0 oy
812 göst.
Aile kategorisinde (188 puan) tarafından

Kızlar bugün eşim annemi hiç aramiyosun iyice uzaklastin falan dedi bende yok öyle bişey dedim ama farkında oda herşeyin. Bana farklı eltime farklı davranıyor o abisinin kızı olduğu için bide 13 sene beraber oturdular şimdi ayirdilar tabi evini onlara 2 daire verdiler bize bi ev aldılar bide üstelik kaynatam kendi arabasını bize sattı onun parasinida eltimlere verdiler borclari var diye. Bizimde 200 milyar borcumuz var bize bi gün olsun yardm etmediler. Eşim cok merhametli bi insan boyle seyler aklina bile gelmez onun. Ama her gittiğimde eltimle samimi davraniyor beni hep disliyor mevlüt yapti ona 2 hfta önceden soylems beni mevlut günü sabahi aradi resmen. Onlara giderken poset poset alisveris yapiyo cayina kadar bize gelince bi süt alip geliyo onda degilim ama bende uzaklaştım bu davranslarindan dolayı bayramda eti bile bize az verip onlara cok verdi. Zoruma gidiyor benmde arayıp sormuyorm hicbirini. Gorusunce bisey demiyorm ama normalms gibi davranyorm. Bugün esime anlattm oyle bisey yok diyo ben ailemi tanimiyomuyum falan diyo. Snrada oturup ağladı boyle olmanizi istemiyorum diye. Bende ona uzuluyorm kesin kaynanmlar yine bisey dediler napicam ben cok sıkıldım bunlardan esiminde uzulmesini istemiyorum :( 

23 Cevaplar

0 oy
(1,439 puan) tarafından

Canim. Senin esinin maddi durumu kaynininkinden daha mi iyi oyuzden mi acaba post eskimiş ama:)

(188 puan) tarafından
Evet canm dukkanimiz var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşim için bu kadar önemliyse ararım ama soğuk olurum umursamam o insanları

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 419 göst.
28 Aralık 2021 Aile kategorisinde Tugce1100 (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 653 göst.