0 oy
715 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hhhhjjjjjjjjnnnn

30 Cevaplar

0 oy
(5,373 puan) tarafından
Takar geri alır 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kiz kaynanan para s.iciyo herlade :D

0 oy
(1,464 puan) tarafından
Taktiği gün konuşmam ben resmen evlat ayrimi benim kaynanamda böyle ayrım çok yapar hak yemekten başka bir şey değil
0 oy
(276 puan) tarafından
Ayyy atnı benim kaynana bana da çeyrek takmadı hiçbişey yapmadı bizde hep borçla yaptık o kadar sinir oldum ki okurken Allah bunları bildiği yapsın. Acaba sorsan bana neden yapmadın diye ne diyecek merak etmiyor musun ben sorduğumda durumumuz yoktu demişti sende bi sor bakim ne dicek ne atacak 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Gerçek altınları alıp yerine sahtelerini koyardım böyle bişey yapmış olsa :D
0 oy
tarafından
Bu durumu yaşasam elime fırsat geçmiştir her eşine o gelini koşsun sana Kaynanalık yapmasına fırsat verme mesafe koy yapmayana zorla yaptıramazsın benimde aynı bana hiç bişey yapmadı ama kaynanalık yapmaya çalıştı benim ufak tefek olayları büyüterek kendi kıcaman yanlışlarını kapatmaya çalıştı
0 oy
(712 puan) tarafından
Kaynananin altin fiyatından haberi varmi 100 bin varmi kenarda :)) bilezikleride 100 bin etti 200 bin. 

Durumları bu kadar varmi sen önce onu söyle 
(2,529 puan) tarafından
Yıllardır para biriktiriyolar yiyip içmiyorlar canım o oğlu köyden evlenir diye takarlar yani
(712 puan) tarafından
O zaman haksızlık yapiyor cok fazla hemde herkese eşit vermesi lazim
0 oy
tarafından
20 cumhuriyeti taktığını gördüğüm anda çocuğumu göstererek uzaklaşırım bir daha zor görür 
0 oy
(6 puan) tarafından
Hakkını isteyeceksin sana takmayıp ona niye takıyor adetse geline takmak sende gelinsin ezdirme kendini eşine söyle konuşsun 
0 oy
(5 puan) tarafından
Ya bnm anlamadigim hadi diyelim hic bir sey takmadi sana ya o dugunde takilan altinlari nasil aliyo yani siz buna nasil izinn verdinz ki bide dugun masarafi falan bir seye yardim etmemisler diyosn nasil sessiz kaldinz bu duruma aklim almiyo yani benm tuhafima giden bu oldu acikcasi ben olsam dugunde takilan altinlarimi isterdim once vermezsede haram zikkim olsn bnece
(2,529 puan) tarafından
İstedik canım eşim söyledi altınları verin ben borcumu kapatayım dedi ama vermediler kendileri aldılar ben onu da helal etmiyorum

İlgili bir soru bulunamadı

382,138 soru

11,441,246 cevap

35,013 kullanıcı

...