0 oy
531 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Arkadaşlar eşimle aram çok iyidir hiç bir isteğimi geri çevirmez çok anlayisli ilgili bir esim var işide çok yoğun sadece cumartesi günleri kardeşi kuzeni arkadaşlariyla oturuyor eski Mahallesi'nde bana çok normal geliyor ama komşum bunu sürekli bana söylüyor yinemi gitti seni nasıl yanlız bırakıyor nerde onun ailesinde ciddi problemler var ama ben karışmam banane sanki bilerek yapıyor her konuşmada bence normal bir durum sizce sizin esleriniz ne sıklıkla çıkıyor merak ettim

47 Cevaplar

0 oy
(3,681 puan) tarafından
Kovidden önce o zaman bende hamileydim her cumartesi akşam 9 da giderdi 12 bucikda gelirdi çocukluk arkadaşları ile birlikte hepsini tanıyorum çay gelenekleri vardı beni de evde sıkılmayim diye arkadaşlarıma bırakırdı şimdi covid nedeni ile gitmiyor çay bahçesine felan arada maça gidiyor aynı arkadaşları ile komşuna neymiş seni dolduruşa getirip eşinle arani bozmaya mi çalışıyor kıskanıyor felan mi
tarafından
Valla inan bende anlamadım hepte eşimi overim yani
(3,681 puan) tarafından
Kıskanıyor olabilir canım arana mesafe koy bence
tarafından
Tamam canım
-Reklam-
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Benimki gitmiyor ev kuşu resmen. Bir git de ben de arkadaşlarımı çağırayım diyorum yok.sen çağır ben giderim diyor. E adama da git demek benim içime sinmiyor. Gecen okeye çağırmışlar pazar akşamı musait değilim demiş evdeydik de yani. Evde de sıkıldım diye dolaşır durur.
tarafından
Sevmiyor o arkadaş karını ozaman
0 oy
(351 puan) tarafından
Beni evde yalnız bırakıp gitmesine razı olmam ya bnmde arkadaşım gelcek ya biri olcak yanımda o şekilde.  
tarafından
Anladım yanlız kalamayan çok tanıdığım var olabiliyor
0 oy
tarafından
İstediği zaman
0 oy
(17,330 puan) tarafından
Çok normal evlendik diye adam bı tek bizle mi birlikte duracak. Onu soyleyrn kişi bence de fesat niyetle söylüyor diyeyim. Haftada 1.cikmada ne var. Eşim arkadaşlarıyla pek çıkmaz oldu. Çünkü onlar da çıkmaz oldular. Ben olsam.haftada 1 çıkmasına bişey demezdim
tarafından
Çok doğru gerçekten
0 oy
(2,558 puan) tarafından
Hic bulusmaz binde bi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 155 göst.
0 oy
11 cevap 315 göst.
31 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy