0 oy
438 göst.
Aile kategorisinde (4,040 puan) tarafından
Vallahi çıldırıyorum sürekli bağırıyorum uykusuz geziyorum akşam eşim bakmaz gece gündüz akşam öğlen hep dibimdeler bu akşam çok fena bağırdım ama öyle böyle değil kendimi tutamiyorum bildiğin kendime vuruyorum eşim aldı çocuğu çıktı dışarı şimdi eve gelsin bı kavga daha kopacak biliyorum sen niye bağırdın sen bwceremwdin bakmayı bilmem ne yani hakkaten ben mi beceremiyorum bu bagirmalar simariklik mi onu bile bilmiyorum

26 Cevaplar

0 oy
(120,067 puan) tarafından
yaslar kac        
-Reklam-
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Her çocuk bir değil canım 3 çocuk olup rahat bakan var 1 çocuk olup çok zorlanan var. Bagırmak yerine boşver anın tadını çıkar gerekirse onlarla yaramazlık yap, oyna hopla zıpla enerji attır birazda iş sende bitiyo yani. Bagırıp sinirini bozacağına eğlenmeye bak. Çocuk sıkıldığı için yaramazlık yapar bunu unutma. Benim oğlum bak o kadar sakin uyumlu uslu ki maşallah ama canı sıkılsın hemen yaramazlık peşinde bi gör. İş sende biter
(120,067 puan) tarafından
yap gari 2 ciyi selo bee
0 oy
(2,477 puan) tarafından
Bu ben malesef,,,
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benimde 2 tane var peş peşe oldular ama cok şükür yetebiliyorum tek başıma bakıyorum Allah sana sabır versin bazı çocuklar zor oluyo
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Benim 2bucuk yaşında tek oğlum var .bi an kendi yaşadıklarımı okur gibi oldum.Ama eşim öyle tepki vermiyor .Beni ve oğlumu sakinleştirmeye çalışıyor.
0 oy
tarafından
Biri 8 yaşında diğeri 8 aylık iki çocuğum var bende çok uykusuz ve yorgun oluyorum ama alıştım artık 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 139 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,665 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 170 göst.
31 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 166 göst.
24 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Lillte garden (539 puan) tarafından soruldu

385,007 soru

11,514,926 cevap

35,174 kullanıcı

...