0 oy
729 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Biliyorum falaket linc ekibi gelecek ama inanin umrumda değil   bosuna parmaklarinizi  yormayin   

Geleyim konuya gorumcemin gelini  Pazar günü doğum yaptı  bebek yoğum bakimda  annede daha tam kendine galememis   neden diye sorgulamadim bile   esim gideyim dedi ama ben istemiyorum dedim ama tartismadim  ve giderse  eminimki eşime çok fazla kirilicam  ve soğukluk olacak arada  bunu fırsata cevirecekler   istemiyorum  

Anne ve bebege üzülüyorum ama diğerleri umrumda değil  

Ben nasıl eşimi vazgecire bilirim  

Ayni yollardan bende geçtim  

15 haftalık bebeğimin karnımda kalbi durdu kurtaj oldum yalandan geçmiş olsun bile demesiler 

Kizim 3 gün yoğum bakimda kaldi  3 gün mork ta bekledi  ben 4 gün kendime gelemedim  sezeryan esnasında kalbim bile durmuş  ben sonradan öğrendim  ne aradılar ne sordular ne de baş sağlığı dilediler nede cenazeye geldiler  üstüne cenaze gününün akşamı davullu zurnalı  düğün dernek kurdular  kızımın sebebide onlar  hamileligimi mahkemeler de geçirdim  tansiyon dan kaybettim kizimi   

30 Cevaplar

0 oy
(2,343 puan) tarafından
Burda seni linç edecek bir şey yok, eşiniz gitmese iyi ama giderse soğukluk olmasın boşver. Benim eşimin aileside sıkıntılı ben karışmıyorum..
tarafından
Edenler ediyor cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
İstersem linç yiyim bebeğe çok üzüldüm Rabbım şifasını versin ama ilahi adalet rabbimin adaletine güvenim sonsuz 
tarafından
Ben bebeğe de anneyede üzüldüm cnm gelinin bebeğin suçu yok
tarafından
Tabi canım ama bizim yaptıklarımız çocuklarımızdan çıkıyor ya öyle bisey olmuş keşke çıkmasa Rabbım o küçük bebeğin yüzüne baksın inşallah
tarafından
Maalesef öyle cnm
0 oy
(7,942 puan) tarafından
Ben tam tersine giderdim. İyiliğe iyilik her kişinin, kötülüğe iyilik er kişinin kârı çünkü. Rabbim mükâfatını muhakkak verecektir hiçbir şey cezasız da kalmaz O'nun katında
tarafından
Gitmem cnm
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Bu yaşadıklarını hatırlatıp gitmesini istemediğini uygun bir dille ifade etmelisin. Gidince fazlasıyla kırılacağını söyle. 
tarafından
Gelsin konusucam cnm
0 oy
tarafından
Ve bunlara rağmen eşin gerçekten gitmek mi istiyor :( kime hak vereceğimi şaşırdım ama ben olsam bende gitmesini istemezdim. Benim görümcemde doğumumda gelmedi ve çok olaylar yaşadık. Ben eşimi onun doğumuna göndermedim. Ama ben kesin konuştum o da kabul etti. Sen ne yaparsın bilmiyorm gerçekten
tarafından
Gelsin konusucam cnm  konuşma fırsatımız olmadı işe gitti
tarafından
Konuştunuz mu
tarafından
Konuştuk cnm hak verdi   hazırlan gezmeye gidelim dedi  gezmeye çıktık
tarafından
Oh kalın sağlıcakla. Çok sevindim :)
tarafından
Teşekkür ederim cnm Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Gitsin canm büyüklük sende kalsn boşver 
tarafından
İnan annesi olsa ben kendim yollarım cnm ama onları istemiyorum
0 oy
(48,994 puan) tarafından
Esine hatırlattin mi bunları
tarafından
İşe gideceği abi kapıya geldi konuşmadık cnm öğleden sonra eve gelecek konuşuruz dedik   ama tartışma dan oturup konusucam  eminimki beni anlayacak
0 oy
(16,302 puan) tarafından
Aile bu atsan atılmaz satsan satılmaz. Tamam yaşadıkların yenir yutulur şeyler degil ama esine de hak vermek lazim. Sonucta ablasının torunu. Onlar sana öyle yaptı ama siz öyle yapmayın utansınlar yüzleri kızarsın..bende 4 yıldır kaynanamdan çekmediğim kalmadi esim de neler çektiğimi biliyor ama annesidir gitme yaninq diyemem. 
tarafından
Annesine asla bende gitme demedim  ama evime almam kardeşlerine gidemez cmm
(16,302 puan) tarafından
Niye kardes aileden sayılmıyor mu
tarafından
Benim için onlar sayılmıyor  cnm ben en başında şart kostum benim ablamda eşime hata yapti özür dileyene kadar slm bile vermedim  bak önümüzdeki ay benim onlarla yinr mahkemem var  küçücük bebeyle mahkeme kapılarında kaldim
0 oy
(104 puan) tarafından
Kimsede merhamet kalmamış senin yerinde olsam bende çok kırılırdım eğer gidersen gönlümü çok kırmış olacaksın derdim 
0 oy
tarafından
Yaa ben seni merak ediyordum. Eski hesabını kapatıp bunu mu açtın? Hamileyken takip ediyodum sonra noldu nereye gitti diyodum. Kesfetmem 2 ayımı almış :)) eşinin de tabikide gitmemesi lazım bu anlattıklarına göre ama erkekler ailesine toz kondurmaz kin de tutmaz aile başka onlar için..seninkini bilemem de benimki öyle :/
tarafından
Benimki öyle değil normalde cnm cok şükür biz  kardeşlerini bile beraber gidip şikayetçi olduk  bu sabah bi şok gecirtti bana ama şaka yaptığını düşünüyorum  işten gelsin konusucam
tarafından
Konuşmaktan anliyorsa, hatalarını kabul ediyorsa anlayacaktir
tarafından
Eşim sadece konuşarak birşeyi anlar cnm zitlasmayi  sevmez   onunla tartismiyacan  oturup konusacan  öyle bir yapısı var   hata yaptimi hatasını anlayan bir insan
tarafından
Konuşmak çözümde konuş canım. Yaşadıklarınızı hatırlat

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 121 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 618 göst.
13 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 916 göst.
16 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu