0 oy
921 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar hakkınızı helal edin nolur uzun olucak ama. Eltimle aramız çok iyidi başlarda kaynanamızı sevmezdik mutluluğumuzu istemezdi çünkü hiçbir zaman zaten üvey kaynanaydı. Eltimle Bi ara kaynanam dan bahsettik. Neyse ben evşme geldim eşim babamın eşini ara dedi aramak istenedşm nefret ediyorum çünkü zorunda bırakıyordu eşim beni. Zaten annen bile değil neden zorluyorsun diyordum. Bişyler oldu konuşurken ben kaynanamdan bahsettipimizi biraz çıtlattım ama sinirlilik haliyle sonra beyni olmayan eşim koşa koşa bunu eltime söylesin karım senle konuşmalarını bana anlatıyor diye. Ya kızlar böyle bişy olsa bile eşiniz yaa söylememesi gerekmez mi biz böyle mi yola çıktık birbirimize güvenmeyeceksen ne diye evlendik. Oldu bikere ağzımdan çıktı o sinirle. Bende asla öyle bir insan değilm konuştuğumu başka birine anlatayım oldu birden bire. Sonra Eltimle aramız bozuldu 5 6 ay konuşmadık aptaal kocam yüzünden. Neyse zaman geçti biz barıştık. Geçen misafir ağırladık yengemi ara oda gelsin sana yardıma sen tek yapamazsn diyor ya nasıl yapamam o kadar mı beceriksizim annemle aramda 15 dk var annemi ariym desem ağzıma tükürür ama konu yengesi olunca o gelsin diyor kafayı yiycem beni evim benm misafirim ona mı kalmış. Yok illa gelsin diyor. eşim evde ne var ne yok abisine götürmek istiyor. Barıştık ya bikere suyunu çıkaracak çünkü. Ya tamam abisi yengesi anlıyorum ama bende onun eşiiyim :'(( hamileyim bırak ben yerim diyorum tamam sende bunu yersin şunuda onlara götürelim diyor. Onlar hiç blyle değil günahlarının vermezler ama benm kocam evde ne varsa alayım götüreyim kafasında. Dün tavuk götürelim dedi bende yok zaten Pahalı gelen giden olur onlara veririz diyorum kalkıp kafa attı geceden beridir ağlıyorum kaşım şişmiş. İnsanda brşws merhamet olur 30 haftalık hamileyim yemin ederim sabah kasıklarım o kadar ağrıyordu ki adet sancısı gibi çok korktum :'(( Allah aşkına siz olsanız ne yapardınız. Ben o kadar es geçtim ki uzun olmasın diye neler neler varda işte :' (((

22 Cevaplar

0 oy
(421 puan) tarafından
Böyle Bir adamla evli kalma şiddet gösteren biri asla düzelmez seni suçlu göstererek psikoljik olarak bile seni delirtir bebeğin böyle bir ortamda büyümeden kurtul böyle bir adamla aynı evde büyümesin sağlıklı bir ortam yok kafa atmak nedir allah aşkına kaç kurtar kendini tüm sulalesiyle ayağına gelsede kurana bassada kapansalar da affetme insanlar düzelmez düzelmiş gibi yaparlar 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamile halinle sana kafa atti? Çağir çilingiri. Gitsin abisine orda kalsın kö.pek herif. 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 415 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde martmasali (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ayca_3535 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 552 göst.
+1 oy
22 cevap 564 göst.

385,040 soru