0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (4,145 puan) tarafından

Oglum 13 aylık biberonda süt, meyve suyu asla içmiyor. Sadece suyu seviyor,tadı farklı geldıgınden içmek istemıyor.. Nasıl sevdirebilirim:ermm:bardakta da denedım içmiyor.. Bebekliginde mama ve bnm sütümüde içmedı:(emzırıyorum hala

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kizim doğdu dogali mama ictigi için hala biberona devam ediyoruz ama emiyorsa neden süt veriyosun 
(4,145 puan) tarafından
Süt ve taze sıkılmış meyve suyu da ıcsın ıstıyorum.. Bazen geceleri uyanıyor aksamdan doyurdugum halde ıcse süt verırım tkrr uyur, sureklı emzirmek zorunda kalıyorm
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Ay bu biz resmen ben şırıngayla basıyorum ağzına portakal sıkıp falan :D 20 aylık bide sudan başka şey içmez velet. 13 aylık seninki hemde emiyor neden süt vericeksin ki hiçbir faydası da yokken

(4,145 puan) tarafından
Süte de alıssın ıstıyorum, taze sıkılmış meyve suları da içmiyor.. Gece cok sık uyanıyor sureklı emmek istiyor aksamdan doyurdugum halde, Gece süt ıcse tok tutardı
(25,224 puan) tarafından
Süte alışması için çok erken hiçbir faydası yok şuan 2 yaşından önce. Sen bilirsin tabi. Gece sık uyanması alışkanlıktan açlıktan değilki benimki de öyle karnı tok yatar ama illa ağzında olcak meme. Valla ben taze sıkıp şırıngayla veriyorum bu hastalık zamanı heleki çok önemli vitaminli şeyler sende yap bence
(4,145 puan) tarafından
Valla kızımda oyleysı acayip duskunler emmeye masallah. İştahlı oglum biliyorum acıkıyor sütümde var ama.
(4,145 puan) tarafından
Ne yapayım artık alsana kadar beklerız
(25,224 puan) tarafından
Acıkıyorsa yediği tam doyurmuyor olabilir yatmadan önce
(4,145 puan) tarafından
Canım daha ne yedıreyım sımdı buyuk Bı corba kasesinde irmiklı muzluve elmalı sütlü pekmezlı mama yedırdım.. İrmik tok tutuyor diye.. Masallah 1 kasık kaldı hepsinı yedı
(4,145 puan) tarafından
Hergun yatırmadn once karnını ıyıce doyuruyorum 11 kılo tombul da degil boyu uzun masallah
(25,224 puan) tarafından
Bende dediğinden yediriyorum yatmadan 2 saat önce benimki acıkmaz gece sadece agzına tutmak için alır memeyi.
(4,145 puan) tarafından
Yedirip hmn yatırıyrm.. Cok uykusuz kalıyrm sureklı uyanıyor illa emecek.. Ne guzel dıger bebeler sabaha kadar aralıksız uyuyor
(25,224 puan) tarafından
Yedirip hemen yatırman iyi değil ama sindirmesi lazım onu belkide susuyor susadıgından seni emiyor sen açlıktan sanıyorsun. 1 saat önce yedirmen lazım yediği şeyler susatan şeyler yanar içi çocugun. Ben hep 1 saat önce yediririm biraz oynar bol suyunu içer öyle uyur
(4,145 puan) tarafından
Uyuyana kadar 1 saat gecıyor emiyor ustune gecede her uyandığında once su veriyorm sonra emiyor emmeden uyumuyor ama, her yolu denedim valla :) 3 ay dısten ömrümü yedi gece 20 kere uyanırdı normalde cok sakın bı bebek aglamaz kolay kolay
(25,224 puan) tarafından
Bizim bebeler senle aynı yaa:D
(4,145 puan) tarafından
Kızımda 1 yasından sonra rahatlamıstım hıc  yükü yoktu oglum cok yordu beni
(25,224 puan) tarafından
Elbet geçecek :)
(4,145 puan) tarafından
Bu bebelerle basımız derttte :)) kızım  okula gidiyor, oglum küçük bazen kafayı yiyorum hangisine kosayım dıye
(4,145 puan) tarafından
Senın kac aylık cnm bebegın?
(25,224 puan) tarafından
20 aylık canım :)
(4,145 puan) tarafından
Masallah büyümüs artık :D
(25,224 puan) tarafından
Büyüyo minnoşum :D
0 oy
tarafından
emsiriyorsan ekstra sute gerek yok.. malesef o donemlerde begenmezlerse icmiyorlar
(4,145 puan) tarafından
Sımdıden alıstırmak ıstıyorm, kızım hergun 1 buyuk bıberon ıcerdı
0 oy
(793 puan) tarafından
23 aylik cnm hala icmez  emmeti birakti sut icsin iatiyorum alistiramadm bi trlu
(4,145 puan) tarafından
Bende sonradan ıcmez dıye sımdıden alıstırym diyorum ama yok sevmıyr
(793 puan) tarafından
Hamileyim die emzirmwyi biraktim bn ama alismadi ama gecede meme die  kalkmadi cok sukur

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 178 göst.
0 oy
4 cevap 70 göst.
0 oy
4 cevap 147 göst.
9 Nisan 2024 Aile kategorisinde Sdsdcey5 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 388 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kubrabas (186 puan) tarafından soruldu

379,180 soru