0 oy
853 göst.
Diğer kategorisinde (430 puan) tarafından
Dha önceki posttan bilenler vardır belki görümcem evli adamlarla konuşuyo duyunca şok olduk neyse eşim sinir krizi felan geçirdi görümcemin telefonunu felan aldı eşim eşime diyomuş ki sana davrandıklarıgibi bana davranmıyorlar diyomuş eşimi anne babası hiç aramaz ama görümcrm onların yanında yaşıyo kaynanamgilin öyle diyomuş işte bende eşime ben konuşuyum mu dedim hani annesine söyleyemedini belki bana söyler diye eşimde ne konuşcan ne söylecen felan diyo bende şöyle düşünüyorum abla nasıl bir aile ilişkin olsun isterdin annenden babandan neler beklerdin felan diye konuyo giriyim sonra nie böyle şeyket yaptıgını soruyum diyorum sizce olur mu yoksa hiç mi konuşmasam uzun olsu k.bakmayın

36 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yerinde olsam hiç karışmam öyle insana hiç belli olmaz bu sıkıntı olur senden akıl aldı olur 
(430 puan) tarafından
Canım bende aile içinde sevgiyi bilmiyolar onları biraz birşeyler katnak istiyorum ne dışarı çıkarlar ne bi sosyalleşirler annesi kızına nasılsun bugun naptın die bile sormuyor blki konussan görümcemle  sonra kaynanamgille konussan düzelirler sevgi gösterirler die düşünüyorum
tarafından
Bu zamana kadar boylelermis bundan sonra değişimler mi sence ben hiç sanmıyorum kaç yaşında insanlar sen çok güzel dusunuyosun ama inan bana insanlar çok kötü içinden gelmeli o sevgi muhabbet insanların kalbine sevgi ekemezsin malesef arada sen kalırsın
(430 puan) tarafından
Belki eke bilirim canım güzel bir aile olsunlar istiyorum hepsi birbirinden kopuk
tarafından
Sen çok fazla iyi niyetlisin yaa inşallah uzmezler seni bende senin gibiydim ama şunu öğrendim insan oğlu nankordur ne yaparsan fazlasını ister ve güzellikle hiç bişey olmuyo ben bunları kafamı yerlere duvarlara vura vura öğrendim
(430 puan) tarafından
İnşallah canım eşimde konuş dedi iyi olur dedi işte bakalım eşim işe başlasın da o zaman konuşcam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla öyle görümceyle değil konuşmak arama mesafe bile koyarım ne demek evli adamlarla konuşuyor 
(430 puan) tarafından
2 çocugu var cnm blki düzelir hata yapmıştır işte konussan düzelcek yani o derece
tarafından
Bence sen Karışma
0 oy
tarafından
Kısa ve net karışma
0 oy
(7,405 puan) tarafından
Iki ucu b.klu deynek karışma bence arada sen kaynarsın 
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Ne b.ok yerse yesin eş.şek kadar kadın sanki çocukmu  ne konuşacam  umrum bile olmaz kimle ne hali varsa görsün 
0 oy
tarafından
Agrjsız basına dert arıyosan konus. Asla ve katiyen karısma. Allah ıslah etsın gorumcenı
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Sana düşmez aile sorunlari gelin herzaman iyide konussa onlar kotu bilir bosver yapan kurtulur diyen kurtulmazmis bosver keyfine bak
0 oy
(25 puan) tarafından
Yanlış anlama kalbinin kırılmasını istemiyorum ama bir postuna denk geldim oruç tutmak istediğin yazıyor ne güzel bir şey ama malesef ki şimdi de görümcenin yaptığını açıkçası özelini anlatıyorsun yaşı büyük cahil diyorsun aslında senin suanki yaptığın hiç hoş değil kusurları örtmekte gece gibi ol demişler yapılan kusuru milyonlarca insanın içinde ayiplamaktan büyük cahillik olacağını sanmıyorum üzgünüm..
0 oy
(808 puan) tarafından
Sevgisizlikle değilde ahlakinda sorun var her sevgisiz büyüyen evli adamların kollarına atmiyo kendini sende bence kılıf bulma yaptığına buradaki aldatılma hikayelerini okuyoruz dimi ağlayan kadınları gorumcene bir çok kadının göz yaşına sebep olmuş merhametsiz yani merhametsiz insandan korkulur
(430 puan) tarafından
Ben küçüklüğünden kaynaklı diye düşünüyorum canm
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Hiç karışma onlar kardeş kavga eder düzelir kabak sana patlar kötü sen olursun
(430 puan) tarafından
Eşim diyo csnm konuş diye
0 oy
(3,696 puan) tarafından
Hiç karışma derim. Allah evlerden uzak etsin öylesini.. 
0 oy
(2,807 puan) tarafından
Bosver canım sonra kötü sen olursun 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Sen kötü olursun hiç bulaşma ve ne alaka sevgi ile ailesi ile arası her kötü olan böyle bir duruma mı sokuyor kendini 
(430 puan) tarafından
Çok bilinmedik şeyler var birisi bunları düzeltecek canım
0 oy
(672 puan) tarafından
Karışma cnm döner dolaşır senin basın agirir
0 oy
(3,165 puan) tarafından
Ancak psikologsan gir böyle bir işe. Değilsen ateşe atlama durduk yere canım
(430 puan) tarafından
Sadece sevgi versem önemi anlatcan değeri felan
0 oy
tarafından
İki çocuğu varmış bir de 30 dan büyükmüş emin ol o ne b.ok yediğinin farkında Boş ver bence.
(430 puan) tarafından
Değil cnm olsa yapmaz çocuk akıllı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 182 göst.
29 Ocak 2024 Aile kategorisinde dunyali _birisi (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 237 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,547 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 482 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde dunyali _birisi (279 puan) tarafından soruldu