0 oy
807 göst.
Diğer kategorisinde (1,037 puan) tarafından
Kızlar seneler önce 20 li yaslardayken şuan 32 yaşındayım ama evliyim ve bir bebeğim var neyse ben LCW da çalışıyorum çok yakın arkadasim kardeşinden öte orda çalışan birinden çok çok hoslaniyodu ikimiz iş basvurusu yaptık beni aldılar o giremedi gel zaman git zaman iyi arkadaş olduk o hoşlandığı çocukla sonra işte artık dedim konuşayım çocukla söyleyelim hoşlandığıni so Ra işte yavaş yavaş citlattim sonra çocuk beni sevdiğini ciddi olduğunu falan söyledi benim dünyam başıma yıkıldı konuyu kapattirdim sonra birkaç zaman sonra bunlar tanıştı sevgili oldular ama çok kısa zaman sonra çocuk ayrıldı sonra pat diye de bilinen evlendi gerçi iki sene sonra falan evlendi ben hala bunu kardeşim gördüğüm dostuma demedim ama okadar çok üzülüyorum ki demelimiyim ondan hiç birşeyin saklamak istemiyorum iyi kötü şeffaf olmak istiyorum ama o da zaman sonra uzermiyim onu

39 Cevaplar

0 oy
(3,163 puan) tarafından
Canım saçmalama istersen. Adam senle evlenmedi ya

Niye durduk yerde ortalığı bulandıracaksın. Seni enterese etmesin bence 
(1,037 puan) tarafından
Kuzum asıl konu ozama. Desemiydim sevgili olmasına izin vermesemiydim okadar çok acı cektiki ya anlatamıyorum ne bilim
-Reklam-
0 oy
(8,529 puan) tarafından
Gereksız bır paylasım olur .Hic girme konuya sonucta ayette bike söylüyor hosunuza gitmeyecek seyı ogrenmeye calısmayın soylemeyın
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Benc hiç açma geçmiş gitmiş 

0 oy
(7,255 puan) tarafından
Ortada anlatılmaya değer bir durum görmedim ben . Evlenmişsiniz çocuğunuz olmuş adam da evlenmiş şimdi gidipte o seni değil beni seviyordu demek kime ne kazandırır ki ?
0 oy
(120,005 puan) tarafından
amaan gelmis gecmis gitmis t
(1,037 puan) tarafından
Sevdam sence hata mı etmisim ilk başta dememekle ama mahvolurdu çok çok seviyodu
(120,005 puan) tarafından
gecmis gitmis karistirma bence
(1,037 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
tarafından
Söyleme ne gerek var
(1,037 puan) tarafından
Arkasından iş cebirmis ona kötülük yapmış gibi hissediyorum çünkü söyleyemem zaten ama akıl almak istedim
0 oy
(1,667 puan) tarafından
bence bunlari düsunmen bile saçma ve cok hereksizz isin güvun yok herhalde
(1,037 puan) tarafından
Düşünüyorum çünkü kardesimden öte biri içimde öyle kemirip durdu bu sey
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Eğer o çocukla ilgili içinde bişey kalmadıysa söyleyebilirsin bence bı sakıncası yok die düşünüyorum
(1,037 puan) tarafından
Söz konusu bile değildi zaten asla ama onalrin sevgili olmasına göz yumdum keşke herşeyi göze alıp ozaman deseymisim
(1,556 puan) tarafından
Ozaman demiş olsan iyi olurdu ama belki sevgili olmadığında içinde kalırdı hiç değilse nasıl biri olduğunu anladi
(1,037 puan) tarafından
Oda doğru kuzum Allah razı olsun
(1,556 puan) tarafından
Sen bilirsin ama uygun zamanda şöyle istiyosan için rahat etmiyosa
(1,037 puan) tarafından
Belki ark evlenir konular kapanır unutur hellallin almak için anlatırım şuan galiba hala doğru zaman değil
0 oy
(891 puan) tarafından
Ne kdr gereksiz bir soru üzerinden seneler geçmiş aksiyon mu arıyorsun zamanında soyliyecektn şuan mide bulandırmaya ne gerek var
(1,037 puan) tarafından
Neden bu kadar kötüsünüz ya neden yani ben dışardan bı göz bana akıl versin diye yazdım sizlerin cevapları neredeyse doveceksiniz
(891 puan) tarafından
Tmmda üzerinden yıllar geçmiş biseyi neden açmak ister insan söyleyince eline ne geçecek huzursuzlktan başka bisey değil bunu zamanında soyliyecektin.
0 oy
tarafından
Bin sene geçmiş üstünden üstelik adam başkası ile evlenmiş söylesen ne söylemesen ne. Söylesen maksat ne yani o zaman soyleseydin neyse.
(1,037 puan) tarafından
Diyemedim ozaman diyemedim keşke deseydim ama çok seviyodu yapamadim
0 oy
tarafından
Aman gecmis bitmiş ne tazeleyeceksin 
(1,037 puan) tarafından
Sence hata mı etmisimdir en başka kuzum ona yanlış mı yapmisim en başta dememekle dışardan bı göz biseyler desin istiyorum
tarafından
Hata değil bence duysa üzülürdü
(1,037 puan) tarafından
Haklısın canm
0 oy
(985 puan) tarafından
Heyecan ariyon kendine galiba
(1,037 puan) tarafından
Alaka??
0 oy
(1,767 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

