+4 oy
1,649 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar bilmiyorum sorun bendemi. Bakıyorum atmışlar hediyeyi "aşkım teşekürler "gibi cumleleler.yani karşında işte adam et teşekkürünü bunu her fırsatta paylasamk lazım mı?

Eşim bana hediye alır ben ona teşekkür ederim özel anı yaşarız oldu bitti ama her yerde paylaşamam yaa bana görmemiş gibi geliyor 

Bide bunu her aldığı hediyede yapan var .Esimin aldığı bir sandık hediye var ama paylaşamam her fırsatta  bana mi ters 

Siz ne düşünüyorsunuz?

78 Cevaplar

0 oy
(137 puan) tarafından
Sosyal medya hesabım yok olsada paylaşmam gösterişi hiç sevmem :/
-Reklam-
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Bana da çok ters geliyor ya. Özellikle çiçek alınca paylaşıyorlar çok garibime gidiyor. 
tarafından
Çiçek bana boş geliyor ya onun yerine kullanışlı bişey alsin
0 oy
(4,682 puan) tarafından
Sosyal medyam yok whatsapdan bile atmiyorum ki esim her ozel gunumuze mutlaka hediyesinj gonderir aksam gelirkende cicegini alir gelir 

Bunu icinden gelerek yapiyor bunu ben biliyorum baska kimsenin bilmesine gerek yok
tarafından
Haklısın canım
0 oy
(12,454 puan) tarafından
Kız biz sosyal medya bile kullanmıyoruz eşimin var açık ama sadece gezinir sayfada ikimiz de herhangi bisi paylasmiyoruz görgüsüzlük bence de 
tarafından
En iyisi
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Alsa bende paylaşırım valla kime ne sksjsjs 
tarafından
Allah sanada paylaşmayı nasip eder canım ne diyem:)
0 oy
(281 puan) tarafından
Bende atmiyorum sacma geliyor yedigi yemeklere kadar atiyorlar kahvedir kektir ne biliyim yiyen olur yiyemeyen olur alan olur alamayan olur dusuncesizlik bence
tarafından
Işte demek istediğim bu
0 oy
tarafından
Ben hiç paylasmam çokta saçma buluyorum:) ki kaldı ki paylaşacak olsam bitmez sağolsun
tarafından
Aynen canım
0 oy
tarafından

Eeee yanlış anlama da sende  millete laf edecem diye bi sandık hediyen olduğunun eşinin Sana sürekli hediye aldığının  reklamını yaptın   ne fark kaldiki

(11,216 puan) tarafından
Omru burda onunla bununla si.dik yaristirmak olan insanlar saniyor ki bazilari susunca yada onlar gibi do.nlarina kadar paylasmayinca mutsuz ve eksik. ELHAMDULLILAH ! hediyelerimin zekati senin aylik giderindir. Ama saygim ve mutevaziligim olmuyana. Benim icim onlari uzmeye el vermiyor . Allah herkese ayni imkanlari sunmamis. Ben varligimla hava atmaktansa sukretmeyi tercih ediyorum. Ama zorla burdaki gormemisler gel gozumuze sok diyorlar. Ondan bizde oyle sokuyoruz arada ;) yani anladiklari dilden muamele ediyoruz : D
tarafından
Hanımlar  Güzel birşey açıklayim yeni veya aski diye birşey yok   ben 2 senelik üyeyim ve benim kadar linc yiyen yoktur    

Kıskançlık krizine giriyor lar    egolarını  tatmin ediyor lar
tarafından
Boşver kuzum Ne kimsenin sözüyle hayatımıza yön verdik, ne de arkamızdan gelen sözlere üzüldük
(11,216 puan) tarafından
Bende 1 yillik uyeyim. Ama 7/24 burda olamiom ki bunlar gibi binleri bulam. Banka hesap ozetimis gibi havali olam etrafim saksakci dolsun : D  Malum 2 cocugum var esim var. Yemek bekler ilgi bekler : D ee bide okuyan anneyim.

