0 oy
1,211 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Annem nerdeyse 1 aydir yanimda ve benim surekli atletlerim ve alt ic camasirim eksiliyor hic bulamiyorum artik bugun cantasina baktim ve hep cantasinda ihtiyaci oldugunu bana soylese ben zaten alirimm esim sigarasini feln da aliyor corabini feln hep aliyotum ama benim esyalarimi aliyor hep ne yapacagim allah askina ya simdi esime desemki ic camasiri alalim bana diycekki daha gecen aldik ne yaptin hic alt ic camasirim yok hepsini almiss

62 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok basit canım anne çamaşırlarımız karışmış galiba benim çamaşırlsrım yok seninkilerle birlikte çantana koydum geçen de gidip al. Sonra çorabı gör ay kafam gitmiş bunları da koymuşum de.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu bir hastalık olabilir anne seni doktora psikiyatriste götürelim mi benim iç çamaşır larim eksikiyor biliyorum ki bunu sen bile isteye yapmıyorsun de
0 oy
(427 puan) tarafından
Sasirdm walla konus kendisiyle bazen bu insanlarda hastalik olabiliyr hani war yani byle ornekleri 
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Eskiden de yapıyor muydu bekarken
(1 puan) tarafından
Evt sürekli bana özeniyodu ben ne giyersem ondan aliyidu başımı nasil yaparsam öyle yapmaya calisodu
(1,297 puan) tarafından
Allahhhh dikkat et bu kıskançlıkla eşinle arani bile bozar
0 oy
(58 puan) tarafından
Bir annenin kızından çaldığınıda hele ki iç çamaşırı ilk defa duydum bence çekin konuşun
0 oy
(15,798 puan) tarafından
Daha önce oldu mu buna benzer bişey. Bazılarında onun cok parasi var yine alır. Ben alamam deyip alıyor. Bizimkiler benden alır demişsin bı yerde. O yüzden soruyorum. Ailenin böyle bir mantigi mi var 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Sende onun cantasindan sana ait olanalri çal :)
0 oy
tarafından
İyide zaten makine açarken gormicen mi nasıl kullanacak ki aliyo
(1 puan) tarafından
Ben hastayim o camasirlari atiyo makinaya o asıyo ama iste kendim yerlestirirkende farkediyorum 2 tane bana olmayan dar olan altligim vardi simdi onu giymek zorunda kaldim cok sinirliyim yaa ona karsiii
0 oy
(1,480 puan) tarafından
Keşke annanenin bu davranışını burda yazmasaydin anneni rencide ediyorsun ne olursa olsun annedir ben annemi kimseyi anlatamam her ne yaparsa yapsın ben çok yanlış buldum gerçekten 
(1 puan) tarafından
Cnm bnim annem baskalarinin annesi gibi degil yani inan o kadar bilmediginiz seyler varkii nerdeyse nefret ediyorum ondan o derece ama iste annee
(1,480 puan) tarafından
Tabi herkes yaşadığını kendi bilir
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Bence laf arasında söyle anne benim çamaşırlarımı bulamıyorum ben gördünmü falan gibisine belki o zaman çekinir
0 oy
(194 puan) tarafından
annen sapik mi
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Çantasından geri alsanız nasil tepki verir acaba birdaha yapmaz utanır da belki 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ayyy oz annenmi canisi?
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Yok artik ben hususi aliyorum veriyorum annemede hayatta annemin yapacagi is degil cok ilginc gercekten 
0 oy
(920 puan) tarafından
Canım anneme hiç bilmiyor gibi kendime şunu alacağım anam eksiğim var mı alalım ben değil oğlun alalım diyor de kanına gir utanır almaz 
0 oy
tarafından
Ayy töbe bismillah gerçekten mi allah'im
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Canım annenin o huyu eskiden beri varmı yani siz küçükkende bişerler çaldığını gördünmü yada yeni yeni çıkarmış. Bazı insanlarda alzeymir gibi bu tür hastalıklarda çıkabilyo çantasından çıkartıp güzelce konuş yapmaması gerektiğini söyle hatta annene iç çamaşırı hediye al konuşmadan sonra onu ver anne istersen ben sana alırım yeterki iste de.
0 oy
(3,151 puan) tarafından
O da bir şey mi eşimin tarafında da bu muhabbet var. Kayinlarim ve kayinpederim birbirlerinin donlarini karışık kullanıyorlardi şimdi yeni eltim oldu kayinpederim kazağını atletini baksirinj filan giyiyor. Çorap vs demiyorum bile. Öbür eltim de kaynanamın sutyenlerini çoraplarını vs alırdı. Ay hiç gelemem öyle şeye benimkini kimse ellemesin bende kimseninkini ellemiyeyim en güzeli hijyen sıfır 
(11,216 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ay yok artik bu daha beteri :/ bundan daha az igrenc sey duymadim.

Ben evlendim kaynanam bana ne dedi : ben bu yasima kadar hem kendimin hem esimin hemde cocuklarimin camasirlarini ayri ayri yikadim hic birinin camasirini ic ice yikamadim buna cok dikkat ettim dedi.  Bende dedim ki : Ben senin kadar herseyden igrenen biri degilim ki oglunda benden igrenmez. Ikimizde kisisel temizligine ozen gosteren insanlariz. Ben ikimizin camasirini bir yikamakta bir sorun gormuyorum dedim. Yani bana oglumun camasirlarini ayri yika dio.

Bide boylesi var : D
(3,151 puan) tarafından
Ay o da abartmış afedersin de yatak odasında her şey birbirine karışıyor makinada çamaşır karışsa ne olacak :D bende eşimle benimkini bir yıkarım çocuklarınkini de ayrı yıkarım bebek deterjaniyla :)
(11,216 puan) tarafından
Hahaha inan bazen o 4 cocugu nasil yapmis diorum : D o kadar ki esine bile bu tur konularda mesafeli ki.

Bende oyle yapiorum canim :)
(3,151 puan) tarafından
Allah'ım ne değişik insanlar var :)
0 oy
(11,216 puan) tarafından
Bunun altindaki sebep ihtiyactan fazlasi. Kimse ihtiyaci var diye evli kizinin kndine olmuyan ic camasirini calmaz.
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Hiç inandırıcı gelmedi bana nedense

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 176 göst.
11 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Ayasa (1,240 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 122 göst.
30 Kasım 2022 Aile kategorisinde Meleksone (2,341 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 341 göst.