0 oy
640 göst.
Diğer kategorisinde (370 puan) tarafından
Kizlar  8 ay önce doğum.yaptim 5 aylık hamileymisim sezeryan oldum doktor çok riskli dedi olebilirsin bebekte ölebilir dedi böyle durumu olan varmi 

33 Cevaplar

0 oy
(5,560 puan) tarafından
Başka iyi bir doktora görün bence . Bu eğer başka bir sorun yoksa bu doktorun kafasında sorun var
-Reklam-
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Başka doktora git canım 
0 oy
tarafından

Sen ilk önce dr değiştir   

Kızıma doğum yaptım 3 cu ay bile işteye hamile kaldım    

Berbat 1 gebelik geçirdim  dr tehlikeli olabileceğini söyledi ama ölürsün demedi   

Sağlık sorunlarmin sayısını unuttum  ömrüm boyunca hamilelik yasaktı  2 tane doğurdum  3 gebelik geçirdim    

Asla ama asla sitres yapma   direk öleceksin diyen dengesiz dr lar kendilerine guvenmediklerinden kaynaklanıyor

0 oy
(1,277 puan) tarafından
Canım ablam 6 aylıkken bebeği tekrar hamile kaldı ikiside sezeryançok şükür bişey olmadı sen başka bir doktora görün
0 oy
(27,530 puan) tarafından

Ay savma sapan konuşmus git başka doktora öyle şeymi olur dengesiz konuşmuş

0 oy
(333 puan) tarafından
Başka doktora git canım ya kaç kişi o şekilde hamile kaldı ve doğum yaptı korkma böyle manyak doktorlar var git başka doktora ona anlat bu doktorun dediklerini falanda  anlat doktor kesin gülücek yani 
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Canim bence başka bir doktora git eltimin kızkardeşi sezeryan oldum 40 çikar çılmaz hamile kaldi  dikisleri açildi doktora giti doktor baya bisey soyledi resme kadini diri diri gomdü rahmi alieiz bilmem ne bilmem neler dedi doktorunu deyistirdi ilac verdi hic bisin yok dedi sana onceden ne soylemişse yalan soylemiş dedi   meyer o cok abartili konuşan doktor butun hastalarina bunu diyormus sende baska bir doktora git canim oyle bisimi olur
(370 puan) tarafından
Gidicem zaten yarın başka doktora inşallah
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Sorun neymiş canım söyledi mi? 
(370 puan) tarafından
Sorun sezeryan yaramin iylesmemesi
(1,060 puan) tarafından
Yok canım korkma bir şey olmaz Allah'ın izniyle.
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Cnm sende sezaryan olmuşdun 3 ay mı beklediniz çocuk yapmak için biraz kendine gelseydin 2 sne düşünmen çcugu diyorlar olmuş artık hakkında hayırlısı olsun inşallah 
(370 puan) tarafından
Kız ben eşime dedim korun die korunması ben adet görmedim hiç  sprel  taktirama
0 oy
(199 puan) tarafından
Doktor halt etmiş bı doktor hastasına nasıl böyle birşey der tmm doğumun riskli falan diebilurde olebilirsin nedir bnm bı kuzenim 40 i çıkınca tekrar hamile kalmış ama bişey olmamış yani Allah büyüktür içini ferah tut bişey olmaz ii bir doktora görün
(370 puan) tarafından
Yani çok riskli dikisilerin açılırsa ölebilirsin bebekte ölebilir dedi resmen
0 oy
(9,744 puan) tarafından
5. Ayda mı öğrendin canım hsmileliği belirti olmadı mı hiç bulantı ağrı falan 

Başka doktora görün  ölürsün ne demek yaa
(370 puan) tarafından
Yok hiç bi belirtim olmadı ettim karnın hamile karnı gibi dedi bende öyle test yaptım dogursam haberim olmuycak yani
(9,744 puan) tarafından
Aa ikinci bebek erken hissedilirniş hiç hissettin mi bebişi öok şaşırdım böyle şeyler gerçek ama bazıları inanmıyor
0 oy
(895 puan) tarafından
Hicbir doktor oyle demez cok cok riskli der.demissede kafayi yemistir
(370 puan) tarafından
Oyle dedi bebekte ölebilir yada sende ölebilirsin dedi
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Arkadaşım acil doğum yaptı erken sezaryan oldu. 3 ay geçmedi yine hamile kalmış ve yine sezeryan doğum yaptı canım. En iyisi uzman doktora görün saglam bi doktor. Sıkı takip ile sag saglim dogurursun insallah
(370 puan) tarafından
İnşallah canım saolasin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 383 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde 2801 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 187 göst.
0 oy
7 cevap 159 göst.
17 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,396 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 267 göst.
14 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (817 puan) tarafından soruldu

382,876 soru

11,461,275 cevap

35,049 kullanıcı

...