0 oy
846 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
Sonraki kız olurmuş.Dogru mu? Oglan kiza benziyorsa kardeşi kız mı olur ya da kız erkek gibiyse kardeşi erkek mi oluyor ???

32 Cevaplar

0 oy
(12,502 puan) tarafından
O teori bizde tuttu hurafe tabiki ama 

Oğluma hep kız masumiyeti var yüzünde derler di hatta bikaç kişi kız sanmıştı küçükken kızım oldu peşine 
-Reklam-
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Oluyomu bilmiyorum bende duydum 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Oluyomu bilmiyorum bende duydum  oğlumun kaşının ortası damar geçiyo peşi erkek diyo kaynanam  
(3,895 puan) tarafından
Benimde oğlumun kaşının ortasi damarli ama bnm ogluma oglan guzeli bunun arkasi kız diyorlar.
0 oy
(7,851 puan) tarafından
Saçmalık  

.

0 oy
(4,430 puan) tarafından
Bizim kız oğlan gibiydi kız geldi:)
0 oy
tarafından

Allah'tan başka kimse 5 dakika sonrasını bilmezken bunu soyleyen ne akla hizmet böyle demiş acabaa:dizzy:

0 oy
(2,802 puan) tarafından

Alakası yok benim ilk kızm keldi saçı yoktu erkeklere benzyordu bunun arkasından erkek dogurursun dediler ikncyi doğurdum yine kız bu da kel saçı yok :)

0 oy
(2,581 puan) tarafından
Oğlumu kıza bejzetirler hep ağzı burnu ufak ve uzun saçlı doğdu kız kıyafeti giydirsem kız sanarlar o derece herkes arkası kız diyor bizde kız isteriz sonrakini rabbim nasip ederse ama cesaret yok ikinci çocuğa 
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Valla ne kadar doğru bilmiyorum ama bende tuttu kızımı kim görse arkası erkek dediler bide kasının arasında yeşil damar peşi erkek dediler oğlum oldu
(3,895 puan) tarafından
2 kaşının arası mı?
0 oy
(12,264 puan) tarafından

O kadar yalan ki anlamatamam:D

0 oy
(3,939 puan) tarafından
Hic alakasi yok ikisi de var bende 3. De erkek halbuki oglumda kız  güzelliği  var.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 550 göst.
0 oy
51 cevap 345 göst.
0 oy
9 cevap 452 göst.
24 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Meryemserap (965 puan) tarafından soruldu

382,906 soru

11,461,851 cevap

35,051 kullanıcı

...