0 oy
1,235 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Size soruyorum  kizlar çok saçma degilmi urfaya gittiler kız bakmaya Kaynim için bir gün gördükleri tanımadıkları etmedikleri insana kinasini  filan yapmışlar buraya getirmişler kizlar kafayı yicem 60 milyar başlık parası yüzüğe 30 milyar vermişler aracıya 20 milyar vercekler iki güne de düğün olcak birlik oturacak kaynanamla ama kız evi yeniliycek  mobilyadır herşey koltuktr daha  neler çıkacak bakalım gittiler biryere sap oldular önce tanışaydın kaynima uzuluyom inanki kizlar ya adamlar dolandırıcı mı anlamadım  bir yüzük küpe alyans 30 milyar almışlar kafayı yedim resmen para gözler 

57 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benzer vakalar müge anlıya dolandırıldık diye geliyor sizinkiler de oraya çıkar yakında. Sa lak mı bu insanlar, tanımadan etmeden para saçıp iki günde evlenme mi olur? Böyle evliliğin sonu mu olur tamamen maddiyat üstüne kurulu. Sinirlenmekte haklısınız sizin de başınıza dert olur bu iş nihayetinde eş aileniz
-Reklam-
0 oy
(5,363 puan) tarafından
Bnce dolandırıcı müge anlıdada çıkmıştı 20 bin aracıyla vermşlerdi 60 bin nedr nye ne alıyro lar nye
0 oy
tarafından
Sana ne oluyor niye bu kadar dert ettin ki
0 oy
(310 puan) tarafından
Keşke Bi kaynım olaydı da gelin onlarla kalsaydı bende evimde kafamı dinleseydim isterse herşeylerini verselerdi umrumda olmazdıı
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Kaçıp kurtulsunlar bian once ve kızın kimligini alip mutlaka bi polise karakola baktirsinlar geçmişinde neler yapmis diye 
0 oy
(119,338 puan) tarafından
kiz sana noluyo parayi seninki vermiyoji elleme versinler sakin ol
0 oy
(2,482 puan) tarafından
Kız şöyle düşün tamam sana para harcamamislar ama o kizcagiza harcanan da kendilerine yatırım sittin sene ayrı ev acilmayacak gelen giden gırla olacak herkesin hizmeti üstünde olacak 

Büyük bahanesiyle en kotu bayramlarda hasamt olacak bayramı bayram gibi yaşamayacak temizlik sofru kur kaldır takılan altın yine kaybında kalacak illa ki haybeden giden para vardır ki böyle evlilik lerde adettendir hizmete mukabil veriyor kaynanan 

Sende bir in ozelin olmnasiin sana da yapardı eminim boşver azicik asin kaygısız basın sana karşı dilleri olmaz en azından 
tarafından
Aynen bacım çok doğru diyorsun ben zaten ona takılmıyorum başta dolandırıcı mı bunlar diye endişe etmiştim ondan yani yazık 200 milyar para döktüler  neyseki birşey çıkmadı evlendiler kaynim mutlu olsunlar yeter
(2,482 puan) tarafından
Aynen Allah mutlu mesut etsin geline de güç kuvvet versin
tarafından
Amin bacım amin saolasin.allah razı olsun
0 oy
(3,532 puan) tarafından
It  is  a kiskanclik:)))))
tarafından
Niye kıskanayım  ki ne alaka bacım ben dolandırıcı olduklarını düşündüm diye endişe ettim kızla ne işim var kaynimda mutlu olsun yeter
0 oy
(426 puan) tarafından
Dolandırıcı bence ya Tv de çıkanlar var ya onlardan gibi geldi bana
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Başlık parası nedir ya, bu kadar aşağılayıcı nasıl olabiliyor aileler. Ayrıca inşallah dolandırılmıyorlardır.. 
0 oy
(1,319 puan) tarafından
Urfa'da başlık parası falan var da sizinkilerin hemen görüp kınayı yakıp getirmeleri saçma olmuş canm . Yorumların birinde Arap demişsin sanki merk ettim kimlerden kız 
0 oy
(736 puan) tarafından
Başlık parasi diye bişey mi kaldi ya ne kadar üzücü resmen büyük baş alır gibi kız alınıyor 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Para bol heralde dağıtacak yer arıyorlar 
0 oy
tarafından
bunun için kendini üzme parayı veren düşünsün 
0 oy
(392 puan) tarafından
Ya apaçık dolandırıcı işte. Niye gidip takılmışlar oraya 10 güne kız kaçtı gitti diye post açarsın canım demedi deme. Müge anlıdaki dolandırıcıları izlet sen onlara. Direk karakola gidin yani bence
0 oy
tarafından
Kaynanangilde vermeseymis kız mı tukenti sanki ülke de hıyarı gören tuzla kosuyo kizdaki slaklik yarın birgün başına kakilacak iş yapmadığı zaman seni su fiyata aldık diyecekler yazık sana gelince de sen niye kafayı yiyon bacım alan razı veren razı sende haksızlık olduysa araya mesafeyi koy gitsin 
0 oy
tarafından
Bulunmaz Hint kumaşı mı kız bu ....

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 483 göst.
22 Ağustos 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 171 göst.
18 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 323 göst.