0 oy
628 göst.
Diğer kategorisinde (86 puan) tarafından
Ilk kime emanet ettiniz ne kadar süre ile Dışarı çıktınız bebeğiniz ne kadarlık tı.

Ben bugün 2 saat kadar sütümü sağıp kayınvalideme bıraktım bebeğim 4 aylık 

46 Cevaplar

0 oy
(15,823 puan) tarafından
7 aylıkken anneme biraktim sinemaya gittim eşim kardeşim gelinimiz kaç kez mesajj attım hatırlamıyorum ☺️☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(13,021 puan) tarafından
4 ayi geçmişti sanırım araba almak için gitmiştik 1 saat bile sürmedi 
0 oy
(817 puan) tarafından
12 aylık babası dışında kimseye bırakıp biyere gitmedim 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Eşime emanet ettim 4 aylık falandı markete gitmiştim şimdi 21 aylık olcak kaynanama anneme bırakıp gidiyorum işimi gücümü hallediyorum 
0 oy
(558 puan) tarafından
Birincide eşimden başka kimseye emenet etmedim  2.kaynanamla görümcem  bırakıp asi olmaya gidip geldim 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
İlk defa anneme bıraktım partiye gitmek için :D Kızım 7-8 aylıktı 
(86 puan) tarafından
İşte aradığım cevap aggagah
0 oy
(2,405 puan) tarafından

Beş günlüktü kayınvalidem ve görümceme bırakıp acile gitmiştim dönene kadar aklımdan çıkmadı hiç:'(

0 oy
(9,007 puan) tarafından
Sagilmis sütüm vardı 40 im çıkınca anneme bıraktım bir çarşı pazar turu yapıp kendime ve oğluma bayramlık aldım 1 hafta sonrası bayramdi
0 oy
tarafından

6 aylikti 15 dakikalığına kaynanama bıraktım bez almaya gittim :D

Su anda 10 aylık asla bensiz durmuyor odadan çıktığım anda ağlıyor babası bile olsa yanında bende olucam 

0 oy
tarafından
2 aylık bile değildi kaynanama bıraktım eşimin görüşüne gittim
tarafından
Ewett
(86 puan) tarafından
Ay benim eşim de 2 kere girdi birinde doğuma 2.5 Ay kala 2 Ay yattı çıktı aklım gitti radyodan hep mesaj yolladım ettim çıktı aklandı doğum yaptım bebeğim 1.5baylikken Bi daha girdi Allah sabır versin xok zor cok
tarafından
Ben hamilydim girdiğinde 4 aylık şimdi 3 aylık oğlum inşallah önümüzdeki ay mahkememiz var bir aksilik çıkmazsa cikicak
(86 puan) tarafından
Ay inşallah ya allah yardımcınız olsun bir boklar yiyorlar Ceremesini arkasında kalanlar çekiyor
tarafından
Bizimki iftira uğruna orda canım
0 oy
(48,690 puan) tarafından
Kirki cikmamisti kayinvalideme emanet edip saglik ocagina gitmiştik .
0 oy
(1,168 puan) tarafından
40 ın içindeydi eşime bırakıp kızımla çıkmıştık 
0 oy
(1,776 puan) tarafından
1 aylık filandı annemle babama bıraktık eşimle muhallebiciye gitmiştik 1 saatliğine
0 oy
tarafından
Şimdiye kadar kimseye bırakmadım geçen anneme biraktim markete gittiğim için 1yasinda 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
40 ö çıkmıştı eşime kaybına bıraktım gittim oğlumu  züvvaciyeye süt sahip gittim 1 saatlıgine
0 oy
(566 puan) tarafından
Kimseye gurbatteyim ondan
(86 puan) tarafından
Bende ama güzel komşular edildim herkesin en az 2 çocuğu var Bi şey olsa kesinlikle bırakabilirim onlara da. Komsulariniz iyi değil sanırım
(566 puan) tarafından
Canım gurbatteyim ne kadar tanıyabilirim valla komşu yada güven olmaz bu devirde isterse bin kat iyi olsun vermezdim ben çocuğumu ev sahibim annem gibi yakındı yine vermedim
(86 puan) tarafından
Vallahi ben herhalde şanslıyım bu konuda apartmanda Herkesin çocuğu var hepsi de küçük güvenebileceğim insanlar olduklarını biliyorum tatlı kadınlar Ben de yerlisi değilim buranın onlar da değil biri Samsunlu bir Antalyalı en Lüleburgazlı hepimiz İzmir'deyiz
(86 puan) tarafından
Çok acil bırakmam gerekse kayınvalideme gidemeyecek gibi olursam kesinlikle bırakırım Onlardan birine
0 oy
(2,945 puan) tarafından
1 buçuk Aylıktı kocam ve kayinvalideme bırakıp arkadaşlarımla yemeğe gittim max 2 saat kqlmisjmdir
0 oy
(966 puan) tarafından
Ben ilk dogum sonrasi kontrole gittim kayinpederimle . Kaynanama birakmistim gidip geldim . Ama yine boyle hastane isi icin gitmisimdir tam hatirlamiyorum hemen gidip gelmeyw calsiirim . Kaynanama birakiyoeum birlik durdugumuz icin cok kalmam isim bitince gelirim 
0 oy
(1,577 puan) tarafından
2 aylıkken kaynanama bırakıp alışverişe gitmiştik elticigimle
0 oy
(44,696 puan) tarafından

İlk çocuğumda 5/6 aylıkken ilk anneme bırakıp gittim valla  çokda iyi bakardı ikinci çocukça dahada bı rahatlama geliyo bı anneme bı kaynanama. Kim Bossa artık :D

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 335 göst.
26 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,757 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 416 göst.
0 oy
2 cevap 106 göst.
9 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 363 göst.
16 Aralık 2022 Aile kategorisinde Semizotu (414 puan) tarafından soruldu

380,123 soru

11,379,470 cevap

34,866 kullanıcı

...