0 oy
778 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

30 haftalık hamileyim evleneli Önümüzdeki ay  eşimle bir yıl olacak . Acaba benden önce Herhangi biriyle ilişkiye girdimi öpüştümü ne kadar ileriye gitti 3-4 aydır kafama çok takıyorum Tabii ki benden öncesi Beni ilgilendirmez ama düşünmeden edemiyorum. Sevgiliyken sormuştum hayır kimseyle birlikte olmadım demişti ama bu aralar çok takıyorum kafama. Nişanlandıktqn sonra cinsel konuşmalarımız olmuştu zaman zaman ve ben bu komuşmalaro nereden biliyor diye şüphe duymuştum o zaman. Sanki yaşamış biliyor gibi konuşmalar yapıyordu. KB kızlar kimseye bunu anlatamıyorm. Bi buraya içini dökebikiyorum :'( dğşğnmeden edemiyorum şu sıralar niye böyle oluğunu bilmiyorum :(

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

24 Cevaplar

0 oy
(281 puan) tarafından
Off off bu düşünceler yokmu adamin icini yiyor bitiriyor olmadı diyor ama inanmiyorsun oldu dese bidaha yaklasamiycaksin kendimden biliyorum bazen benimde aklima geliyor illaki sevgilisi olmuştur fakat bisey yasadimi öpüştü mu öpüşürken dokundumu  eger olduysa benle biseyler yasarken illaki aklina gelir aman nebiliyim boşver düşünme çünkü aonu hiç iyi degil

Yorumları okudum ve çoğunluk normal karsiliyor nasil oluyorsa 
tarafından
Evet ben de şok oldum Herkes normal karşılıyor Ben de mi sıkıntı var anlamadım gitti bana bakınca bana dokununca bana yaklaşınca beni öpünce acaba diğerlerini hatırlıyor mu eskileri hatırlıyor mu düşünmeden edemiyorum bunları düşünmek sağlıklı değil bunu da biliyorum aslında ama ne bileyim Aklımdan çıkmıyor işte:(
(281 puan) tarafından
Aynen bende o dusuncedeyim biz nisanliyken bende sordum yakinlastigin oldumu diye hayir dedi sonra o beni öptü dedi kac yil oldu hala aklimda cikmiyor bazen iliski sirasinda aklima geliyor cekiliyorum okadar migdem bulaniyor insanlar da normal karsiliyor  ozaman aldatincada normal karsila
tarafından
Aynen öyle gerçekten aynıı dğşğncvedeym
-Reklam-
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Olduysa napcan bosayacan mi boşver kendine dert mi arıyorsun sende ha
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Gerdek gecesi anlamadınmı adam işi bilerekmi yapıyo ilk heyecanlamı yapıyo . Okadar geriye gitmeye gerek yokki

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 384 göst.
19 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 351 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Huzurevlatlarimda34 (40 puan) tarafından soruldu

383,143 soru

11,467,445 cevap

35,069 kullanıcı

...