He askom bizi bilen bilir bilmiyende anca konusur : D
tarafından
❤❤❤❤❤❤❤
0 oy
(338 puan) tarafından
yorum yapmistim zaten ama aklima bisey daha geldi oaylasmak istedim.Bir arkadasim var liseden  gorucu usulu evlendi benden 7-8 ay once falan.Esiyle yemege gitse bile biliyo musun kocam beni yemege goturdu pahali biyerdi sunu yedik bunu yedik bu kadar hesap odedik diye anlatir.Esi harclik veriyo su kadar harclik verdi diye anlatiyor.Esi sehir disina gitmis anahtar asmalik seyler oluyoya onlardan almis onu hemen ceker atar bana.Telefon almislar gecen hemen atar kocam bana almis diye bende mutlu oluyordum kiskanc bi insan degilim ama bi sure sonra problemlerini anlatmaya basladi yasadigi sıkıntıları.Şiddet gordugunu.Bana hediye aliyo vs dedin anlattin dedim tutunacak dal ariyor insan demisti.Ben o yuzden herseyi surekli paylasan maddi seylerle mutlu olan kisilerde ispat cabasi seziyorum.Cunku mutlu olan insana bunlar cok farkli seyler gibi gelmiyor evinin icinde mutlu ve bunlari zaten yasiyor 
tarafından
Çok doğru söylüyorsun canım görmemiş gibi paylaşınca halbuki o kişi sıkıntılı teki evde huzur varsa inan insan uğraşmaz
0 oy
tarafından
Sağolsun eşim bana hiç hediye almadı o yüzden benimde böyle bir sorunum olmadi hahahaha ha alsa paylaşmam tabikide yakın buldugum insanlara özelden atardim ama
tarafından
Ona nasıl bir giriş kız Allah seni :D
Bende bir anama atıyorum mutlu oluyor diye oda
tarafından
Adam iyi evine bakıyor sağolsun hediyede almayiversin ne olcak beklentim yok
tarafından
Aynen kız ben bide çiçek falan sevmiyirum ya onun yerine kullanışlı bişey alsin
0 oy
tarafından
düzenlendi

Bazen paylaşırım bazen paylasman çiçek, kitap vs gibi anlamlı bir hediye aldıysa altında bir not olur eşim duygusaldır o zaman bende bir not yazar paylaşırım abartiyida çok sevmem ama   altın takı  vs gibi   pahalı bir hediyeyi aldıysa  paylasmam onlar görgüsüzlük gibi geliyor tabi bu da benim  düşüncem :)

0 oy
(677 puan) tarafından
Hislanmam öyle şeylerden 
0 oy
tarafından
Kızlar sagolun çoğunluk benim gibi düşünüyor:)
0 oy
(204 puan) tarafından
Çok itici buluyorum gösteriş yapmaya çalışan ama mutsuz olan insanlar gibi geliyor yenilen içilen de aynı şekilde ne gerek var ayrıca millete ne insanlar bakınca bizene diyor :) 
0 oy
(1,950 puan) tarafından

Hayir paylaşmam eşimle özel anım tadını çıkarırım. <3

0 oy
(5,684 puan) tarafından
Ben sadece özel zamanlarda whatsaptan paylşyorım oda yılda bir bnnm bir kuzen var çok paylşyor yaa su içse paylaşır yani o derece 
0 oy
(5,954 puan) tarafından

Yeri gelir atarım bazen de atmam insgram aktif kullanıyorum görgüsüzlukle ne alakası var ;)

tarafından
Ben aşırı atanlara diyorum afedersin tuvaletine kadar atacaklar
(5,954 puan) tarafından
Yoo sen hediyeden bahsediyorsun kimsenin kocasi wc de bir hediye almiyordur bilemedim  sahsi olarak her ani atana bende karşıyım   birgun de 7 8 payaldim yapan cok ama hediyedir esim almissa bende uygun bulursam atarim
tarafından
7 8 paylaşım atanlara diyorum zaten tuvaleti de atacaklar diye. Uygun olan atılır ama her fırsatta eşim bunu aldi teşekkür ederim adam karşında et niye halka arz ediliyor bu kadar
Eşiyle tartışıp koltuk takımı aldırıp doğum günü şeysi diyolar bacım:d
0 oy
tarafından
Paylaşmam. Oğlumu paylaşmak istiyom da eşim kısıtlıyor

İlgili sorular

0 oy
75 cevap 2,129 göst.
0 oy
7 cevap 370 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,251 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 351 göst.
17 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu

396,404 soru

11,857,604 cevap

35,954 kullanıcı

...