0 oy
394 göst.
Aile kategorisinde (410 puan) tarafından

Siz ve eşiniz yüzüklerinizi sürekli takıyormusunuz merak ettim ?? 

Ben hiç çıkarmam hamileliğin son iki ayı ödemeden ötürü çıkardım doğumdan1 ay sonra tekrar taktım hiç çıkarmadım daha da.eşim de düğün ve davet varsa takar iş için hiç takmaz haklı olaraktan.onun haricinde pek takmaz huyum değil diyo sizler de bizim gibi misiniz 

☆☆☆TAMAMEN SOHBET AMAÇLIDIR☆☆☆

49 Cevaplar

0 oy
(188 puan) tarafından
Tam tersi eşim hiç çıkarmaz. Hamilelilikte şiştim, sonrasında doğum kilosu yüzünden takmıyorum. 
(410 puan) tarafından
Şişkinlik gidince takarsın ;))❤
(188 puan) tarafından
Ah nerde anacım, bogazımı tutamıyorum :=)
-Reklam-
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Evde asla takamam zaten iki gün üst uste takınca alerji oluyorum ama dışarıya çıkınca mutlaka takarım esim de düğünler de yada şehir dışına çıkacaksa takar kilo aldı diye sıkıyor zaten 
0 oy
tarafından
Eşim asla çıkarmaz ben evde takmam canım iş yapamiyorum
0 oy
(2,833 puan) tarafından
Şuan hamilelikten ötürü takamıyorum ama eşim her zaman takar☺️ 
(410 puan) tarafından
Ne güzel hamilelikte şişlik oluyor normal
0 oy
tarafından

Seninki yine davet ve dügünlerde takiyormus benimki ondada takmaz hic sevmez ama ben hep takarim :ermm:

0 oy
(1,663 puan) tarafından
Aklima gelirse takarim yoksa takmam esimde ilk zamanlar hep takti banyoda orda burda unutunca cikardi cok onemli degil 
0 oy
(119,338 puan) tarafından
ben takiyom alyansla tek tas olani iki tanede ince kolyem var takiyom burda baska takim yok zaten
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Esim takiyor ben takmiyorum cunku hastanede gebeyken ultrason aninda parmagimdan dusmus bulamadim oncesinde de pek takmiyordum zaten .bestas tektas filan var onlarida takmiyorum
0 oy
(712 puan) tarafından
Eşim genelde takıyor ben cikariyorum unutuyorum nerde diye uyuyamiyorum üzerimde birsey takılı olursa dışarı çıkarken tek taşımı takıyorum sadece
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Takıyoruz ikimizde 
0 oy
(2,226 puan) tarafından
ikimizde takarız ben sadece evde takmam büyük geliyor biraz küçültürüp takıcam seviyorum takmayı ☺️☺️
0 oy
(2,501 puan) tarafından
İkimizde takmiyoruz gerek yok 
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Hayır ben hiç takmam eşim de takmaz ☺️
0 oy
(988 puan) tarafından
Yokkı yuzugumz
0 oy
(1,752 puan) tarafından

Esim hıc çıkarmaz calısırken bilem takar bn evde iş yaprken bazn cıkrym;)

0 oy
(1,691 puan) tarafından
evde hic takmam alirken cok kalin almisim rahatsiz ediyor ancak disarda ozel bi yere giderken ama suan hamilelikten bende takamiyorum esimde yaninda tasiyor 
0 oy
(102 puan) tarafından
Bende eşimde takmıyoruz eşim evde işe işten eve giden biri bir yere giderse de beraber gideriz o yüzden pek dert etmiyoruz yüzük meselesini
0 oy
tarafından
Evin içinde takmıyorum biyerlere gittiğimde takıyorum unutmadigin sürece ama eşim sürekli takar izin vermem çıkarmasına eşim diyo takmayın biyerde unutacağım diye sürekli abdest alıyorum izin vermiyorum  ev de çıkarır sadece
0 oy
(52 puan) tarafından
Sadece hamileliğimde takmadım. Onun haricinde eşim de bende takarız. 
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Valla bende bu iki yildir dogru duzgun takamadim korona dan mikrop falan sonra hamilelik gecenlerde 1 ay taktim ellrim sisti parmagim yara oldu 1 aydir cekmecede duruuor esimde nisan gunu takti cikardi huyu degil taki sevmiyor beyefendi simdi ki aklim olsaydi parmaktan cikmayacak derdim 17 yasinda evlendim 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 98 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Yasmin26 (540 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 591 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 504 göst.
8 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Poncikhanim (1,577 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 542 göst.