söylemen gerekiyor
(276 puan) tarafından
Söylemem mi kibarca kaç kez dedim annemde ters işliyor sanırım bide kızarak dicem
(3,730 puan) tarafından
Ondan anlarlar belki
0 oy
(676 puan) tarafından
Ay kız Allah aşkına Tek derdin bu olsun ya umursamayacaksın canım benim istediğini desin seni olan almış mutlusun daha ne istiyorsun ya bir de hamilesin kendini hiç dert etme takma
(276 puan) tarafından
Zoruma gidiyor sıkışınca bizi arıyor borcumuz olduğunu zor durumda olduğumuzu bildiği halde bide laf ediyor nasıl üzülmiyim diğer damadının apartmanı var ablamın bilezikleri var benim 1 tanecik tek bileziğim vardı inanabiliyor musun yeni gelinim 1 bilezik onu da 1 sene de anca aldım yemedim içmedim onu verdik borç olarak biri bana bu iyiliği yapsa sabah akşam dua ederim ona. Daha önce de kardeşim arayıp söyledi Esra abla hep senin arkandan konuşuyorlar diye bir ablam var cadı oda diyormuş ki küçük yaşta evlendi gidip cinle sevişiyor cin dediği eşim çirkin diye öyle diyormuş yaşımda 22 yeni girdim ya bu lafı duyunca dizimin bağı çözüldü yemek yiyemedim günlerce anlatmadım burda herşeyi içimdekileri bi döksem varya eminim benle beraber sizlerde ağlardınız
(676 puan) tarafından
Kiyamam yaa ama senin yapacağın bisey yok bence artik Rabbime havale et
0 oy
tarafından
Benim annem her zaman Allah iyi insanlarla karşılaştırsın der, tiple adam olunsaydı ohooo. 
0 oy
(597 puan) tarafından
Ben olsam o anneyi öyle bi sustururummmm kiiiii
(276 puan) tarafından
Benim karakterim birqz saf gibi mi ney böyle biri beni üzünce cevap veremiyorum Allaha havale ediyom da anneme karşı topladım artık kendimi cevap vericem ki sussun

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 522 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Gurbett (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 399 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde ikiiprensesinannesi (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 156 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde busra01busra (991 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 378 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde Suskungirl44 (41 puan) tarafından soruldu

379,285 soru

11,353,055 cevap

34,824 kullanıcı

...