0 oy
905 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından

Merhabalar burası evliler grubu ve tecrubelisiniz diye sormak istedim

Söyle soyliyim evlenecektik ama bi nedenden dolayi ayrıldık onun suçudu tabi arkamdan " istesem şimdi ararim ama aramıyorum, acaba onu gerçekten seviyomuyum, zaten tanıdık diye onu istiyorum bu saatten sonra kimle tanışıp evlenicem olsa da olur olmasa da olur" gibi laflar söylemiş ha bi de ayrildiksay eğer yediğimiz yemeklerin parasını versin demis. Şimdi biz barıştık ama bunları yeni öğrendim şimdi ne yapicam bilmiyorum artik evlenelim diyo yeni barıştık ayrıca çok acele ediyo bu sefer bana iyi davraniyo ayrılmadan önce çok ilgisizdi fakat arkamdan da bunları söylemiş yani şimdi böyle biriyle evlenmelimiyim

46 Cevaplar

0 oy
(3,101 puan) tarafından

Benim merak ettigim burayi nasil buldn kiz.hadi ben hamileydim skntiliydi yazdim gugula bura cikti önume.sen  nasl :)

-Reklam-
0 oy
(795 puan) tarafından
Yani bi ayrılmada hemen arkandan öyle şeyler demesi iyi bisey değil seven ne olursa olsun oyle demez evlilk konusunda da iyi düşün sonra evlen görücü usulü daha severek bi zmndan sonra çok farklı bi hal almaya başlıyo 
(795 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Evett
(4 puan) tarafından
Görücü usulü mu daha iyi
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Sorgulamaya basladıysan bıtmıstır canım be. Bence kırılmıssın ve bıtırmıssın ama sana hak verecek bırılerını arıyosun. Daha sevgılıyken yedıgı yemegın parasını ısteyen yarın evlenıp bosanmaya kalksan gıydıgın dona kadar alıp senı sefıl bırakmakta ıster. Kac yasındasın bılmıyorum ama 17 yasında kızım var onada aynı seylerı soyluyorum. 
(4 puan) tarafından
23 yaşındayım
(1,014 puan) tarafından
Daha kucuksun bence evlılık ıcın. Isın meslegın vs var mı pekı. Yoksa eger once bunları oncelık ver kocayı ne gunse bulursun. Bekarlıgın tadını cıkar kafanı dinle.
(4 puan) tarafından
Kpss ye hazırlanıyorum
(1,014 puan) tarafından
Dur bakalım daha. Daha ayakların yere basmamıs kendı paranı kazanıp gururlanarak ılk maasım dıyememısın. Oncelıgın bunlar olsun.
0 oy
(1,009 puan) tarafından
O adamdan bi cacık olmaz ağrımayan basın çok ağrır sana dimm canım karar senin hakkında hayırlısı olsun 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Olmaz .. evlilik çok ciddi bir iş... Flört sürecinden anladığın kadarı ile evlilikte de bu adam düzelmez. Uzak dur . Karekteri neyse odur. Şimdi iyi davranır sonra kötü ... Uzak dur..
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Evlenirsen sonra ağlayarak baba evine dönmek zorunda kalırsın sevgi karın doyurmaz seviyormuş gibi yapmacık hallerine aldanma bugün meleği yarın kölesi olursun bugün arkasından konuşan yarın yatağını anlatır aklında bulunsun 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 362 göst.
25 Haziran 2020 Aile kategorisinde Melike☺️ (1,697 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,217 göst.
26 Mayıs 2020 Aile kategorisinde eylul ruzgari (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 298 göst.
7 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Antikor (97 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 669 göst.