0 oy
668 göst.
Diğer kategorisinde (3,181 puan) tarafından

Bebek için bundan kullanan var mı almalı mıyım 

image

51 Cevaplar

0 oy
(601 puan) tarafından
Al canım iyi oluyor 
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Turuncusundan al bi o güzel çekiyor
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Canım ben hortumlu nefesle cekileni aldm ama ahh ahh keşke almasaydim oğlumun burnu çok tıkanıyor su serum fizyolojik le gunde 3 4 kez temizliyoduk 1 hfta snra oğlanın mukusda kan var di..

Daha sonra nette video gördüm bebek dik bir şekilde tutuyor kadın iki Burun deliğine de serum fizyolojik sıkıyor 5 ml lik şırınga ile şırınga yi boşalttıktan snra kız çocuğu hapsuruyo ve hepsi çıkıyor burnundan nasl şok oldum oğluma yaptk hemen aynısını yaşadım kullnamiyom 3 aydır sdce serum fizyolojik fışkırtiyom hapsuruyo çıkıyor kendiliğinden oğlum 6 aylık bu arada
0 oy
(1,368 puan) tarafından

image

ben iki kızıma da bundan kullandım hala kullanıyorum küçüğe. Onsuz düşünemiyorum burun temizligini
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Cok gereksiz hiç çekmiyor bu bende aldım ama çekmedi en iyisi serum tertemiz yapıyor genizlerini falan 
0 oy
(223 puan) tarafından
Kesinlikle evet
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Almamıştım ama goedumko sart olan birseymis 1 aylıkken geniz akintisi oldu nefes alirken zorlaniyordu temizliyordum nefesle cekilenden almisdim o daha kullanışlı 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bende ikisinden de var ama bu daha iyi bana göre 
0 oy
tarafından
Bence gerekli biz otribebe kullandik
0 oy
tarafından
Bende bundan alacaktım eczacı abla bunlar sert oluyo bebeğin burnunu acıtır zaten bebekte yapmanıza pek izin vermez dedi hortumlu olanlar var onlardan tavsiye etti ben ondan aldım bakalım daha kullanmak nasip olmadı 
0 oy
tarafından
Kesinlikle alınmalı diye düşünüyorum 1 gün çekmeyince bile fark ediyor benimki 2 buçuk aylık her gün serum fizyolojik ile 3-5 kez sıkıp çekiyorum bir çok doktora gittim onlar tavsiye ediyor zaten

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 55 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,348 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 577 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.
16 Ağustos 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Citipiti (2,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 171 göst.
24 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,055 soru

11,377,200 cevap

34,864 kullanıcı

...