ALLAH aşkına ne diye kurcalican ikiside evlenmiş gitmiş.  senin ailenidüşünmen lazım" vicdan diyorsun da ben bunda vicdanlık bişey göremedim 

ne biliim bana çok gereksiz ve yersiz geldi.oturup.bunumu düşünüyorsun 

bunu arkadaşına söylemen neyi değiştiricek bazen sırf ortalık karıştırmak oluyor

(1,037 puan) tarafından
Bebeğim birincisi arkadaşım evlenmedi o çocuk evlendi arkadaşimda hala unutamadı kimseyi istemiyo bu olayı bilse içi sogurmuydu ondan
0 oy
tarafından
Kaç yıl geçmiş ne diye eski konu açıp aranıza şüphe sokcan boşver 
(1,037 puan) tarafından
Şüphe girmez asla aramıza da sadece kötü mü ettim benim vicdanimda soylememektwen yanaydı ama bide dışardan bı göz yorum yapsın istedim kuzum
0 oy
(406 puan) tarafından
Geçmiş adı üstünde boşver. Dallanıp budaklanmasın. Bende eşimle konuşuyodum sevgiliydik ama kimse bilmiyodu aynı memleketliyiz. İlk kez köye gittimm eşimin ailesi de köyde oturuyodu . Eşimin erkek kardesi beni görmüş begenmiş . Eltimde kuzenim olur bu arada. Sonra kuzenim yani eltim aradi ben koydeyken. Dediki kaynım seni begenmiş falan bende eşimden bahsediyor sandim meger öyle degilmiş kaynım hoşlanmış benden . Bende orda söyledim abisiyle sevgili olduğumu . Kaynımda demiş bu konu kapansin ben oyle bisey soyledim kimsede duymadi falan diye . Suan evliyiz hepimiz kaynimin bi cocugu var bitane daha dogacak benimde bi cocugum var. Ayri şehirlerdeyiz ama yanyana gelinve bile asla öyle seyler düşünülmez. 
(1,037 puan) tarafından
AA senin ki de ayrı zormuş canım ya geçmiş gecmiyo aslında yani unutulmuyo bende arkadaşıma soylememekre hata. Mı ettim en baştan soyleseydimde hiç mi onla sevgili olmasaydı
(406 puan) tarafından
Aman boşver aile degilsiniz sonuçta benim gibi olsan napardin . Boşversene cnm
(1,037 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım seninde
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Çocuk başkasıyla evlenmedi mi neyini diceksin arkadaşına şaka mısn sen
(1,037 puan) tarafından
Ne diyosun arkadaşım benim amacım arkadaşımdan sır saklamam iyi mi kötü mü diye sormam
(7,768 puan) tarafından
12 yıl geçmiş neyin sırrı neyin kafası bu çocukta başkasıyla evlenmiş olmuş bitmiş
0 oy
tarafından
Yani üstünden o kadar zaman geçmiş. Hala o adamı sevip beklemiyorsa söylemenin manası yok. Kendini yuceltip kızı düşüreceğini yut kalsın içinde. Çok önemli bişey de değil. Sana söylemiş yok demişsin zaten sonrasında hemen unutup arkadaşımla çıkmış sonra onu da bırakıp başkasıyla evlnemis. Yani değmez . Aranıza soğukluk bile girebilir. Senin hatan yok ama kızin gururu kırılır. Çok gereksiz
(1,037 puan) tarafından
Haklısın canım artık birine söyleyip kurtulmam lazımdı siz oldunuz dert ortagim
0 oy
tarafından
Anlamadim yani arkadaşınla o çocuk mu evlendi yoksa başka biriyle mi evlendi cocuk ayrilip
(1,037 puan) tarafından
Yok başkasıyla evlendi canım benimde böyle içim içimi yiyo
0 oy
(11,216 puan) tarafından
Eee soylesen ne olcak. Icinde kalmis belli arkadadina o cocuk bnden hoslandi once beni sevdi diyememisin. Diyip egonu yukseltcen.
(1,037 puan) tarafından
Egoyla ne alakası var ki o gün yer yarilsada içine görseydim keşke

İlgili sorular

+8 oy
24 cevap 798 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nur343746 (1,192 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 386 göst.
12 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Emine21 (1,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,154 göst.
16 Mart 2020 Diğer kategorisinde Ozlem goksal41 (1,302 puan) tarafından soruldu