0 oy
180 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (98 puan) tarafından
Merhaba kızlar benim 2 yaşında bir bebeğim var 4 ay önce kürtaj oldum kesinlikle bir müddet çocuk düşünmüyorum,kendim gidip eczaneden Yasmin aldım fakat eczanelerde artık kolay bulunmuyor depodan getiriyorlar bu ikinci paketim,bir sağlıkçıya danıştım kendisi doktor aylık iğne kullan dedi hap unutursun almayı falan dedi, bende dedim kilo aldırıyor o öyle duydum dedi, öyle bişey yok dedi, bide Yasmin kullanmak istemiyorsan yazz adlı hapı kullanabilirsin dedi, iğne kullanmaya niyetim var aylık iğne ,kullanan var mı ne kadar kullandınız memnun kaldınız mı koruma özelliği nasıl? Lütfen cevaplarınızı bekliyorum

7 Cevaplar

0 oy
(121,425 puan) tarafından
ignede hormonkari mahvediyomus ama
(98 puan) tarafından
Doktor dedi hap ile aylık iğne aynı
-Reklam-
0 oy
(2,016 puan) tarafından
En guzeli spiral taktir bide esin korunsun
(98 puan) tarafından
Spiral ile çok hamile kalan komşum var güvenemiyorum
0 oy
(29 puan) tarafından
Benim de bebeğim 2 yaşında biz piravarzetif ile korunuyoruz iyi markaları sağlam oluyor onların iğne nasıl bilmiyorum hiç kullanmadım 
(98 puan) tarafından
Prezervatif benim canımı sıkıyor sevmiyorum
0 oy
tarafından
en güzel yöntem bence spiral 
(98 puan) tarafından
Spiral ile hamile kalan komşum çok var
(14,168 puan) tarafından
Hapla iğneyle de kalan var. En güvenilir olan sprial. Düzenli kontrole gidersen bir sorun olacağını sanmıyorum. Bebeğin geleceği varsa her türlü geliyor orası ayrı
(98 puan) tarafından
Tabi orası öyle ama çocuk asla düşünmüyorum bir süre
tarafından
3 senedir spiral ile korunuyorum sorun yaşamadım hiçbir yöntem yüzde 100 değil ama en iyisi yine spiral bence
0 oy
(2,557 puan) tarafından
İğneler düzensizlik yapıyor 
(98 puan) tarafından
Doktor hap ile aynı dedi aylık iğne
0 oy
(1,111 puan) tarafından
Canım 3 aylık igne agdet düzensizliği yapıyor aylık olan görümcem18 senedir kullanıyor 2 çocuğu var çocuk aralarında da kullandı kilosuda55 hic kilo felan yapmadı
(98 puan) tarafından
Korunduğu süre içinde istenmeyen gebelik oldu mu
(1,111 puan) tarafından
Yok olmadı isteyerek2 çocuğu yaptı igneyi bıraktı 3 ay sonra hamile kaldı küçük oglu9 yaşında diyo yakında gebelik okulunada gittiğimde6 aydan sonra yuruna bilirsiniz igneyi demişti dogum ebesi
(98 puan) tarafından
Çok iyi güvenilir bir yöntem o zaman aylık iğne
(1,111 puan) tarafından
Rabbim verecek olduktan sonra cift korunanlarda hamile kalıyor etkili bi yöntem denildi canım ben seni yanıltmayım görümcem memnun onu söyleyim dedim
0 oy
(7,935 puan) tarafından
%98koruyor aylık iğne ama adet düzensizliği yapıyor, ya adet olmuyorsun ;yada çok adet görüyorsun 10-12gün sürüyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 151 göst.
17 Aralık 2022 Aile kategorisinde Bir erkek annesi (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Edanurkpln (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 393 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu

400,438 soru

11,981,073 cevap

36,157 kullanıcı

...