+1 oy
1,091 göst.
Diğer kategorisinde (294 puan) tarafından

Kızlar sizin ilk aşkınız eşiniz mi oldu yoksa mazide mi kaldı 

Benim eşim ilk aşkım Dı <3:D

69 Cevaplar

0 oy
tarafından
Değildi ilkokulda bi çocuk vardı onu seviyordum o beni sevmiyordu platonikti yani. Lisede biri vardı bi kaç yıl platonik takıldım sonra deli cesareti ile mesaj attım konuştuk ettik vs ama o ben onun eski sevgilisine benzediğim için benimle konuşmuş yaralarını sarmış iyileşince de gitti ben kaldım yaralı. Sonra eşimle tanıştım 
(294 puan) tarafından
Ne talihsiz Bi olay :( erkekler den bazen nefret ediyorum :-( Allah eşinle aranı bozmasın..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşim değil iyikide değil ilk sevdiğim cocuk için çok çırpındım eşim olsaydı derdi sen benim peşimden böyle de böyle böyle yaptın iyiki değil çünkü eşim beni çok istedi evlilik bizi yıprattı keşke herşey farklı olsaydı eşimle 
(294 puan) tarafından
:-( kader kısmet kuzum ya rabbim evliliğinize güzellikler versin inşllh
0 oy
tarafından

image

benim ilk aşkım ahanda burda <3
(294 puan) tarafından
Kız onun popişini yesinler :D Allah bağışlasın eminim evladın yeri daha ayrı tabiki
tarafından
Gerçekten bambaşka :D
(294 puan) tarafından
Henüz tadmadım ama gebeyim 11 hafta lık olduk :))) bide ben anne sevgisinin ne kadar üstün olduğunu annemden bize olan sevgisinden biliyorum çok farklı bişey :)))
0 oy
(4,061 puan) tarafından
İlk aşkım mazide kaldı boyu devrilesice. Allahindna bulasica
(294 puan) tarafından
Hahahaha kız beddua aldı boyu devrilsin seni üzdüyse :D kulağı çınlasın
(4,061 puan) tarafından
Üzmekten ne beni yerlebir etti üstünden yıllar geçti onun yüzünden hala kendime gelemedim günlerce hastaneler de yattım psikolojik tedavi aldım uyuttular kendime zarar vericem diye vicdansız köpek pişmiş bide gördükçe yüzüme bakıyor haysiyetsiz ne hakla yüzüme bakıyorsun dimi şeytan diyor bur azını yüzünü dağıt ama *** olmaz işte ben bekar olsam ona yapicam bitirdim de neyse
(294 puan) tarafından
Adi ya Allah belasını versin rabbim senin ahını bırakmasın bırakmaz zaten de gülüm :-(
(4,061 puan) tarafından
Amin canım amin çok şükür muhteşem bu eşim var iyiki çıkmış hayatımdan
0 oy
tarafından
Mazide kaldı. Eşim ilkim değildi ama sonum oldu 
(294 puan) tarafından
Eşin öyleyse iyiki mazide kalmış :)))
0 oy
tarafından
Ilk aşkım Yaradanım dır  şükür ki

Ama gecmiste herkes bi hata yapar simdi esim ve cocuklarim asklarimdir
(294 puan) tarafından
Tabiki yaradandır... Geçmişte herkes hata yapmıştır... Allah eşini çocuklarını bağışlasın :)))
0 oy
(476 puan) tarafından
Sevdiğim vardı valla evlenicektik ailem bizim adetimizde severek evlenmek yok adımızı mi çıkarıcan boynuzlu mu gezelim diye laflar edip sevmediğim adama zorla verdiler hakkımı helal etmiyorum
(294 puan) tarafından
;-( of bu töre yöreler allahım yarabbim ya çok üzüldüm rabbim hakkını bırakmasın :(
(476 puan) tarafından
Aminn aminn Allah razı olsun
0 oy
(669 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
ilk aşkımla orta okul ve liseyi beraber okuduk aynı sınıfta tek taraflıydı ben seviyodum sadece lise okurken bi gün benden sigara istemisti o arada bana çıkma teklifi etti bende kabul etmedim çünkü çok koştum peşinden annesi hatta zorla gelip evime oturcak demisti o zmnda yasım 12,13 falan lisedeykende ben kabul etmedim sonra ben baska sehirdeyken trafik kazası geçirmiş. Öldü ben 40 ına gidebildim mezarına gittim annesi bana sarılıp ağladı  mekanı cennet olsun kim istemez ilkinin son olmasını keşke herkesin ilk aşkı evleneceği kişi olsaydı 
(294 puan) tarafından
:-( yaaa çok üzücü aynen kim istemez ya raabim3gönlüne göre versin :(
(669 puan) tarafından
Amin insallah seninde canm

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 740 göst.
30 Haziran 2020 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,419 göst.
18 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 366 göst.
0 oy
18 cevap 588 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,317 puan) tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,918 cevap

34,943 kullanıcı

...