+1 oy
632 göst.
Aile kategorisinde (337 puan) tarafından
Hep kaynanadan yana şikayet görüyoruz bende tam tersi biraz öveyim kayananamla kayınpederimi malum postlarimi okumussunuzdur korona olduk srf hastayım iki çocuğum var diye Allah bin kere razı olsun bana çorba pilav tavuk yemek tatlı yapmış kayınpederime vermiş oda gelirken meyve sebze çocuklarıma ilaç süt meyve suyu evimin bir sürü alışverişni yapmış olurda kötü olurum hastaneye giderim diye harçlık bile koymuş zaten bana çok çok iyilerdi şimdi hiç haklarini ödeyemem böyle kaynanana kayınpederde var söylemek istedim...

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
Maasallah canım nazar degmesin. Valla kaynanana kayınpeder konusunda sansiszim ama umrunda değil canım eşim konusunda çok çok şanslıyım buda bana yetiyor fazlasiyla
(337 puan) tarafından
Ne güzel Allah huzurunuzu daim etsin inşallah
tarafından
Amin cümlemizin inşallah
-Reklam-
0 oy
(4,305 puan) tarafından

Ben daha şanslıyım hahahaha:Dmasaallah cnm

(337 puan) tarafından
Ne güzel Allah huzurunuzu daim etsin
(4,305 puan) tarafından
Amin, cümlemizin inşallah
0 oy
(13,563 puan) tarafından
Kaynanana söyle eşimi evlat edilsin:)) ben doğum yaptığımda öyle bir sofra görmedim. İnşallah hep böyle iyi olursunuz 
(337 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(784 puan) tarafından
Ne şanslısın

Benim ki hamileliğimde beni sormaz etmez yanında gebersem kussam sesi çıkmaz 

Bı lokma bişey önume koymaz 

Rabbim iylerden razı olsun

Kötulerin ömrümden alsın garibana versin 
(337 puan) tarafından
Ne kadar kötü halbuki iyi olsa ne olur
(784 puan) tarafından
İşte gelde anlat canm..
0 oy
(404 puan) tarafından
Ben bende çok şanslıyım elhamdülillah öz annem gibidir kayınvalidem Allah yokluğunu yaşatmasın hep destekcim hep beni tutar kızı yok 1 oğlu var sayende kızım oldu der bende saygılı bozmam gerçi bozacagik duruma hiç getirmedi saolsun 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Nazar olur kaldır hemen postu
0 oy
(338 puan) tarafından
Cok sukur cok iyi bi kayinvalidem var.Hel dizinin dibine oturayim ondan nasihat alayim isterim.Yaslida degil 45 yasinda.Harika bi insan Masallah dini bilgileri cok kuvvetli bana kotaplar verir ogutler verir.Kıskanclik vs asla yoktur.Esim bana bi hediye aldiginda benden cok o mutlu olur.Esim evlenmeden once bekar yasiyodu ailesi istanbulda biz ankaradayiz.Bana hel der ki benim oglum senin yaninda ya sen benim tum yukumu aldin ben gece bile uyuyamiyodum sen beni feraha erdirdin Sen varsin benim gozum hic arkada degil der.ALLAH ONDAN RAZI OLSUN KENDİ GİBİ GUZEL BİR EVLAT YETİSTİRMİS RABBİMDE ONU BANA EŞ NASİP ETMİS.
0 oy
tarafından
Benim kaynana da çok iyidir
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Valla bence yapmalari gereken oda biz goremiyoruz malesef
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Ben varımm  ;D her anlamda maddi manevi elim kolum kayinvalidem ve kayinbabam. 3 yıl birlikte oturdum bir kere yüzlerini düşürmediler bana. Evimi ayırırken herşeyim dört dörtlüktü. Onlar sayesinde kendi evinde oturuyorum.Maddi anlamda sıkıştığımiz anda hemen destek olurlar Kayinvalidem kızlarıma anne gibidir benden sonra o gelir. Biyere gitmek isterim bırakıp giderim hasta olurlar anne gibi ilgilenir bisey ister büyük kızım hemen yapar. Bana annemin yapmadığını yaptı Allah razı olsun. Ağladığın zamanda kayinvalidem sarıldı bana. Mutlu bi yuvaya sahipsem onların payı çok büyük. Mesela akşam koltuklarimi sildi kıyamam bi gün de geliyim kızım camları silelim birlikte sen iki çocukla çok yoruluyosun diyo  :)
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Benim kaynanada 8 saatlik uzaktan eli kolu bom boş gelir 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Benmkilerde gecen hafta covidlerdi altli ustluyuz surekli yikari cikti kaynnm gelme dedikce geldi suan agridan kivran8yorum p9zitifim hakkimida helal etmiyorum
0 oy
(5,114 puan) tarafından
Bizimkide yapacağı yemeğin malzemesini bizden istiyor hahahahahahhh :D
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Ben varım canm kızımla hsta olduk Allah razı olsun kayınvalidem başımızda saat başı kontrol ediyor bizi ne yapsam hakkını ödeyemem kendi annem 4 saat uzaklıkta her zamn gidp gelemyo kayınvalidem 10 dk mesfde alo dedk mi kayınpedrm le birlikte gelir hemn

İlgili sorular

0 oy
61 cevap 690 göst.
15 Ocak 2022 Aile kategorisinde Prensimibekliyorum (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 617 göst.
15 Mart 2020 Diğer kategorisinde Esma94 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 736 göst.
31 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 742 göst.

383,056 soru

11,465,982 cevap

35,067 kullanıcı

...